İpuçları günden güne ev kadını kolaylaştırmak için - Kadınlar İpuçları

Tamamen pratik ve sade dikkatli. Şimdi eşi şimdi anne, şimdi bir ev kadını. Modern kadın çoklu görev haline gelir ve evlerinde günlük hizmet kolaylaştırmak için yollar bulmak istiyor.

Bunun için, onlar aletleri ve iş yerinde onlara yardım ve günden güne daha fazla kolaylık sunabilir hatta kılavuzları nesneleri ararlar.
Bu ev hanımı ve emekli Maria Cecilia de Carvalho kendi işleriyle vakit azaltılmış bu amaçla oldu. "Bugün daha çeviklik kazanmış benim görevlerden birini çalıştırmak için sadece saatler geçirecekti önce" Maria diyor.

Yani eski öğretmen günden güne ev kadını kolaylaştırmak için bazı ipuçları sunmaktadır. Not alın:

1 - Alışveriş Listesi

Basit bir şey gibi görünüyor, ama sonuç günlük rutin engeller. emekli göre, kilerde eksik ürünlerle listesini yaparak düzenlemek için iyi bir yoldur. "Buzdolabının üzerindeki liste Grudo ve böylece şeyler eninde sonunda, ben yazacağım. Daha örgütü olabilir çünkü son derece zamanımı optimize, "diye açıklıyor.

2 - depolama için Destekler

Bir destek ya da basit bir raf yatırım iyi bir seçenektir. "Küçük torunum var olanlar ulaşamayacağı temizlik ürünleri koymak Özellikle için, bu önemlidir. İhtiyacım olduğunda güvenliğine ek olarak, iyi organize ve kolayca erişilebilir evimi terk edebilir, "Maria Cecília söyledi.

3 - aletleri için Sayaç

Mutfakta sayaç için Opt gıda hazırlama süresini azaltır, ve tabii ki, işlenmesini kolaylaştırmak için. "Ben her zaman görünümü size gerekli olan tüm aletleri var, daha kolay öğle ve akşam yemeği yapmak için, bu yüzden dolap içinde onları almaya çalışırken kas ağrısı önlemek için de ek olarak daha kolay yiyecek hazırlayabilirsiniz" espriler eski öğretmen.

4 - Kırıcı çeşniler

ev aletleri pazarı daha da yemek hazırlama süresini optimize etmek isteyenler için çeşitli fiyatlandırma seçeneği modelleri ve hatta özellikler sunar. "Onlar harika, sadece o, senin istediğin boyutunu dürter, orada baharat konur. Makine kesmeye devam ederken, ben zaten başka bir şey yapıyorum çünkü Me, o çok daha kolay hale getirir, "Maria Cecília açıklıyor.

5 - ağartıcılar ve leke çıkarıcılar

Gitti bir kadın giysi üzerindeki lekeyi temizlemekten yıkama tankında saatlerce harcayacağı günleridir. Bugün, bunun için kendi ürünlerinin küçük bir miktar uygulayın ve bölüm zaten mükemmel bir an için bekleyebilir. "Hep şerit rezerv noktalar var deneyin. Onlar güzel bir aromaya sahiptir ve herhangi bir şekilde parça içinde önyargılı değildir, pratiktir. Bu iyi bir seçenek de, "ev kadını anlaşılacağı olduğunu.

6 - Yarı hazır yemek

Arama donma yemekler daha kolay isteyenler için yatırım iyidir. "Fasulye pişirme ve dondurucuda kaplarda saklayın de idealdir. Bunu, sezonu bir hazırlanmak isteyen ve zamanında yapılması sanki lezzetli olduğu zaman, "Maria Cecilia açıklıyor.

7 - Elektrikli Süpürge

biri ne düşündüğünü aksine, vakumlama verimli bir şekilde temizlemek için bir yoldur. "Elektrikli süpürgeler yaptın ağır temizlik tutmak ve muhafaza etmek iyidir. Bunlar toz ortadan kaldırmak ve kolayca göremiyorum küçük enkaz, "ev kadını söyledi.

8 - Temizlik

Günlük ev sterilize eğilimi kadınlar için, organize ve temiz tutun, fakat başka bir şekilde olabilir. Yıkama en az iki kez pencere, fayans ve mutfağa, bir ay da dahil olmak üzere, ağır temizlik yatırım yapın.

Sonra sadece temizlik tutmak ve saklayın. Bunun için basit bir süpürme yeterlidir. Banyolar daha sık temizlenmesi gerekir hariç. Bunu yapmak için, temizliği kolaylaştırmak eldiven ve kimyasallar giymek seçin.

Tüm aile üyeleri için görevlerini yardım istemek ve tanımlamak da önemlidir. hizmetlerin bölünmesi yapmak kolay daha dinamik çalışmalarını gerektirecektir ve tabii ki, herkes evin bakımını korumak sahibi olmasını sağlamak için. "Çocuklar ve kocası arasındaki iş bölümü rutin yardımcı olur. Kendimi kendime dikkat ve zevk için zaman alabilir Çünkü, "Maria Cecília diyor.