10 ipucu ilişkilerinde olumlu bir tutum var - Kadınlar İpuçları

birlikte mutlu Yaşlılık mümkündür, ancak emek ister. Fotoğraf: Thinkstock

Hayat her zaman bize bir gol elde etmenin yollarını farklı seçenekler, örneğin,, bisiklet, yürüyüş, toplu taşıma ile işe gitmek sürüş ya da özel bir sürücü olabilir verir. seçim mali kaynakların, zaman ve hedef bağlıdır.

İlişkilerimizde bu nihai hedefi bizim tarafımızda birisinin olması ise, çok farklı değildi, bu yüzden sormak gereken ilk soru biz gidip hangi kaynak bunun için istiyorum yolun ne tür olduğunu. İyi günde ve kötü ile, daimi treni yaşayan ve çok iyi, teşekkür ederim çiftler vardır.

olumlu bir tutum olması bir yol seçmektir ve bu olsaydı burada senin kararın bazı ipuçları şunlardır:

1 - En değerlerini bilin

Eğer ilişki ile ne demek istiyorsunuz? Pozitif tutum nedir? Eğer ilişkisi vardı örnekler nelerdir? Genellikle bir ev "sorunlu" yetişen ve bunun "normal" olduğuna inanıyoruz. Hatta bilinçsiz eğer eğilim bu tavrı tekrarlamak. Bu yüzden bizim kavram ve özellikle "önyargıları" gözden geçirmek önemlidir.

2 - o iş yapın

büyükbabalarımızın ayrılık zamanda tabu ve birçok alternatifi yoktu gibi çalışmak için daha büyük bir çaba oldu. Günümüzde her şey çok tek kullanımlıktır. Genellikle insanlar "sadece ayrı çalışmıyor." Demek Ben vakalar ve durumlar vardır, ayrılık karşı değilim, ancak iflas hayal bir şirket açacak? şirket kapatmak üzereyken Ve eğer alternatif kaynaklar, toplantılar yakalayacağı ve yardım isteyeceğini peşinde değiliz? Peki neden bizim kişisel yaşamlarında bu tavır değil?

3 - buna değer olun

en bir günün ardından düşünelim "o" eve gelip kocasının üzerine başının tüm öfke cashes. o da, aynı fikri vardı sana öfkesini indirim eğer durum daha da kötüye olacaktı. Ne hoş anı sonunda ilişkiyi giyen yorucu olur olmalıdır. Bunun yerine eve erken gitmek için mesai kimin kaç kişi biliyor musunuz? Ben birçok biliyorum. Yani, neşeli bir atmosfer ve olumlu düşünceler oluşturmak, sorunları kapatmak için eve almak, böylece stresli bir günün ardından eve dönme ve sevilen yanında durmaya değecek.

4 - Aşırı yakınlık dikkat

cinsel çağrışım ek olarak, yakınlık, düşüncelerini tahmin konuşmadan söylemek, birbirlerini tanımak güvenli ve diğer şeylerin yanı sıra, kabul hissetmek, o bir ilişkinin ana motoru, bundan çok daha fazlasıdır. Ama hayattaki her şey gibi, çok fazla zarar verebilir. birlikte duş, banyo açık kapı gidin (tamam bir kız arkadaşı vermek eğer, ancak Genital hijyen için değil), hiç ses damla (gazlar ve geğirme) vb Liste büyük ve daha da büyük sonuçlarıdır. büyü bozulur kez bunu düzeltmek için oldukça zordur.

5 - Eğlenin

Bir kadının ev işleri ve günlük yaşamın yükümlülüklerine yükü hissetmek evlendikten sonra sık görülür. Yine değerler söz, bugünün kadın on yıl önce "ev kadını" olamaz, bugün, çalışmaları, sosyal yaşama sahip, vb işleri Kendine öğleden sonra dağınık bir ev, yatakta kahvaltı, seks ver, hafta boyunca pizza, yani, hepsi, kırmak yapabileceği bir "süper kadın" olmaya suçsuz kurtulmak kurallar ve eğlenin.

6 - rutine düşmemesi

Çiftlerin en büyük zorluklardan biri, rutin başa etmektir. Biz her zaman tekrarlama eğilimli olacaktır, rahat ve yeni bir şeyler değiştirmek için istekli gerektirir. İnternetin kolaylığı ile birden durdu herkes alır, birçok ücretsiz turlar, indirim ve fırsatlar bulabilirsiniz.

7 - toleranslı olun

ilişkinin herhangi bir türü için dingil çivisi diğer kişinin gerçeği bilmek ve bunu yapmak için ona yol açan nedenleri anlayabiliriz onunla diyalog vardır. Sadece bu ilişkinin diğer kısmını izin bizim olabilen bir gerçeği Dayatabileceğini. Sabırlı ol, dinle, bölümünü anlamak ve vermek ve sağlıklı.

8 - Saygı iyidir ve herkes sever

Burada "iyilik iyilik oluşturur" ifadesini uygulayabilirsiniz. biz kelimelerin gücünü bir bilseydin: Birçok diğerleri arasında, affedersiniz lütfen, teşekkür ederim, dünyanın yaşamak için çok güzel bir yer olurdu. Ben küfür ve suçlamalar alışverişi ile onu tedavi çiftler tanıştım. Onlar kardeşler, yarış, değer kaybeden ve "şaka soquinhos" vererek sanki canlı Diğerleri. aksi takdirde değerini kaybeder ve başka bir şey olur çünkü aşk hep saygı ve hayranlık ile bağlantılı olması gerekir.

9 - tüm çiplerini bahis etmeyin

Biz çeşitli sektörlerde hayatımızı bölebilirsiniz: iş, çalışma, aile, arkadaş, evlilik, eğlence, vs. refahı tüm bu "bölümleri" dengeleme sonucudur. Ortak bir hata beklenti ve diğer yetkisiz ücretleri üretir ilişki, tüm mutluluğumuzu ilişkilendirmek etmektir. Bir kişi ebeveynleri veya kim hiç arkadaşı yok geçinmek bilmeyen birine sevgisini karşılayamamaktadır. Bu ilişkisinin ötesinde bir hayat olmalı. Yani arkadaşlar ile o futbol teşvik, hem de alışveriş merkezinde arkadaşları ile toplantılar yapılmalıdır.

10 - Mutlu ol

Biz zaten olumlu bir tutum bir seçenektir sahip söylediği gibi, onlar kadar iyi için, günlerini şikayetçi geçirmek insanlar var. Ayrıca bu sadece bize bağlıdır, çoğu düşünmek aksine mutlu olun. Bu diğer insanlar, güneş veya yağmur veya başka bir harici şeye para, malzeme mallar ile ilişkili değildir. Bu bir iç duygu, koşullar ne olursa olsun, hayatın iyi tarafını görme seçimdir.