Fotoğraf: Thinkstock

Fotoğraf: Thinkstock

Şu anda kadınlar sıklıkla salonuna gitmek gibi, güzellik yatırım için çok az zaman var olduğunu çok yaygındır. Genellikle iş, aile ve tüm gündelik yükümlülükleri yeni alternatifler, daha hızlı ve daha kolay aramaya gerektiriyor.

güzellik ritüelleri ile harcanan zamanı optimize etmek için, saç yatmadan önce yapmak göründü ve zaten hazır uyan. Bunlar her gün biraz uyumak edebilmek için ya da, okul veya üniversite işe gitmek için geç uyandığında zaman hazırlanıyor harcanan azaltabilir, zamandan tasarruf çözümleridir.

Bu saç onları düzleştirmek, saç kıvırmak için kullanılabilir ve hatta zaten önbelleğe tüyleri değerine. Orada yeni yıkanmış saçın çekiciliğini tutmak için çeşitli hileler ve her sabah yenilenmiş hissedeceksiniz ve olası daha az zaman harcamak olun.

Burada başka bir gün için hazır uyanmak yardımcı olacaktır eğitim videolarıyla bazı pratik saç modelleri fikirler:

1. bukleler yarım ince kullanılarak

ortada bölünmüş saçlı, bir çorabın bacak kullanmak alnından başının arkasında kravat. bükülmüş lifler halinde bir saç ayırın ve devre saç sarma gibi, yarısına kadar fitil geçmektedir. son kilidi ulaştığınızda o saç bitene kadar, bütün geçmektedir.

Ayrıca okuyun: nedime 10 narin saç modelleri fikirleri

saç kıvırmak 2. Cokes

"At kuyruğu" tutarak, o zaman sonuna kadar saçları bükmek ve bir topuz şeklinde yuvarlanan giderken, ortada saç bölün. saç işaretlemek değil, daha yumuşak kauçuk bantlar için Opt. Bu bir sprey sonucunu geliştirmek için bir fixer tatbik edilebilir.

bukleleri tutmak için 3. saç ananas

Kim kıvırcık saçlı uyku bir gece sonra bozulmadan bukleleri tutmak ne kadar zor olduğunu bilir. Sonra mükemmel bir seçenek ananas biçiminde saç tutmaktır. başın üstüne bütün saçları alın ve gevşek bir lastik bant ile kravat. kümeler yastıkla temas yoktur ve ayrı düşmez için büyük bir taktik.

4. Kapak saç evcilleştirmek için

Bu taktik kuşaktan kuşağa geçer, ancak etkinliğini kaybetmez. seyrek yerinde telleri tutmak için kelepçeleri ile sabitleyin, saç bölün ve kendi saçlı kafa dolaş. Son olarak saç gevşek gelmiyor sağlamak için başının etrafında bir eşarp kravat.

5. bukleler değer vermek

Bu eğitimde biz onun kıvırcık saçlı bir fark yaratabilir iki fikirleri olacaktır. Normal bir saç kuyruğu yapın ve zımba partiler kalan güvenceye sona erdirmek için, kuyruk sonuna kadar saç dönüş yapmaya aynı lastik bant kullanın. İkinci saç modeli olarak, şerit halinde saç ayrılması ve 2 parçaya bölmek, bir ip gibi diğer bir rol sarın. Bu bir uzatmak harika bir yoldur ve kıvırcık saçı.

Şimdi taktik daha az zaman harcama düzenli uyandırmaya biliyorsunuz, pürüzsüz veya kıvırcık olması, saçınızın doğal tarzını artırabilir. Hatta çoğu zaman önbelleğe alma veya teller yumuşatma görünümünü değiştirmek.

Ayrıca okuyun: Şampuan Pompa: mucizevi saç büyümesini vaat karışımı