zerafeti ile ilişkiyi bitirmek için Kılavuzu - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Tabii kimse bu konuda konuşmak istiyor, ama ilişkiler, doğası gereği, uzun süre muhafaza etmek zordur. Böylece, erkek arkadaşı şansı onun eski erkek arkadaşı çok yüksektir olur. Eğer ilişki ve eşinizle birlikte ayrılma düşüncesinde kötü faz karşı karşıya Yani, biz kambur kaybetmeden ayrılık ve onlarla başa çıkmak için öğrenme aşamalarını anlamalarına yardımcı olacak bir kılavuz hazırladık.

Faz 1 - "yas" dönemi

Bir ilişkiyi bitirmek için, üzücü hissetmek normaldir ve hayal kırıklığına: Önemli olan bu duyguları karşıya nasıl. Özellikle, sevdiklerinize çevrilmesini arkadaşları deneyin. Bu cazip bir fikir gibi görünse izole, ancak ilişkiyi hatırlatarak kalmak için en kolay yolu olacaktır.

Bu kendisi için onun üzüntü yapıyor şeyler sakinleştirmeye doğru zamandır. yüksek öz saygısı tutmak için yeni yollar uzun istenen şımartılmak edilir edinme ve Taşınacak değil ek olarak, sinemaya ya salonuna, alışveriş merkezi gidin.

İdeal olarak, şimdi kendisi üzerinde enerjileri odaklanmak. sizi memnun şeyler yapın, sizi mutlu insanlarla birlikte olmak, sizi mutlu şeyler satın. senin acının boyutu kendine dikkat olursa olsun daha hızlı geçecek.

Faz 2 - durumun kontrolünü ele

bitiminden sonra en büyük zorluk sahiplik duygusu üstesinden gelmektir. başkalarıyla eski genellikle gerçekten, sevgi sahiplik duygusunu ayırmak zordur bu kadar kıskançlık neden olur düşünün.

tüm hızıyla sosyal ağlar ile, çocuk hayatımda ne yaptığını hakkında bilgisiz kalmayı bile daha karmaşıktır. Bu nedenle, örneğin, Facebook'ta arkadaş ağınıza silin ve temastan kaçının veya harika olacak rağmen, hayatı hakkında sormak iyi olabilir.

İdeal diğer kişiyi aşağılamak değildir. telefon görüşmeleri ve mesajları ile rahatsız o ayıp, sadece sıkıcı. taahhüt edilebilir hatalar kalbini Bağışla ve düşman olarak onu düşünmemeye çalışıyorum. Eğer bir ilişkiye dönmesini sağlayan umutlar olsa bile buna bağlıdır olmadan hayatını izleyin.

3. Aşama - pratik ayrıntıları çözme

Hatta seninle olan şeyleri eski döndürmeye çalışın, hatta üzgün ve ne olduğu hakkında kızgın iken onunla kaldı eşyalarını anlaşılmasın. Ancak, sadece dağılmasından hakkında daha iyi hissetmek fark, bu tutum alarak ilişkiye kesin son verdi. Eğer bir evlilik biten, bu sen medeni bir şekilde boşanma şartlarını görüşmek için zamanı geldi.

İdeal pahasına, dramatik sahneler ya da ünlü "barakalarda" nde, kaçınmaktır. Birlikte artık, ama nefret etmek gerekmez - ve durumun bu tür öfke yana. Mümkünse, eşyalarını almak ya onun döndüğünüzde bulamadık için bir yol kabul ediyorum. mesele bile boşanma ise, onun tarafını anlamaya çalış ve her kuruşunu tartışma. Eğer anlayamıyorum fark ederseniz, iyi bir avukat dışarı iyi bir yol olabilir kiralama.

4. Aşama - Yeni Aşkı bulmak

Gerek - ne de güzeldir - sadece önceki ilişkinin sonunu aştığını göstermek için, görünen ilk yakışıklı ile çıkmak. Ancak, zaman içinde, yeni bir ortak büyük olabilir ararlar. tamam anda ilgi değilseniz. senin tek faz keyfini çıkarın ve gelecekteki yeni bir ilişki için kalbini hazırlar.

Bir ayrılık aşamaları ile başa çıkmak için son derece zarif olduğunu unutmayın. fiziksel ve duygusal bütünlüğünü koruma, sen kesilen olmadan çok hassas bu anı üstesinden gelecektir - ve her zamankinden daha güçlü bırakın.