8 En yaygın yılbaşı sözleri öğrenin - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Sevinçleri, partiler, kutlamalar ve vaatlerle dolu: Yıl dönüş her zaman özel bir andır. havai fişek gökyüzünde görünür kez geçti yılı içinde yapılmış değildi hepsi çıkıyor ve bu hedeflere ulaşmak için planlar ortaya çıkmaya başlar. Gelecek yıl için vaat yaygındır, fakat bazıları diğerlerinden daha sık görülür. Bu yüzden 8 en sık yılbaşı sözleri biliyorum.

1 - arkadaşları ve ailesiyle daha fazla zaman harcayın

Gün be gün acele ile, arkadaşları ve ailesiyle daha fazla zaman geçirmek için söz en yaygın olarak görünüyor. zor görünse de imkansız değil. Bunu yapmak için, ev işi alarak önlemek ve kendinizi arkadaşlarınızla dinlenmek ve aile zevk hafta sonları hiçbir şey yapmak için izin verir. Biz Kendinizi serbest zaman zevk için izin her şeyden bir süre konuşmak ve yok kiminle o insanları başvurun.

2 - Daha fazla egzersizleri yapın

söz spor salonunda yıl başlatmak veya pistler de sıktır için. tutmak için, biz firma olmak gerekir ve zaman ya da fazla çalışma eksikliği tekrarlayan olsa bile egzersizleri ısrar ediyorlar. Bir için Opt kişisel antrenör o onu pes etmemeye yardımcı olacaktır, çünkü bir seçim olabilir.

3 - kaybetmek ağırlığı

Genellikle egzersiz bağlı kilo kaybetme hedefi vardır. Bu durumda, gizli objektif ve gerçek hedeflerini belirlemek ve bunları uygulamaya koymaktır. hafta sonu kaçamakları tarafından aldanmayın ve bir sağlık uzmanı aramaya eğer ona yardım etmek.

4 - Yeni bir şey öğrenin

Yine, set gol anahtarıdır. Sadece öğrenmek için gerçekten bilmiyorum eğer "yeni bir şeyler öğrenmek isteyen" ısrar etmeyin. Amaç yapmanız ve bilgi almak için istediğinize karar, bir yabancı dil öğrenmek veya bir enstrüman çalmak için olup olmadığı. Gelecek yıl için plan başlayabilmek için öğretmenler, kurumlar, tarifeleri ve değerler arayın.

5 - Kaydet

Tasarruf para da yıl sonu vaat parçasıdır. Bunu başarmak için, ilk adım kaydetmek için tasarlanmış bir hesap açmaktır. Bundan sonra, aylık giderleri incelemek ekstra giderlerini kısmak, borcunu azaltmak, her ay biraz yatırmak için kendini taahhüt ve içerdiği-olmayan tasarruf taşımak.

6 - Daha fazla kitap oku, daha az televizyon seyretmek

Genellikle TV her gün, örneğin okuma kitapları gibi diğer alışkanlıkları, pratik ısrar ederseniz değiştirilebilir alışkanlık meselesi olduğunu izlemek. Sorun, her yerde gibi en modern seçenekler, baskılı kitaplar yüklemek için ise tabletler Onlar yardımcı olabilir.

7 - Daha önce yatağa git

stresi azaltma hedefiyle başka yakından ilgili söz, daha önce yatağa gitmektir. Bunun gerçekleşmesi için, üretken olmak için gün gerekir. Ancak, genellikle, verimlilik stres ile eş anlamlıdır, yani aradaki dengeyi ve dinlenmek için öğrenmeyi öğrenir. Ayrıca, daha önceki uyku yapmak için rutin ve ailenizin rutin bir parçasıdır, bu yardımcı olabilir.

8 - daha az alkol tüketin ve sigarayı bırakmak

mengene ile durdurun, ayrıca yılbaşı hedeflerinin bir parçasıdır. Yeni başlayanlar için, erken yıl çevirme gibi şampanya ve diğer alkollü içecekler önlemek, böylece sözünü kayma riski yoktur. , Sigarayı bırakmak bir uzman yardımı almayı düşünün zorunda ve bu hedefe ulaşmak yardımcı tedavilere tereddüt etmeyin. Ayrıca, içki ve sigara ve ne kadar sağlık için kötü için ne kadar para hatırlıyorum.