havyar çiviler adım-adım - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Kadın İpuçları

Hiç çivi için havyar duydunuz mu? Bu havyar çivi dekorasyon yapmak için kullanılan bir malzemedir. çivi katılmak için farklı renk ve dokuları, küçük toplar mısınız havyar gibi görünmek için vardır.

Bu tekniği işlemek için çeşitli yolları vardır. Biz dekor daha sağduyulu yanı sıra havyar çivi uygulamak için tek kızı eğilimi kullanmayı tercih ediyorum. Biz boz ve siyah emaye, tüm kadınlar için iyi görünüyor klasik bir kombinasyon renkleri seçti.

havyar tırnak süsleme tekniğini yapmak için, bir çivi için havyar küçük potu (ortalama fiyat R $ 4.00 saksı) ve kremsi sır iki farklı renkleri gerekecektir.

Eğer şehrin kozmetik mağazalarında çivi süslemek için havyar bulamazsanız, bizim gibi yapmak ve çevrimiçi çevrimiçi kozmetik mağazaları satın alabilirsiniz.

Biz yüzük parmağında sadece çocuk için tüm çiviler ve Siyah İç Revlon (ortalama fiyat R $ 19,00) emaylamada Jackie Impala (ortalama fiyatı R $ 3.00) seçti.

Aynı zamanda, gerekli renksiz baz, bir daire ya da kağıt, pamuk, çubuk ve tırnak cilası çıkarıcı parçasıdır. Bu malzemeler kolayca kozmetik mağazalar, eczaneler veya süpermarketler bulunur. seçtiğimiz havyar ve tekniğini uygulamak için kullanmak glazes göz atın.

havyar çiviler adım-adım - Kadınlar İpuçları

İlk adım tek çocuğu hariç çivi en kullanmayı tercih iki emaye katmanları uygulamaktır. Sonra yüzük parmağında iki emaye katmanları tek çocuğu gidip pamuk sopa ve aseton ile aşırı silin.

Ardından, renksiz esaslı tek çocuğu cömert bir tabaka halinde yayılır ve tırnak tamamen kaplıdır kadar havyar topları oynarlar.

havyar çiviler adım-adım - Kadınlar İpuçları

boşluklar vardır, burada tek başına topları uygulanır. dekorasyonunda kurulmasını sağlamak için hafifçe emaye altında topları basın parmağınızı kullanmak gerekir. Bu adım çivi dayalı havyar açısından önemlidir. Uygulama kadife çivi benzer.

havyar çiviler adım-adım - Kadınlar İpuçları

havyar çivi bitirmek için, aşırılıkları temizlemek ve tam kurutma için bekleyin. üst kat senin dekor dayanıklılığını arttırmak için bir mini francesinha gibi sadece çivi ucunda uygulanabilir.

havyar çiviler adım-adım - Kadınlar İpuçları

adım-adım havyar çivi yapmak ve kendinizi istediğiniz renklerde Her parmak ya da sadece tek çocuğu üzerinde havyar çivi ile dekorasyon yapmak nasıl aşağıdaki açıklayıcı videoyu izleyin.