Arkadaş veya tek kalmak? - Kadınlar İpuçları

Bu partner sizin için doğru olup olmadığını şüphe içindedir? pozitif ve kararını kolaylaştırmak için bir ilişki içinde olmak da olmasa da negatif kontrol edin.

Ben seç: bekar olacağım!

Profesyonellerden tek hayat

tek yaşam Oldukça serbesttir, derler. Ayrılırken Sen ne yapacağını, bırakacaktı, seçebilir, ne yemek - her şeyi seçin!

Tek olmanın bir diğer olumlu yönü çok daha az, herkese satisfactions açıklamak değil zorunda birinin aşırı kıskançlık muzdarip kalmamasıdır.

Bekarlar da genellikle biter partner başkasıyla zaman paylaşmak yerken kendinize ayıracak fazla zaman var.

hayat Eksileri kızlık

Tek olmanın önemli eksileri biri de çok yalnız alabiliriz. Cumartesi gecesi, eksiktir ve senin hiçbir arkadaşı mevcut olduğunda, muhtemelen bir erkek arkadaşı şu anda eksik olduğunu düşünürler.

diğer Tek yaşam olumsuz Size "şeylerin çift" yapmak ve Sevgililer Günü kutlamak olamaz olmasıdır. Değil özellikle bu tarih bir işkence haline sona erebilir söz.

Tek olmaya karşı diğer insanların bir sürü kalma olmadığında olarak uygunsuz soruları yapıyor olmasıdır "Ne zaman yeniden yüzdürmek için gidiyorsun? Ne zaman bir erkek arkadaş olur mu? " ve bu gerçekten can sıkıcı olabilir.

Ben seç: kalma!

yaşam Artıları işlenen

hem iyi hem kötü - bir erkek arkadaşı olan iyi yanı anları paylaşmak için yanınızda birisi olması. buna güvenebilirsiniz eksik varsa, bunu kendisine söyleyebilirsin mutlu ve yardıma ihtiyacın olduğunda, aynı zamanda eşinize açabilirsiniz.

Ayrıca, flört O tek insanlar yapamaz, insanlara farklı zamanlar yaşamak için eşsiz bir fırsat verir. Birkaç Sex olamaz, ama ileride bir araya gelerek birlikte hareket veya evlenmek ve çocuk sahibi ve pek çok insan için mutluluk demek olabilir.

hayatın Eksileri işlenen

Biriyle en zor parçalarından biri zorunda kalıyor farklılıkları ile yaşamak Aranızdaki. çiftler rahatsız edebilir başka nokta kıskançlıktır - gider ve kim öfkeli bir sürü insan bırakacaktır nerede açıklamak zorunda.

Ayrıca, bazen yasal fırsatlar kaybeder ve o istemiyor çünkü böyle şeyler yapıyor durdurmak veya sizinle olamaz olabilir. Ama bunlar yaptığınız seçimler olduğunu unutmayın.

Sonunda, kalbini dinle gerekir. Eğer inanıyorsanız partner sizi iyi yapar, İçinde dalış. Ama bu çok küçük bir yürüyüş, henüz zamanı değil düşünüyorsanız.

Sonuçta, hangi biri için iyi diğerleri için olmak ve gerçekten neyin mutlu bilebilecek tek kişi kendinsin olmayabilir. Karar vermek zor Yani endişelenmeyin. Kalbinizi izleyin ve zaman içinde size açmak için hangi yolu bilecek.

Kıskanıyorsun? Testi çözün ve öğrenin.