Nasıl deri parçalarını saklamak için - Kadınlar İpuçları

bazı deri ürün, Böyle mont ve kaban olarak demode ve her zaman şık olmak isteyenler görünümünü bileşiminde özel bir dokunuş vermem. Ve genellikle sıcak mevsimlerde dolaba unutulur o parçaları, kurtarmak için zamanında, bazı özel bakıma ihtiyacı. doğru bir şekilde saklandığı takdirde bunların mantar, leke ve deformiteleri olabilir.

olarak deri Bu, hayvan kökenlidir nemli ve karanlık yerlerde saklanır, özellikle korkunç mantarların saldırısına tabidir. Bu nedenle, parçalar veya plastik torba kapaklar yerleştirilir edilmemelidir, ambalaj bu tür çoğalır ve elbiselerini mahvetmek mikroorganizmalar için mükemmel bir habitat oluşturur. Kirli önlemek veya ışığın geliş yıpranırlar, TNT karanlık pelerinler kullanımı tercih edin.

parça uzun süre dolapta kalacak ise,, TNT bir kapak ile korumak serin ve gölgeli en az 30 günde bir ortaya çıkarmak için ideal bir ektir. Ayrıca güneşte bırakın, ama kapağı çıkarmadan. onlar ıslak eğer bu ter ister yağmur için de doğrudur, parçaları muhafaza etmeyiniz. Doğru zaman evet kaydedilmesini, onları kurutun ve diğer günden güne tercihen arejem için bırakmaktır.

asmak için deri ceketler, plastik ya da omuz bölgesinde deformite önlemek için geniş olmalıdır ahşap askı kullanın.

Kim hata yapmaya korkar deri giysiler bakım ve, yıkama sterilize ve deri orijinal rengini canlandırmak uzman çamaşırları almalısınız, parça konuyu anlayanlar tarafından ele alınması tercih etmektedir. parçaları iyi durumda iseler, bir yıl içinde yıkanabilir. Sık kullanılan zaman, her altı ayda onları yıkamak için en iyisi ya onlar doyuma ulaşır eğer küçük kir olduğunda deri Onlar malzeme zarar vermeden derin izleri pek kaldırılabilir olma sona erebilir.

Bu bir temizleme işleminden sonra lekeler, yaralar ya da ton farklılıkları küçük görünen normaldir. Sadece ürünlerin çeşitli farklı tepki insanların deri gibi her hayvan derisi temizleme işlemleri tabi farklı özelliklere sahip olabilir. iş parçası durumuna bağlı olarak, daha da tehlikeye orijinal görünümünü% 80 kadar geri kazanılması, boyama işlemleri ve rehidrasyon geçirebilmektedir.