seks sırasında sevgilisi sürpriz 5 yolu - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Eğer bir ilişkide olduğunuzda, olayların rutin içine düşmek izin vermemeye zor olabilir. Zamanla, bir arada yaşama daha yakın ve samimiyet artar olur Bunun nedeni - değil her zaman pozitif olmalı, ama hangi. Bu daha yoğun ilişki de onunla çift ilgilidir şekilde ve bir diğeri için olsa bile duygu bir erozyon getirebilir.

Değil sevilen bir, seks güçlü bir silahtır senin o size karşı veya önemsiz görünebilir flört rutin izin vermedi ve açmak için. Bu size daha birbirlerini dendiğinde yarış kalplerinizi tutmak demek yatakta birbirlerine ve sürprizlerle maruz kalan dört duvar arasındadır.

1 - şerit alay

Bir şerit üzerinden duygusallık kedi sürpriz yapmak iyi bir yoldur keşfedin, ama sen ne yaptığını biliyorum sağlamalıdır. Eğer çok utanırlar o zaman durum istenilen etkisi olmaz, bu nedenle doğal olmayan olmalı ve olacak çünkü, örneğin, tutum bu tür tehlikeye atma. Sen ne yaptığınızı rahat olmak ve onu eşinize göstermelidir. Birkaç şey çok sıcak ne kadar farkında olan bir kadına göre daha sıcaktır.

2 - Seks Oyuncakları

Cum dükkanlar birlikte kullanılabilir geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Eğer saldırgan olacağını bir vibratör kullanarak ya da bu konuda iyi değilim düşünüyorsanız, bu tür masaj yağları ve kayganlaştırıcı gibi daha ince bir şey deneyin. peluş kelepçe, genellikle özel masaj yardımcı ve bazı basit kostümler de iyi seçeneklerdir ve nesneler olumsuz tepkilere neden olmazlar. En cesur horoz yüzük ve her türlü vibratörler için idealdir. Sadece Sevdiğine korkutmamaya bakım.

3 - Cinsiyet öğle

Hafta boyunca sizin erkek arkadaş bulmak zordur? İş, stres ve günlük yaşamın endişeler yolu hayatında bir araya gelip bir ilişki zarar. Size bu engelleri aşmak kadardır. Erkek arkadaşı iş yerinde planlanan birçok şeyi yok hangisini gün bulmaya çalışın. Yani aynı zamanda gündüzleri bir süre için "özgür" olsun düzenlemek - bu çok zor ise, öğle vakti iyi bir zaman olabilir. Son olarak, güzel bir aşk oturumu ile yaşanan gerginliği yumuşatmak için, bir süre işten onu kaçırmaya.

4 - Eğer taraftan ne var kullanın

Bir Cum dükkanın Sadece ürünlerin heyecan verici. Eğer evde var Birçok şeyi eşinizin sürpriz yararlı olabilir. Buz, krem ​​şanti, çikolata şurubu ve hatta birkaç içki şaka bu tür çok iyi. Fikir yeni heyecanlar tecrübe etmektir. sizin hayal haddeleme edelim.

5 - evet Zaman

Sen konumu veya fantezi sevgilin hep kanıtlamak istiyordum ve uzay vermedim biliyor musunuz? ve ancak - - Eğer fikirle rahat, Nihayet ne istediğini tecrübe olduğunu düşündürmektedir. sürpriz yanında, hiç şüphesiz çok oyuna katılmaya teşvik hissedeceksiniz.