Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

Mevcut saçlar için ürün ve prosedürlerin çok çeşitli ile, sık sık telleri parlaklık, dayanıklılık ve yumuşaklık kaybederler. Ve kılcal çizelgesi sahne geldi bu sorunu çözmek için.

hidrasyon (su değiştirme), emzirme (lipidlerin yerine) ve yeniden (proteinlerin yerine) kılcal üç tedavi oluşan bir iplik tarifesi kurtarma.

düzen ve her tedavinin miktarını değişen bu programa dahil farklı formüller vardır, tüm saç ihtiyaçlarına bağlıdır. adımların dağılımındaki değişim ek olarak, her bir adımı gerçekleştirmek yolunda farklılıklar vardır, sonuçta sen endüstriyel veya doğal ürünler kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Özellikle kimin gol tellerinin doğal yağlar, prosedür ikinci durumda lider, maskeler veya bitkisel yağlar ile yapılabilir restore etmektir beslenme aşamasında, içinde, ıslatma adı.

Bu tedavide kullanılabilen yağlar ve farklı tarifleri kendi nemlendirici geliştirmek ve evde bunu yapmak için adım bir ıslatma adımı nasıl aşağıda açıklanmıştır.

Ayrıca okuyun: Kılcal Programı: Tam zamanlama bile en hasarlı saçları kurtarmak için

Temel bir ıslatma nasıl yapılır

Doktor Cristiane Braga Kanashiro, dermatolog Klinik Due göre, ıslatıcı kıvırcık ve kırılgan olan çok kuru telleri endikedir ve işlem oldukça basittir.

Saçın basitçe parçaya bölün, temizlenmeli veya ıslak olması gerekir ve kökünde ipliklerini ve dairesel hareket boyunca yağ geçerli değildir. Ürünün miktarı ne kadar saç bağlıdır, ama ideal bu yağ ile eşit kaplı olmasıdır.

kökünde uygulama korkular neden olabilmekle birlikte saçlarınız yağlı olmayacaktır. uçlarına uygulanan bir yağ mükemmel da iyi bir ucu, genellikle kuru saç büyük bir bölümü vardır.

Sadece normal saçını yıkamak, işlemini tamamlamak için. Yaklaşık bir saat ise, petrol sonuçlarını görüntülemek mümkündür, ancak yıkama ancak ertesi gün gerçekleşir nerede daha uzun, hatta bazıları, gece ıslatma gerçekleştirmek bırakabilir.

Aşağıdaki videoda ıslatma işlemi hakkında iyi saç yağı uygulaması, artı ipuçları ve ayrıntıları görebilirsiniz.

Ayrıca Oku: Co-yıkama: güzel saçları ve sulu yapar yıkama tekniği

yukarıda Sönüm hindistan cevizi yağı ile yapılan, ama sadece teller besleyen kullanılabilecek birçok yağların biridir.

Hangi yağlar ıslatma için kullanılabilir?

Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

teller (düşük Poo Poo, Co-yıkama) dikkat çekmek için daha doğal tekniklerin artan popülaritesi, saç bakım ürünleri bileşimi ve kökeni ile ilgili bilgi miktarını orantılı olarak artmıştır.

Bir dermatolog ıslatılması için bir yağ seçerken, bunların% 100 bitkisel olması gereklidir, bu talimat verir. Lipid içeriği "Bitkisel yağlar tellere bir dönüş" "saçın doğal yağlar." diye açıklıyor.

ve nerede onları çevrimiçi satın almak bulmak için ıslatma gerçekleştirmek için listelenen yağların bazılarının bir listeye göz atın:

 • sızma zeytinyağı
 • Avokado yağı, Ar Pembe Kiss $ 32.90 için
 • Aloe Vera yağı, R Pembe Kiss'teki 38 $ için
 • Badem yağı, Ar Pembe Kiss $ 29.90 için
 • Andiroba yağı, R $ 34.90 Doğal Güzellik için Life
 • Argan yağı, Ar Pembe Kiss $ 39.90 için
 • Ev Natural Ar $ 39.70 için Buriti yağı
 • Aspir yağı, Ar Yağların Dünyada $ 35,90 için
 • Hindistancevizi yağı, natue R $ 29.90 için
 • Kayısı yağı, R Pembe Kiss'teki $ 19 için
 • Jojoba yağı, Ar Yağların World 35 $ için
 • Pequi yağı, Yağların World R $ 25.90 için
 • Hintyağı, Yağların World R $ 18.90 için
 • Gül Yağların World R $ 22.90 için yağ, kalçalar

Doktor Cristiane göre faydalı olmasına rağmen, aşırı ıslatma, artan kafa derisi yağlılık ve telleri pullanma ve düşme eğilimi gibi komplikasyonlara neden olabilir, ancak diğer yandan değerdir.

Ayrıca okuyun: Kılcal Nemlendirici: Evde telleri nasıl davranacağını

Güçlü karışımı: 5 tarifleri güçlü ıslatma

Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

Basit, doğal malzemelerle yapılan ev yapımı tarifler bir seçim Check out, ancak daha da güçlü onların ıslatma bırakabilir:

 1. yağ ve sirke ile ıslatma: 2 yemek kaşığı krema, 2 yemek kaşığı elma sirkesi ve 3 çorba kaşığı zeytinyağını karıştırın uygulayıp 40 dakika bekletin. İyice durulayın.
 2. papaya ile ıslatılması: 1 çorba kaşığı bitkisel yağ, çay, bal 1 çay kaşığı, yıkanmış saça uygulanır ve 20 dakika bekletin ile karıştırın, yarım papaya püre. Yıkayın ve normal bitirmek.
 3. avokado yağı ve bal ile ıslatma: Bir avokado etini çıkarıp püre, 1 çorba kaşığı bal ekleyip zeytinyağı 1 çorba kaşığı. Temiz saça karışımı uygulayın ve 30 dakika sonra durulayın.
 4. muz, yumurta ve avokado ile ıslatma: Bir avokado buçuk muzu yarım püre tek yumurta ve zeytinyağı iki çorba kaşığı ekleyin, iyice karıştırın. , Kuru saça 30-40 dakika bekletin ve soğuk suyla durulayın uygula.
 5. güç Islatma: bir reçete 2 çorba kaşığı Hindistan cevizi sütü, 2 çorba kaşığı ekşi krema, 2 çorba kaşığı zeytin yağı, sıvı Bepantol bölgesinin 1 kapak, 2 çorba kaşığı nemlendirici gerektirir. Tüm malzemeleri karıştırın tarifi fitil fitil uygulayın ve 30 dakika sonra durulayın.

malzemelerle birlikte bu doğal, özellikle de saçınıza daha da fazla güç vermek için harika bir yoldur. Her madde özelliklerine arayın ve tercih bitkisel yağ sizin için mükemmel bir tarifi ıslatma icat harika bir yoldur beslenmenin gücü ile birleştirin!

adım video tarafından ıslatma adımı

Daha fazla ayrıntı ile süreci anlamak ıslatma farklı türlerde video eğitimi bakın ve sizin yapmak için daha fazla ipuçlarını keşfedin:

Hindistan cevizi yağı ile ıslatma

Hindistan cevizi yağı ile Sönüm ıslatma yandaşları arasında çok değerlidir, onlara parlak ve yumuşak saçlar bırakır ve hala para için büyük bir değeri vardır.

Argan Yağı ve Hindistan Cevizi Sütü ile ıslatma

bu yazının Sönüm iki madde, hindistan cevizi sütü ve argan yağı, besleyici ötesinde, teller çözmek için yardımcı olan bir süper hafif kombinasyonu ile yapılır. hareket etme zamanı bir gece olduğunu ve kök karışımı uygulamak için tavsiye edilmez.

yağ ile ıslatılması

sızma zeytinyağı genellikle evde süper hesaplı bir bileşendir. Gelir nemlendirici üç bölümden yağın bir kısmını karıştırın ve kökünde uygulanmamalıdır. öğretici yanı sıra, video da uygulamak ve ıslanma etkisini arttırmak için bir ipucu getiriyor.

Bal ve Zeytinyağı ile ıslatma

Bu bal ve zeytinyağı araya getiren tek işlemde hidrasyon ve nemlendirici prosedürünü yapmak için bir seçenektir. uygulama süresi, kuru temizleme bal için 1 saat aşmamalıdır ve engellenmektedir. Sonuç yumuşak, parlak ve hareket saç olduğunu.

Rose ile ıslatılması yağı kalçalar

kuşburnu yağı ile yapılmış bu ıslatma da kökünde uygulanmamalıdır. yaygın saç tedavilerinde kullanılan olmasa da, kuşburnu yağı, nemlendirici yenileyici ve birçok vitamin ve kontrol kabarmayı içerir.

Castor Oil ile ıslatma

hint yağı teller beslenme ve aynı zamanda saç büyümesi için katkıda bulunur. ıslatma tarifi ek olarak, video da saç büyüme teşvik kılcal ters çevirme tekniği açıklamaktadır.

parlaklık ve saçınızın yumuşaklığını geri ıslatma yatırım, saçını ve onun özel ihtiyaçlarını tanımak, özellikle, herhangi bir olumsuz etkiyi önlemek ve her başarı arasında düzenli aralık tutun.