kızlar Merhaba!

tatil ve dinlenme ardından yıl sonu partilerin acele, sonra biz geri döndük! Ve tarzında yıl başlatmak için, bugün çivi yüksek parlaklık getirdi.

Biz 3D efekti ile holografik emaye üzerinde modaya süper ucu getirdi yana, arzu yenilik tecrübe ve etkisi herkes zaten biliyor parıltı oje gerçekten farklı olup olmadığını kontrol etmek.

Bu fırlatma ilk orada ve burada Brezilya'da geldi trendi katıldı çok az markalar olduğu ortaya çıktı. Çözelti Internet üzerinden hologram sipariş yüzden Aslında, biz, kozmetik mağazaları, eczaneler ve benzeri bulundu.

güzel renkler ve ultra parlak birkaç seçenekler arasında, biz melek sanción holografik emaye Holly markasını seçti. gümüş rengi yaz için cilalarındaki eğilimleri ile yapılacak tahsilat ve her şeyde en ayırt edici biridir.

holografik emaye sim ile sıradan oje ile karşılaştırıldığında avantajları vardır. holografik kaba dokulu tırnaklarını bırakır mikro partiküller içeren bir sır olmak, uygulamak zor değil, katmanlar kalın değildir ve kurutma hızlı.

Sadece iki katman mümkündü ile renk ve istenen etkiyi elde etmek için. Emaye köşelerde aşırılıkları temizlemeye pratiktir.

Holografik emaye - Kadınlar İpuçları

Ben parlaklık, test edilmiş ve melek sanción süper Holly onaylı seviyorum. Ve en havalı şey onun güzel renk ve inanılmaz etkisidir! Ben çok zevk olacak ve üç boyutlu etkisi ile diğer emaye renkleri kanıtlamak istiyoruz.