Beyaz Kil: bu güçlü mineral ile cilt ve saçlar için 5 yemek tarifleri

Fotoğraf: iStock

iyi cilt bakım A orada daha güzel, güçlü ve özgüven hissetmek isteyen sizin için önemlidir. Sonuçta, insanlar temas ve görsel tüm farkı yaratan bir "detay" var vücudunuzun ilk parçalarından biri.

o yağlı cilt veya makyaj buruşturmayın ve ünlü "pelinhas" düşecek olanların durumunda kuru veya yağlı rahatsızlıklara yol açabilir cilt ve akne ve sivilce gelişme olarak bazı sorunlar, olduğunda kim vardır kuru cilt.

dengelemek ve cildinize görünüşü bölgeye hayat ve güzellik getirmek için bazı tedaviler uygulamak önemlidir geliştirmek. Ve sizin için hiçbir sıkıntısı doğal ve ilginç alternatifler vardır.

Bu seçeneklerden biri de beyaz kil yararlarını etmektir. onun tarafından sunulan avantajlar keşfedin ve harika bir cilt izin kullanılabilecek sansasyonel tarifleri bakın.

Beyaz kil faydaları

Beyaz Kil: bu güçlü mineral ile cilt ve saçlar için 5 yemek tarifleri

Fotoğraf: iStock

beyaz kil Aşık düşecek cildiniz için çok sayıda avantaj teşvik! Biyomedikal Luciana Godinho, ABD'nin Medikal Estetik üyesinin Amerikan Akademisi, beyaz kil üzerine bahse için geçerli sebepler vurgular:

Ayrıca okuyun: güzel bir cilt temiz ve sağlıklı için 10 Emir

 • canlandırır;
 • Bu berrak ışık lekeleri yardımcı olur;
 • izleri yumuşatır;
 • Bu peeling olarak hareket eder;
 • Bu cilt yağları temizlenmesine yardımcı olur.

Ayrıca, beyaz kil cildi hafifletmeye yardımcı olur ve aynı zamanda sakinleştirici bir etkisi vardır, toksinler emilmesine yardımcı olur. Harika, değil mi?

beyaz kil ile 5 güzellik tarifleri

Nasıl bir kozmetik olarak kullanılmak üzere kil hazırlamak için? Bu yaygın bir sorudur ve bu kolayca çözülebilir. o toz satılmaktadır gibi, böylece ciltte geçirebilirsiniz (veya bazı durumlarda, saç) kullanarak, sıvı bir şey ya da kremalı ile karıştırmak gerekir.

Ve bu, gördüğünüz olmayan tek yüzüne kullanılması gerekmediği? İşte size iyi sonuçlar getirebilir bazı tarifler vardır!

cilt lekeleri hafifletmek 1. Maske

Beyaz Kil: bu güçlü mineral ile cilt ve saçlar için 5 yemek tarifleri

Resim: Kadın İpuçları

melazma veya deri üzerinde güneşin lekeleri var Beyaz kil maskesi kullanımı ile iyi iyileştirmeler olabilir. Aynı zamanda bu sorunu muzdarip olanlar için mükemmel cilt yağları, giderilmesine yardımcı olur.

Hazırlık ve uygulama: Eğer bir kaşık beyaz kil çorbası, bir cam kap ile bir çanta oluşturulması için yeterli miktarda su içinde karıştırmak gerekmektedir. İdeal noktayı iki madde eklemeyi gitmektir. Bir makyaj fırçası ile cilde doğrudan uygulayın ve 20 dakika boyunca kurumaya bırakın. Sonra cildi nazikçe masaj soğuk suyla temizleyin.

Ev yapımı kil maskesi temiz nasıl canlandırır öğrenin ve cildi tedavi eder: Ayrıca Oku

saçlar için 2. Nemlendirici Maske

Beyaz Kil: bu güçlü mineral ile cilt ve saçlar için 5 yemek tarifleri

Resim: Kadın İpuçları

beyaz kil de daha parlaklık vermek ve tellerin yagsizligi sona erdirmek için yardımcı ve kilitleri için doğal ve nötr ürünleri isteyenler için iyidir edebilirsiniz.

Hazırlık ve uygulama: yıkama ve saç uygulamadan saç çözmek. Bir cam yer 5-8 kil çorba kaşığı ve suyun bir çorba kaşığı kavanoz. Saçında büyüklüğüne göre, büyük veya daha küçük miktarlarda gerekebilir. teller uygulayın ve kafa derisi oksijenlenmesini artırmak için dairesel masaj yapın. 20 dakika boyunca bırakın ve tellerin tüm kil kaldırmak ve kremi uygulayın.

beyaz çizgiler 3. İndirgeme

Beyaz Kil: bu güçlü mineral ile cilt ve saçlar için 5 yemek tarifleri

Resim: Kadın İpuçları

beyaz çizgiler onun yaralı aşamada zaten mevcut olarak onlarla rahatsız kadınlara en zahmetli olan, pek görünümlerini kolaylaştırmak için iyi sonuçlar elde ise bu durum geçerlidir. Ama beyaz kil bunun için çok verimli olduğunu gösterdi!

Hazırlık ve uygulama: Bir bardak karıştırın beyaz kil tatlı kaşığı, iki süt tatlı kaşık kavanoz ve tutarlı bir evrak çantası oluşturmak üzere karıştırın. Çatlakların bölgesinde karışımı yerleştirin. kuruyana kadar bekleyin ve su ile durulanır. Daha sonra bölgedeki Cicatricure merhem ve yağ geçmektedir. Günlük yapın.

4. Detoks ev yapımı saç

Beyaz Kil: bu güçlü mineral ile cilt ve saçlar için 5 yemek tarifleri

Resim: Kadın İpuçları

Kılcal detoks tel toksinleri ortadan kaldırılması ve aynı zamanda onların büyümenin artırılması, saç geri yardımcı olur. Ayrıca ürünler genellikle çözemez ölü hücreleri ve kirleri ortadan kaldırarak, kafa derisini unclog yardımcı olur.

Ayrıca Oku: Yeşil Clay: Güçlü bir madde cildin tedavisi için

Hazırlık ve uygulama: Bir süt kıvam hale gelinceye kadar bir kap içinde beyaz kil maden suyu ile karıştırın. uzunluğa uzatmadan, kafa derisi boyunca geçmektedir. Geliştirilmiş dolaşımını teşvik etmek bölgeyi masaj yapın. 20 dakika bekleyin ve seçim bir kılcal detoks kiti ile yıkayın. bir hidrasyon o zaman yapmak için bu fırsatı kaçırmayın. senin fikrin sadece detoks için ise, sadece sadece haftada bir kez yapılması gerektiğini unutmayın.

5. Beyazlatıcı koltuk altı ve kasık

Beyaz Kil: bu güçlü mineral ile cilt ve saçlar için 5 yemek tarifleri

Resim: Kadın İpuçları

Birçok kadın bıçaklar tarafından yapılan epilasyon işleminde elde edilen koyu Koltukaltı ve bikini ile rahatsız. Onlar için beyaz kil kullanımı rahatsızlığı azaltır bölgeyi temizlemek için yardımcı olabilir.

Hazırlık ve uygulama: bir cam kap içinde beyaz kil çorba kaşığı, su için iki çorba kaşığı ve portakal esansiyel yağı üç damla karıştırın. Tüm malzemeleri karıştırın ve bölgeye uygulanır. kuru ve durulama izin verin. Eğer istenen sonucu elde edene kadar her gün yapın.

Biz daha da güzelleştirmeye rutin beyaz kil tarifleri dahil etmek ne kadar basit ve kolay gördü? Ve bunun maliyeti çok az bir yatırım ile çok faydası vardır olsun, yani düşüktür.

beyaz kil, siyah ve yeşil arasındaki fark

Beyaz Kil: bu güçlü mineral ile cilt ve saçlar için 5 yemek tarifleri

Fotoğraf: iStock

Beyaz, siyah ve yeşil: Eğer kil satın aldığınızda, muhtemelen üç ana türü olduğunu göreceksiniz. Ama sonuçta, onların farklar nelerdir? Biyomedikal Luciana Godinho cevaplar:

Ayrıca okuyun: 10 basit sırları hep sağlıklı kuru cildi korumak için

 • Beyaz kil: hemen yanında cilde pH içerdiğinden "Hassas cilt için uygundur. Onun faydaları yağlılık, lekeleri azalır ve yara izleri yumuşatır ve cildi hafifletmek, "uzman açıklıyor.
 • Siyah Kil: Luciana bu "yağlı ve akneye eğilimli ciltler için daha uygundur, onun dibinde daha unsurları içerdiğini söylüyor. Secativa ve antibakteriyel özelliklere sahip olması acnes ile mücadele için endikedir. "
 • yeşil kil: biyomedikal göre, yeşil kil de yağlı ciltler için tavsiye edilir. "Onun faydaları anti-inflamatuar ve harekete emici var," diyor.

Yani daha hassas cildi varsa, beyaz kil seçimi size uygun olup, bir!

nereden satın alınır

Zaten beyaz kil faydaları aşık? Sonra satın almak ve cilt ve saç bugün bakımı başlamak için en iyi mağazalar olduğunu görmek!

 • natue
 • tahıl istasyonu
 • Sanat Vitta
 • Toprak adam
 • Kara özü
 • esansları Mix
 • Güzel Doğal Yaşam
 • Doğal N4
 • Mineral elemanı

Pek çok faydaları ile, sadece daha önce tavsiye dükkanların birinde beyaz kil satın almak ve bu ürünün arkadaşının fonksiyonlarının yararlanmaya başlamak!