yaşlı ortağı kadınlar için en iyisi? - Kadınlar İpuçları

Günümüzde birçok kadın hala aynı yaş ve üstü genç ortağı olması daha iyidir sorguluyor. bölgede çeşitli çalışmalar Eski erkek ya da aynı yaşta olan ilişkileri varsa kadın faydalandığını göstermektedir.

Bu araştırmanın Bazı başarılı kadınlar yaşlı erkekleri tercih ve çekici, onlar derin ilişkiler aramaya olduğunu göstermektedir. onlar daha güvende hisseder, çünkü onlar daha çekici erkekleri seçmek daha özgürdür. Sonuçta kadın onu desteklemek için adam bağlıdır biri olduğu bir destek ilişkisi, arayışı içinde değillerdir.

Zaten eski ve başarılı erkekler daha derin bir ilişki için bu ihtiyacı var kesin çünkü, yaygın ve daha olgun içinde sorunları var genç kadınlar için incelemeye devam etmektedir. adam için bunlar ihtiyaç duydukları anda onlara bakan mümkün olacak çünkü genç kadınlara ilişkilendirmek daha faydalıdır ve bu onların ömrünü artırıyor.

Ama yaş farkı uç kadın sağlığına zararlıdır. Ayrıca azalır, fakat sadece% 10 yedi ila dokuz yıl daha eski% 20 ve erkeklere çok daha genç bir adam azaltır yaşam beklentisi o kadar evlendir.

Genç adam hayatının son yıllarda eşi ilgilenir ve arkadaşı bakıma ihtiyacı olduğunda yaşlı adam muhtemelen hayatta olmayacak bir ortağı haline gelmez olmasıdır.

Hem hayatta aynı fazda olduğu gibi genel olarak aynı yaşta çiftler kalıcı ve sağlıklı bir ilişki olduğu düşünülmektedir, benzer olgunluk ve muhtemelen benzer yaşam deneyimi ve beklentilere sahip. yaş farklılıklarıyla çiftler yaşadıkları kiminle aile, arkadaşlar ve insanlardan önyargı ve baskıyı uğrayabileceği Buna ek olarak, şirket, aynı yaş çiftler az katıdır.

Ama bu seçim her bireyin büyük ölçüde bağlıdır, her ihtiyaç ve her ilişkiler hakkında sahip vizyon. Bazıları böyle devam Etkinlik ortakları ve aramaya, güzel ortakları, diğer akıllı ararlar. Orada kadınlar için genç bir ortağı daha iyi veya daha büyük olup olmadığı kategorik bildiren herhangi bir kural olduğunu, ancak araştırma biraz daha iyi kadınların tercihlerini anlamanıza yardımcı olabilir.