İnsanlar gerçekten beni kıskanıyor hissediyor musunuz? - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

başkalarının gıpta hedef hissetti herkes, hatta, bir veya daha fazla kişi ağır vakalarda, var sen ne kazandın kazanmak ve ne tür olması için mücadele ile başa çıkmak için ne kadar zor olduğunu bilir sizinkine benzer bir kişiliğe sahiptir.

İnsanların hayatınızın her kişiliğe bağlı olarak şu ya da bu kazanılan belli birey için bir örnek olarak alması doğaldır. Bazen kendi amaçlarına ulaşmışlardır, sıkıntı yoluyla ve tüm zorluklara rağmen gitmiş insanlar biliyorum. merakla Şu insanlara bak ve mücadele örneği tamamen normal ve hatta sağlıklı olduğu gibi bu da bizim için istediğimiz peşine bizi teşvik eder gibi onları almak. bu insanların her biri yeni fethi ile olumsuz duygular yaşıyor, sahip oldukları gücenmesini gelip sorunudur.

hayal kırıklığı: o insanın en karmaşık duygular biri kurcalamayacağından çünkü kıskançlık hakkında konuşun, neredeyse bir tabu. diğeri veya diğer istemiyoruz ilgisi fakat sende sen kendi zaferlerinin hoşnut değiller net bir gösteri ne Desire. Ama başkalarının gıpta tuzağına yargılamak önce dikkatli olun.

Arkadaşlarım bana ait olanı istiyorum?

Kadınlar arasında, haset bile çünkü kadın kişiliği istila rekabet doğanın daha belirgin olabilir. Şaşmamak erkekler bizim arkadaşlar, iş arkadaşları, bilinen ve hatta bilinmeyen ile olan rekabeti hakkında şaka eğiliminde olduğunu: biz kadınlar bazen yaşadığımız kiminle diğer kadınların her şeye ilgi olduğunu his var bizim yargı doğru olup olmadığını biz tezahür önce bizim, ama, incelenmelidir.

Eğer her zaman güvenebilirsiniz bildiğimiz kiminle gerçek arkadaşlarının, elbiselerini, saçını, ayakkabılarını veya yeni erkek arkadaşı övgü zaman onlar için bunları istemek anlamına gelmez. duygu Bu tür aranızda hiçbir gerçek yakınlık ve güven olduğunu göstermektedir ve yüzden duygu bu tür üzerindedir gerçek dostluklar geliştirmek çok önemlidir.

Öte yandan, bunu onlar sizin için ne hissettiğini haset olduğundan emin olan varsa ki sever, sırf etrafında seni istiyorum, çünkü, bu uzak bu şirketlerden daha iyi olup olmadığını düşünün ve aslında, diğer aramak onlar onun ne ilgilenen.

Nasıl başkalarının gıpta ile uğraşmak?

Bazen başkalarının sahip olduklarımızı istediğine inanıyorum, ama bu duygu doğru olamaz. övgü alma ve zorunlu olarak insanların senden kıskanç olduğu anlamına gelmez başkaları tarafından takdir. Bu gibi hareketler gösterilmiştir iyilik daima gıpta olarak görülmemelidir.

Eğer kıskançlık kurbanı olabilirsiniz düşünüyorsanız, birisini suçlu önce çevrenizdeki kim gözlemlemek için deneyin. İnsanlar onun başarıları ve eşyalarını kadar değerli oldukları gibi, onlar herkesin arzusu olamaz, farklı hedefleri var ve. şirketlerini yeniden gözden ve uzak Kıskançlığın veya başka bir nedenle ya seni iyi yapmazlar olanlardan. Eğer birisi gerçekten "kendi hayatını yaşa" istediğini fark Son olarak, eğer hayret ve diğerleri örnek olarak götürüyoruz mutlu hissediyorum. kıskançlık gibi duyguların neden olduğu zararı da karşı karşıya şekilde (pozitif veya negatif) bağlıdır.