mesajları göndermek ve akıllı telefonda ücretsiz görüşme yapmak için 5 uygulamalar - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

İnternetin yaygınlaşması ile arama yapabilir ve telefonla ücretsiz kısa mesaj göndermek için yeni yollar oluşturduk. Fakat birçok kötü niyetli kişi virüs ve diğer kötü amaçlı yazılım yaymak için bir bahane olarak mobil ücretsiz iletişim kurmak için bu talebi kullanılan, bu yüzden bu konuda çok okumak ve uygulamaları yüklerken dikkatli olmak gerekiyor.

Eğer telefon görüşmesi yapmak ya da para harcamadan hücre yoluyla ileti göndermesine izin veren bir uygulama ekonomisi hakkında değil, aynı zamanda acil durumlarda sorunları çözmek için sadece avantajlıdır olması, koyarak kredileri imkansızlığını iletişim çok yaygın engeldir hücresi.

herhangi maliyetler en çok kullanılan uygulamaların seçimi ve daha güvenilir olarak kabul bkz ödemek zorunda kalmadan çağrı yapmaya ve SMS hizmetlerini gönderme kullanımı için baş ağrısı güvenli ve ücretsiz kaynakları tanımak için:

1 - Whatsapp

Whatsapp BlackBerry platformunun, ayrıca 3G veya WiFi internet ve ücretsiz aracılığıyla bu yazılımı yüklü olan başka bir cep telefonuna mesaj göndermek sağlayan Android, iOS ve Symbian için kullanılabilir bir uygulamadır.

Bu uygulama aynı zamanda grup sohbeti gibi özelliklere sahiptir, resimler, videolar ve sesler gönderin. uygulaması yoluyla gönderilen tüm içerik iletişimde tanımlanmasını kolaylaştırır kişi, cep telefonu numarası ile bağlantılıdır.

Buna ek olarak, birden fazla işletim sistemi ile uyumluluk yönetim ve kontrol fonksiyonları tamamen farklı programlarla akıllı telefonlar var arkadaşlar ile iletişim engelleri önler.

; Yılda gerçek ve doksan dokuz sent lisans maliyetleri de aldıktan sonra - uygulama Blackberry telefonlarının sahipleri tarafından satın almak zorunda kalmadan kullanılabilir, bu Android ve Symbian telefonlar için bir yıl boyunca ücretsiz olduğu ve iOS için 99 cent tahsil edilecektir.

2 - HeyWire

HeyWire ayrıca telefonda Hey Tel uygulaması vardır diğer kişinin gerek kalmadan ücretsiz olarak dünyanın her yerinden cep telefonları ile SMS alışverişi sağlar Android ve iOS işletim sistemleri üzerinde çalışan bir uygulamadır. Basitçe kullanan Google Play'de ücretsiz olarak indirmek için - Andriod akıllı telefonlar, veya App Store için - iPhone.

3 - Facebook

iOS ve Android sistemli akıllı telefonlar için mobil Facebook uygulaması sosyal ağ kullanıcıları arasında serbest telefon görüşmeleri yapılmasına sebebiyet vermiştir. Hizmeti kullanmak için her iki kişi de Facebook uygulaması cihazda yüklü ve ESTREM 3G veya Wi-Fi internete bağlı en son sürümünü olması gerekir. Uygulama ücretsiz olarak indirilebilir.

4 - Skype

Skype uygulaması Skype hesabı ve uygulamanın da akıllı yüklü başkalarına çağrıları verir. Ne mobil depnde tesisat sistemleri iOS 4.0 veya daha yüksek, itibaren Android 2.1 ve Symbian çalışıyor. armağan, Skype hesapları arasında aramalar için geçerlidir sabit veya mobil numara ödenir çağırır.

5 - Viber

Viber uygulaması iki kişi bu iPhone veya Android cihazınızda yüklü olması şartıyla ücretsiz görüşme olduğunu. çağrı aldığı kişi yoksa Viber bağlantı telefon sistemine yönlendirilir ve tahsil edilecektir yüklü.

Bu uygulamanın en büyük avantajı otomatik telefon defterinizde varolan ek olarak bir liste oluşturmak için gerek kalmadan kayıtlı kişileri tanır olmasıdır. Birisi kişi çevrimdışı olarak kurmaya çalıştığımızda Ayrıca, uyarır.

Bu nedenle, yukarıda sunulan alternatifler göz önüne alındığında, arkadaş ve akrabaları ile iletişim durdurmak için hiçbir neden yoktur. smartphone'unuzun dükkana koş ve size en uygun seçeneği seçin.