Uzun saçlı 6 avantajları - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

saç moda bugünlerde kısa, uzun, orta sağlayan oldukça demokratik olmasına rağmen, "joãozinhos" zirve yaptı ve dişi saça herhangi diğer varyasyonları, eski güzel uzun saçları tercih edenler hala var. O, aslında, güzel ve sağlıklı kalmak için çok daha fazla zaman alabilir, ancak civcivlerin çok onu uzun akan kilitler ve hatta bunun için para elde etme vazgeçmeyeceğim.

Belki uzun saçları bile onun dezavantajı var, ancak büyümesine bırakarak planlıyorsanız, "Rapunzel" olmanın iyi tarafı kısa listesini aşağıda kontrol edin.

1 - Çok yönlü

düşük kesim saç kesimi veya saç bakımından büyük çeşitlilik izin vermese de, uzun saç onun sahibinin istediği gibi düzenlenebilir. Örgüler, çörekler, atkuyruklular, tokalarım, bantlar, Tiaras, kıvrılmış, düz - her şey, her gün görünümünü değiştirmek için izin verilir eğer bunu arzu. Ayrıca, dünyanın bütün olasılıklar açık olduğundan, örneğin, kutlama gününde onunla ne yapacağına karar çok daha kolaydır.

2 - Ne için Beanies?

düşük kesim saçları kullanılmış olan herkes soğuk aylar ağrılıdır biliyorum. Böyle bir kap, kap, kaput ve bildiği tek yaşadığı şapkası. Sıcak kulaklar ve boyun, uzun saçlı olanlar için, sorun teşkil etmez. Soğuk efsaneye dönüşür - Sadece gevşek ve hazır edelim.

3 - Derler ki fazla gibi erkekler

hızlı ve basit bir deneyim olun: Bazı erkekler arkadaşlar seçin ve onların sevgili kısa veya uzun saç tercih ediyorsanız sorun. Hiçbir bilimsel açıklama, ama gerçek çoğu erkek uzun saç daha güzel olduğunu size söyleyecektir olmasıdır. Belki kısa nedeniyle uzun daha yoğun saç "çekme" fikrini iletmek belki de, yüzün her türlü adapte değil, aslında erkek tercihi bile en uzun teller olmasıdır.

4 - Ses kontrol

saç kısa ise, çok daha "ağırlığı" yok. Bu uzun olduğunda daha "silahlı" onu görmek daha yaygın hale getirir. uzunluk ses kontrolü lehine doğal olarak çalıştığı için bu anlamda, uzun saçlı, zaman, kurutucu ve düz demir az fırçalama gerektirir.

5 - kibir gösterir

Kısa saç kadın hakkında oldukça objektif bilgi harcamak: ya da "Ben başka şeylerle meşgul olduğum için saçımın bakacak zamanım yok" "Ben saç bakacak hiç sabır var." Yani uzun kilitler onlar daha fazla zaman ve sahibini özveri gerektiren ortak bilgi olduğu gibi, daha boşuna görünmesini sağlayacaktır.

6 - eşleşir bir

Belirtildiği gibi, kısa saç çünkü farklı kadın yüzü şekillerinin, her zaman iyi değildir. onlar yüz ve hatta vücudun hemen hemen her türlü birleştirmek çünkü zaten yeter ki, çok demokratik. Uzun saçları kullanırken bu noktada yanlış gitmek zordur - ve ekstra avantaj her zaman o güncelleme mahkemede şey değiştirmektir. yıpranmış saçaklar, zirve ve uzun saçları var olanlar için neredeyse özel bir seçimdir.