Defrizante saç - Kadınlar İpuçları

kurutucu ve düz demir çoğu kadın büyük müttefikleri bulunmaktadır. Sen kim kurutma makinesi ve düz demir kullanarak saçınızı sağlıklı tutmak olup olmadığını merak ediyorlar gerekir kurutma veya saç düzleştirme teller olmadan eve bırakmaz. Cevap evet, ama bunun için bazı sırlar vardır.

Kullanım kurutucu ve düz demir her gün sürece bazı kurallara uymak gibi saça zararlı değildir. Bunlar arasında, bir iplik üzerindeki bir yassı demir birkaç kez geçmek, en az 15 cm uzaklıkta tellerden daki makine tutmak, bir çok sıcak sıcaklık kurutma ayarlamak ve asla nemli ipliklerini kullanın.

Bir diğer önemli kural her zaman telleri korumaktır. Bunun için, orada defrizzer, orada burada saçını germe saat geçirmek isteyenler bir olması için yardımcı olan bir sonlandırıcı düz mükemmel.

Fırça defrizzer fonksiyonu kurutucunun ısı hasarını önlemek ve demir düzgün etkisini uzatmak için teller üzerinde koruyucu bir kaplama oluşturulur kolaylaştırmaktır.

Ürün aynı zamanda nem saç korumak ve kurutmadan sonra, korkunç gelmesini engeller, teller daha asi kontrol etmek için hizmet eder.

senin defrizzer alırken, pürüzsüz tutarlılık tercih ve saç bakmak izin vermemeye "ağır". daha fazla vitamin ve silikonlar ürün formülde, bukle karşı daha etkili eylem.

defrizzer nasıl kullanılacağı Çok basit: sadece hala nemli saçın uzunluğu boyunca avucunun içinde gerçek bir madalyonun büyüklüğüne eşittir ve yaymak miktarda koyun.