senin çıplak nedir? - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Kadın İpuçları

çivi ve canlı renkler için çeşitli dekorasyon trendleri ile karşı karşıya kalan her şeyle eşleşiyor edip bizi bırakmadan tam bir hafta süren tek emaye tonunu seçmek zordur. Siyah elbise gibi, çıplak emaye her kadının sahip olmalıdır vazgeçilmez bir öğedir.

Klasik bir temel, pratik renk olmak gerekirse, çıplak emaye bir günde çeşitli vesilelerle tabi tüm kadınlar için tavsiye edilir.

Ayrıca, uzun yolculuklarda kullanılmak üzere harika bir renk seçimdir. Derinin neredeyse renk - - örneğin, siyah emaye gibi soyulmuş olması görünmüyor zamanla Hafif bir gölge olduğunu.

Hemen hemen tüm emaye markaları en az bir çıplak emaye başlattı ve avantajı sadece 2,50 $ için burada Brezilya'da 50 $ her emaye küçük şişe satan uluslararası markanın benzer oje renkleri bulabilirsiniz olmasıdır.

Sizin seçtiği çıplak emaye o İdeal tonunu seçmenize yardımcı çıplak beş farklı glazes test düşünmeye, ten renginize uyumlu olması gereklidir.

senin çıplak nedir? - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Kadın İpuçları

Emayeler Nü:

  • Buz - Tek Kat Colorama (ortalama fiyat R $ 3.00).
  • Çıplak Klasik - Impala (ortalama fiyat R $ 2.50).
  • Cipo - COLORAMA açısından Koleksiyon Afrika (ortalama fiyat R $ 3.00).
  • Çıplak - Müstehcen (ortalama fiyat R $ 2.50).
  • Yaşam - Müstehcen (ortalama fiyat R $ 2.50).

emin Mükemmel çıplak olduğunu yapmak tırnaklar üzerinde çıplak doğrudan sır renklerini deneyin. Cipo Colorama Nude ve Risque gibi - - En pinkness berrak cilt kadınlar içindir. Yanı sıra sır renk ve cilt tonunu arasındaki uyumun sağlanması, iyi bakım yönü ile tırnaklarını bırakın.

daha esmerler Buz COLORAMA ve Nü Klasik Impala olarak çıplak tonları daha gri önermek için. siyah Kadınlara gelince, en net çıplak tonları en uygun olanlardır. İyi bir seçenek müstehcen yaşam olabilir.

senin çıplak nedir? - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Kadın İpuçları

Son bir taahhüt hafta boyunca, çıplak emaye mükemmel bir seçimdir. Daha iyi dayanıklılık sahip olmanın yanı sıra, farklı görünüyor birleştirin ve hala sağlıklı görünümlü tırnaklar kazanabilirsiniz. güzel ve iyi cilalanmış çivi sağlamak için, uygulama zamanından büyük özen gösteriyoruz. açık sır ile kolayca anlaşılır hale cuticles ek olarak, noktaya çok kolaydır.