Fotoğraf: Thinkstock

Fotoğraf: Thinkstock

Orada bir çocuk veya bebek bu ucuz bir üründür ve kolayca temizlerken cilt bakımı, saç ve hatta bir müttefik olarak uzanan, olası uygulamalar şaşırtıcı bir çeşitlilik erişmek herhangi bir evde bulundu.

Bebeklerde pişik birincil kullanımı önleme sahip ve genellikle bütün potansiyel varlık istismar olmamasına rağmen onun kullanım için tüm olanakları bilmek öder.

Böylece, daha hayatında yararlı olabilecek bazı kullanım ipuçları aşağıdakileri kontrol, ürün keyfini:

1. Sessiz yeni spor ayakkabıları
Yeni ayakkabılar her adımda o "küçük gürültü" ile mi? Bu, bileşenleri arasındaki sürtünmeden kaynaklanır. çorabını yükselterek bazı talk uygulayarak, gürültü kaybolur.

2. Geri Al düğüm kolye
Sadece üst düğüm üzerinde küçük bir talk serpin ve ayrı yardımcı olması için bir iğne kullanarak, akım (kolye, bilezik) içerisinde düğüm kolaylaştırmak için kullanılabilir.

Ayrıca okuyun: hidrojen peroksit 10 değişik kullanımları

3. epilasyondaki Assist
balmumu uygulamadan önce, tıraş edilecek bölgede talk uygulanmasıyla toz korumalı cildi ve sakinleştirici etkisi aracılığıyla düz yardımcı balmumu yapışmasına yardımcı olacak ve.

4. antika mobilya geri yükleme
Mobil çekmeceleri çekerken taşlama veya sürtünme, kötü kokulu ise, basitçe mobil yeni gibi olacak kereste tozu uygulamak!

5. antiperspirant Assist
Terleme önleyici sıcak günlerde koruma için yeterli olmaması halinde, koltukaltı talkın az miktarda kullanın. Bu ter emici yardımcı ve kötü koku önleyecektir.

6. Yağlı saçlar Bitiş
Mineral hazmetme kapasitesini kullanmak saç yağlı ve bunları yıkamak için zaman olduğunda, eller üzerinde çok az toz koymak ve bir tarak ile fazlasının ayrılmasını, kafa derisi masaj yapılır. Toz yağları absorbe edecek ve saç duş dışında olarak bakacağız.

7. saça daha fazla hacim ver
saç diplerine uygulanan Eğer saça daha fazla hacim veren ve bu saç modeli şekillendirmeye yardımcı kuru şampuan görevi!

Ayrıca okuyun: soğan 10 sıradışı kullanımları

tahriş olmuş cildi yatıştırmak 8.
Tahriş ve ekstra kuru cildi yatıştıran kullanılabilir. Bu tür dirsekler ve ayak gibi vücudun kuru alanlarda uygulanabilir ise, koruyan ve bölge yatıştırır.

Sıcak gecelerde ter Soak 9.
yaprak sıcak akşamları terden ıslanması önlemek için, bir aralarındaki tozu uygulayabilirsiniz. Bu şekilde ter emilir ve gece uykusu mümkün olduğunca onarıcı olduğunu.

kedi kumu kutusuna 10. kaçının koku
Kedinin çöp kutusuna yayılmış ve idrarı absorbe yardımcı olmak için, talk odanın yayılan koku engeller.

11. Ayrı oyun kartları
Oyunun zamanda iskambil kartları ayırmak değil? Sadece bir kağıt torba içinde biraz talk pudrası koymak sallayıp kartları zorlanmadan ayıracaktır.

12. nem veya kalıp ile kitapları Geri
kitaplar küflü veya nem onları havada kurumaya bırakın ve daha sonra fazlalıkları ortadan kaldırıyor, etkilenen alanlara pudra uygulayarak olursa. Böylece, tekrar kaydedilmesini hazır olacak!

Ayrıca okuyun: sirke 10 sıradışı kullanımları

13. Şaşırtıcı karıncalar
karıncalar sizi rahatsız ediyorsa, sen toza küçük bariyer yapabilir ve onlar delip o kadar verecektir. Karıncalar özü gibi değildir ve, tozun yoğunluğu bu engeli geçirilemez.

yağ lekeleri emmek 14.
Daha önce belirtildiği gibi, yağ lekeleri kolay çıkartılması için, sadece bir adet pedi ile fazlasının ayrılması ve kumaş üzerinde talk pudrası, bu daha kolay yıkamak için yapım yağlar absorbe edecektir.

15. unglued lastik eldivenler
Temizleme kendi temizlik eldiveni Birbirine yapışmış takdirde, çözelti daha kolay ürün yardımıyla kayma arasındaki bunlara talk el uygulanır.

16. Ahşap katlarda gürültü azaltma
parke zemin oluşturan tahtalar eziyet ve hatta çatlak zamanla eğilimindedir. talk kurullarının yuvaları arasına uygulanırsa, zemin fazla gürültü vardır. Bunun için, uygulamada yardımcı olmak üzere bir huni olabilir.

17. kum kurtulun
Vücudun olarak, ayakları üzerinde kullanılabilir. Nem sadece cilt üzerine yayılması çıkarılmasını kolaylaştırır kum toz tarafından emilir. Büyük bir ipucu sahilde tatil sırasında kir önlemek için araba girmeden önce yapılacak.

Ayrıca okuyun: buz küpleri için 10 sıradışı kullanımları

kirpik 18. vermek hacmi
Birinci maske katmanı kirpik sonra esnek bir çubuk ile küçük bir toz geçen kirpik fazla hacim sağlayarak, daha büyük bir yapışma vardır geçirilerek ikinci tabakayı neden olur.

19. Derinin parlaklığını yenile
Tıpkı yeni gibi parlayan bırakacağım yumuşak bir bezle deri parçası üzerinde uygulamak ve devetüyü!

20. kaçının terli ayaklar
genellikle kötü koku vermek ayakkabı içinde talk tozu kullanıldığında, ter dolayısıyla güçlük kaçınarak emilecektir.

21. Kaldır kan lekeleri
kan lekeleri çıkarmak için, talk ve su ile bir hamur sürtünme kaçınarak hazırlanabilir ve yerinde bir bez ile tatbik edilir. 30 dakika sonra sadece sitede vakumlama. su lekesi seyreltir ve toz demir alımını olarak, leke zahmetsizce kaybolur.

böcek ısırığı sonrası 22. Tahliyesi kaşıntı
hemen olaydan sonra sitenin üzerine uygulanacaksa, lokma kaşıntı için rahatlama getirecektir.

23. zararlılar kurtulun
tozun üç yemek kaşığı bir torba içine yerleştirilerek, beş ya da altı fide ilgili ayırın. Birkaç saniye torbayı sallamak için, küçük yaprak ve kaplama ile talk alımı daha sağlıklı bir büyüme garanti getirerek, zararlılara karşı koruma sağlar.

bebek pudrası için bu yeni kullanım sonra, toz yönlülüğü ilgiye değerdir ve her zaman el altında o var!