Her ortam için ideal bir zemin nedir? - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Her ortam için ayrı bir dekorasyon yaz için tercih ederek, o duvarların rengini ayarlamak için önemlidir ve zemin türü bu unsurlar nihayetinde kompozisyonun tonu geri kalanını veren, böylece, kullanılacak.

mahrem alanı, sosyal alan ve ıslak alanlarda, mutfak bölümü, banyo ve çamaşırhane yer almaktadır: evin farklı odaları için idealdir zemin türünü karar vermek için, öncelikle temel olarak üç alana bölünerek verilmelidir. Bu bölüm, bu kişilerin büyük veya daha küçük bir hareket, örneğin, güneş veya yağmur, yağ riski ve özel temizlik malzemelerinin kullanımı gibi doğal olaylar eylem gibi faktörleri göz önünde her biri bir alanının özelliğini gözlemlemek için izin verir diğerleri arasında.

Her ortamda hangi öneriyi ya da amacı tanımlayarak başlayın. Genel olarak, özel kullanım alanları almak katlar daha hoş, mutfak gibi oda, örneğin, günlük olarak en pratik temizlik ve bakım yapmak başvuru alıyoruz ederken. İlk adım, kaçırmamak için verdiğimiz ipuçlarını takip döşeme seçimi.

soğuk zeminler

örneğin (cam ya da seramik, aynı yapılmış olsun) seramik, porselen ve pastiller gibi kaplamalar olarak kabul edilir soğuk zeminler Temizleme kolay ve az bakım gerektirir çünkü ve bu nedenle, ıslak alanlarda kullanımları özellikle uygun bulunmaktadır. döşeme Bu tip zamanla büyük hasara acı değil, su ve kir ile iyice baş edebiliyor. Böylece ev hiçbir zaman "eski" bir görünüm elde biter önlenmesi, nötr renkler ve yumuşak kumaşlar kalıbı seçin.

da dikkate yerde ikamet iklimini atın. Sıcak iklimlerin evin diğer alanlarda da sert zeminler "sor". Bu durumda, laminant parkeli tercih edin.

seçerken dikkatli olun mutfak zemini: Eski veya kirli görünümü ile zemin bırakarak böylece lekelerin görünümünü engelleyen yağ emmez birine öncelik verme.

Dışarıdan için, tercihen kaymaz hava ve dayanıklı tüm taş türlü veya başka malzemeleri kullanmaktan çekinmeyin.

sıcak döşemeler

sıcak döşemeler Bunlar samimi ve sıcak bir dokunuş yansıtan dairesel çıplak ayakla için daha fazla rahatlık sağlamak olanlardır. Bu yüzden sık sık sosyal olarak özel alanlarda hem kullandı.

Ağaç bu senin seçimin ise, sertifikalı ahşap, daha az çevre dostu kullanmayı deneyin, zamansız katın iyi bir örnektir ama.

veya daha küçük kulüpleri - - katta doğrudan yapıştırılmış çivi veya vida ile sabitlenmiş - kereste tabletler şeklinde uygulanabilir. dayanıklılık sağlamak için, zemin kumlanmalıdır ve kurulumdan sonra, vernik bir tür uygulanmasını alırlar. bakım temizlik sert zeminler ile daha kapsamlı olmalı, ancak sonuç her zaman tatmin edici olduğunu.

Halılar hızlı kurulum ve fikri ısınma hissi almak istiyorsa, daha iyi sonuçlar garanti seçenektir. Ancak, solunum ve alerji problemlerini kötüleştirebilir döşeme bu tip akarlar çok korumak ve sterilize etmek zor.

Zemin çevre görünümü büyük ölçüde sorumlu olduğunu unutmayın. alternatifleri inceleyin ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin. kombinasyonlar çoktur.