yönetici için Makyaj - Kadınlar İpuçları

işe gitmek için bırakmayacak kadar hep bakımlı olmayı seven bir kadın, uzak konulmalıdır. Fakat her vesileyle görünüm bir tür, görünüm için farklı bir baharat gerektirir.

kadın yönetici ayık ve feminen görünümün, giysilerinizin dikkat etmelisiniz kalmaz, aynı zamanda göz bitirmek için kullanılabilecek makyaj dert gerekir.

seçerken size yardımcı olmak için işe idealdir gitmek yapmak ya süper önemlidir iş yemeği, biz çok yararlı olabilir bazı ipuçları burada düşündürmektedir.

kusursuz cilt

Hatta makyaj giymek sevmez olanlar, bazı ürünlerin yardımı ile en güzel, sağlıklı ve hatta cilt bırakabilir. tabanını kullanarak, allık ve pudra zaten temel bir kaynaktır ve bu yüzüne bir fark yaratıyor.

Eğer makyaj yapmak sevmiyorum Yani bile, aşağıdaki adımları izleyerek yüzünün derisi yatırım yapmaya çalışın:

  1. içinde lekeleri veya koyu çevrelerle bölgelerde kapatıcı uygulayın;
  2. parmaklarınız, bir fırça veya süngerle karşısında kendi temelini geçirin - fırça Sonuçta daha tekdüze kılan ile;
  3. gösterildiğini toprak ve daha doğal tonları hatırlayarak, yanaklarda allık geçmek, onlar da belirgin almadan sağlıklı görünümlü yüzünü terk;
  4. Eğer toz karışımı ve çok homojen ve doğal allık bırakmak allık uygulanan alana geçiş dahil olmak üzere, deri yağlılık azaltmak ve sonlandırmak için yüzünde toz.

Ayrıntılar makyaj zenginleştirmek

Ona daha güzel bir cilt ayrıldıktan sonra, aşağıdaki ürünlerle aşırıya olmadan göz süsleyebilirsiniz:

Eyelashes Maskara / Maske: Cilia, vurgulanmış zaman, makyaj tüm fark. Yani, sizin yönetici görünüme cazibesi bir dokunuş vermeyi tercih ederim kirpiklerde gölgesinde yatırım yapmak öder.

ruj: Sen işe karşın, resmi iş giysileri ile kadınlar bile olmak istiyorum, daha sonra tamamlayacak şekilde yumuşak bir ruj uygulayın. leylak gibi renkleri (pembe yanmış) yönetici için çok iyi düşecek ve hemen hemen tüm derileri ile birleştirir.

sürmeBir tarif kedi yavrusu bir görünüm üzerinde Bahis onu daha narin ve feminen yürütme görünmesi için. Bu fark yaratır ayrıntılarından biri ve zorluk ucu işe gitmek için tasarlanmış yapmada önce evde sert tren olan inme yapma olanlar içindir.

İsterseniz kaş özetlemektedir, Bir eğimli fırça ile kaş kahverengi gölge geçirebilirsiniz. Ama bu çok karanlık ve gösterişli olsun kaşların için çok düzgün yapılması gerektiğini unutmayın. kaşların temizse idealdir benzer tonda, kahverengi değil bir gölge kullanmaktır. daha doğal, daha iyi bir sonuç olarak.

Bu ipuçları sayesinde yönetici daha büyüleyici bakalım için yararlı ve daha da güçlü ve güzel kadın umuyoruz.