gelir ek 7 fikirler - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Para kısadır? Ya bütçe veya artma tasarrufu tamamlamak için, alternatif gelir kaynağı birçok insanın arzusu var. Eğer özveri ve organizasyonu ile, günlük olarak, hatta hafta sonları yedek için biraz zaman varsa evden çalışma ve iyi kar elde edebilirsiniz!

İlk adım cazibe uygulayan için faaliyetler için bakmaktır. Mutfakta iyi ise, örneğin, mükemmel bir seçenek olabilir satmaya lezzetler yapma!

Gazeteci Nathalia Boni, 23, cupcakes para kazanmak için iyi bir yol buldu. O tek çerezler birini sunmaya başladı ve şimdi parti ve kuruluşlar için emir alır.

özveri gerektiren bir etkinlik olmasına rağmen kar her çerez yaklaşık% 100'dür. Ve müşteri çekmek için, bu garanti: look tüm fark! "Sadece şeker satmaya başlayan kişiler için en önemli sunum. ürünün farklı şekerleme veya iyi düzgün kapsama ya, güzel iştah açıcı olması ve dikkat çekmek gerekir, "diyor.

Başlamadan önce, Nathalia olarak yapmak ve kağıt üzerine her şeyi koymak: maliyet, kar ve emek. Yani hizmet için ücret hakkı fiyat ne olduğunu biliyorum. İyi organizasyon yapılır ev işlerinde başarılı olmak için esastır.

Ve son olarak, kirli eller yukarı! Aşağıdaki liste size ilham ve zaten alternatif etkinlikler ile gelir ek başlamak için yedi fikirleri vardır. Kontrol edin!

1. Dondurulmuş Gıda

Satış dondurulmuş gıda bir kova yapmak için harika bir yol olabilir. Böyle gnocchi ve Rondele olarak esfirras ve but, hatta dolma makarna gibi, atıştırmalıklar yapabilirsiniz. dondurmak ve menü oluşturmak için kendi kapları satın, en iyi tarifler test edin! arkadaşlar, aile ve komşuları için teklif başlayın. Unutmayın: Gıda ile çalışırken, hijyen ile tüm bakım tutmak ve kaliteli malzemeyi kullanmak önemlidir.

satmak 2. tatlılar

partiler, şeker ve dolma mantarı için tatlılar da gelir harika bir alternatif kaynak olabilir. iyi malzemeler seçin ve görsel şeker capriche. Bilinen sağlamanın yanı sıra, sen büfeler, kafe ve ofislerde çalışmanızı gösterebilir. Ne zaman kazancı pratik, siparişler çalışabilirsiniz.

3. Bayi kozmetik

Birçok şirket satıcılar yoluyla kozmetik satış ile çalışır. Are bilinen ve çok marka ve en iyi aranan: ilginç kar sunuyoruz. bunun insanlar için bunları sunmaktır ürün kataloğunda yük gibi bu, çok pratik bir alternatiftir.

4. Çeviri hizmetleri

başka bir dilde akıcılık varsa, metinlerin bir çevirmen olarak çalışmak için bu bilgileri kullanabilirsiniz. Bu çalışma, ev ve sizin için en uygun olan bir zamanda yapılabilir beri, ana iş taviz vermeyecek için harika bir alternatiftir. Her zaman el altında bir sözlük var ve dikkatli metnini incelemek için unutmayın. Hatalarla Bir iş kötü bir izlenim neden olur.

5. özel ders

Sen de biliyorsun şey öğretmek ayırabileceğinizden. Çocuklar için bir enstrüman ve hatta ders oynarken, bir yabancı dil olabilir. öğrencilerden soru almaya hastayı önceden dersleri Plan ve olmayacak.

7. Bir blog yaratın

Sen yazmak ister? Yani bu sizin için bir alternatif olabilir. sayfanızı montaj sırasında konuşmak ve capriche sever hangi bir konu olup olmadığına bakın. isabet sayısına bağlı olarak, reklam satarak iyi para alabilirsiniz. Böyle moda, yemek pişirme ve makyaj gibi farklı konularda pek çok blog internette en başarılı yapmak ve bu şekilde kar elde edebilirsiniz.