oynamaya yapmak için 31 Tutku meyvesi mus tarifleri

Fotoğraf: Oynatma / ölçüsüz

yapmak için en kolay tatlılar biri olarak bilinen, çarkıfelek meyvesi Mus ve rastlantısal olmayan, çok popüler olan çekicilik değildir! Tarif için sorar herkesin bu - - Özel bir vesileyle hizmet etmek bu "çarpıcı tatlı" biri değil bir gerçektir ama her zaman tutku azedinho dokunuşla olarak tatlı tadı ile memnun!

Geleneksel olarak yoğunlaştırılmış süt, krema ve meyve suyu konsantresi ile hazırlanan, çarkıfelek meyvesi Mus bile zorluklar olmadan mutfak katiyen anlamıyorum edenler tarafından yapılabilir!

Ama mus ayrıca çikolata, fudge, krem ​​şanti ve bütün bu yaratıcılık izin gibi başka bileşenler de kazanıyor, daha ayrıntılı bir şekilde hazırlanabilir!

Aynı zamanda bile çarkıfelek meyvesi kabuğu, örneğin, ayrı bölümler ya da bardak yerleştirerek zarif bir şekilde bu tatlı hizmet edebilir. Böylece, gündüz veya bu aile öğle yemeğinden sonra bir parti başarıyı garanti olacak! tarifler ve aşağıda çarkıfelek meyvesi mus farklı sunumlar ilham:

geleneksel muslar

oynamaya yapmak için 31 Tutku meyvesi mus tarifleri

Fotoğraf: Oynatma / Tost Tost

1. Basit Tutku meyve mus: Geç pat için büyük hızlı tatlı bir öneri. İyi bir şey genellikle çoğu insan mutlu olduğunu ve sıcak günler için süper ferahlatıcı tatlı, iyi bir seçimdir.

Ayrıca okuyun: 100 tarifleri laktoz içermeyen yemek sağlıklı ve lezzetli için

Bir supergostosa mus ve hazırlamak çok kolay ve hızlı: Taze şurubu ile 2. Tutku meyve mus. Sen yoğunlaştırılmış süt dondurma, buzlu krem, dondurma konsantre tutku meyve suyu ve şurubu için, çarkıfelek meyvesi hamuru ve şeker iki kullanacaktır.

krem soslu 3. Tutku meyve mus: Bir çok şık bir şekilde hizmet veriyorsanız bu popüler bir tatlı olmasına rağmen, tüm farkı yaratan! Bu tür bile çikolata şurubu çarkıfelek meyvesi hamuru veya dekore bağımsız hizmet kısım halinde? Hatta tutku meyve veya bardak kabuğu içine koyabilirsiniz.

Doğal suyu ile 4. Temel çarkıfelek meyvesi mus: mousse bile lezzetli olması için burada, meyvenin doğal suyu kullanmaya dikkat edin. Bunun yanı sıra, sadece yoğunlaştırılmış süt ve krema kullanacaktır. Sır yok!

Doğal meyve suyu ve caldinha 5. Basit Tutku meyve mus: Sen şurubu, şeker ve daha bir istekle için, yoğunlaştırılmış süt, krema, tutku meyve ve büyük gerekecektir. Basit ve çok lezzetli yemek tarifi!

serumsuz ekşi krema ile 6. Tutku meyve mus: Özellikle yaz aylarında, bir aile yemeği sonra sunumları için ideal. Yalnızca (şişe veya aynı meyvenin posası olabilir) serum ve konsantre tutku meyve suyu olmadan yoğunlaştırılmış süt, krema kullanacaktır.

Ayrıca okuyun: Eğer denemek için can bırakacaktır 22 limon pasta tarifleri

yoğurt 7. Tutku meyve köpüğü Bu tarifi, yoğurt ekşi krema yerini alır. Böylece, mus hafif ve aynı zamanda krem ​​ve lezzetli! İyi bir cami!

çarkıfelek meyvesi mus çivili

oynamaya yapmak için 31 Tutku meyvesi mus tarifleri

Fotoğraf: / Mutfak Lane oyna

Farklı ve basit bir tarifi, sadece üç malzemeyi kullanır: Süt yuva ile 8. Tutku meyve köpüğü. Sen yuva süt, toz meyve suyu (Tang veya Clight tipi) ve su gerekecektir. Sadece bir blender her şeyi vurmak, chill yere getirin ve ardından hizmet!

jelatin 9. Tutku meyve köpüğü: Sonuç biraz daha fazla köpük tutarlıdır. Hazırlık sır vardır: Yalnızca tutku meyve suyu konsantresi, tatlandırılmamış jelatin, yoğunlaştırılmış süt ve serum içermeyen ekşi krema kullanacaktır.

Taze süt ile 10. Tutku meyve mus: Bu tarif, tatlı süt yerine iyi bilinen bu tatlı için özel bir dokunuş vererek, süt yoğunlaşmış. tutku hakim çünkü tadı çok ilginç, ama tatlı süt tarifi için karamel tadı verir.

11. Tutku meyve mus iki suları: Bu yemek tarifi, hızlı, kirli bir şey kolay birkaç malzemeyi alır ve edilmez. Sadece mus kalmak firminha ve çok soğuk beklemek biraz sabır gerekiyor. Bir tatlı çok tatlı, ne ekşi değil, yani ölçüde!

Ayrıca Oku: Günlük diyet kivi dahil etmek 7 iyi sebep

hafif kar 12. Tutku meyve mus: hazırlık basittir ve sadece yoğunlaştırılmış süt, konsantre tutku meyve suyu, ekşi krema, (yumurta beyazı için) toz tatlandırılmamış jelatin ve yumurta kullanacaktır. Mus daha havalandırılmış ve çok lezzetli tutarlılık ile böyledir.

çırpılmış krema ile 13. Tutku meyve mus: Bu çok ünlü tarifi biraz daha vermek! Sen tuzsuz tereyağı, şeker, çarkıfelek meyvesi suyu konsantresi, yumurta, krem ​​şanti, şeker ve ekşi tutku meyve kullanacaktır.

Çikolata muslar

oynamaya yapmak için 31 Tutku meyvesi mus tarifleri

Fotoğraf: Oynatma / Ziyafet Projesi

çikolata ile 14. Tutku meyve mus: çalışan bir kombinasyon! Sen çarkıfelek meyvesi mus, krema, konsantre süt, çarkıfelek meyvesi suyu ve çarkıfelek meyvesi jölesi için kullanacaktır. Çikolata köpüğü için, ekşi krema, konsantre süt, kakao tozu ve tatlandırılmamış jelatin kullanırlar.

beyaz çikolata ile 15. Tutku meyvesi mus: Bir tatlı artmış vermek, bu köpük beyaz çikolata katmanı kazandı. beyaz çikolata ballı şurubu azedinho kontrast inanılmaz! evde ziyaretçileri kabul edecek zaman için iyi bir seçim.

semisweet çikolata ile 16. Tutku meyve mus: supercerto veren bir kombinasyon! Yalnızca çikolata yoğunlaştırılmış süt, krema, çarkıfelek meyvesi jölesi, çarkıfelek meyvesi suyu konsantresi, taze tutku meyve, acı tatlı çikolata ve daha krem ​​kullanır.

Ayrıca okuyun: Agar kilo kaybına yardımcı olur ve vejeteryan tariflerde jelatin yerine

krem ve gevrek tepesi ile 17. Tutku meyve mus: Bu klasik bir tatlı yapmak için farklı bir yol, ama herkesi memnun edecek Emin basit tarifi ...! Sen olgun tutku meyve, krema, yoğunlaştırılmış süt ve koyu çikolata kullanacaktır.

Tuğgeneral işeme 18. Tutku meyve mus: Başlangıç ​​olarak, çikolata tozu, konsantre süt ve tuzsuz tereyağı ile genellikle tuğgeneral olacaktır. mus kendisi için, süslemek için yoğunlaştırılmış süt, krema, konsantre tutku meyve suyu ve tutku meyve gerekir.

çarkıfelek meyvesi mus versiyonları zinde ve kısıtlayıcı

oynamaya yapmak için 31 Tutku meyvesi mus tarifleri

Fotoğraf: Oynatma / Baharat Alternatif

muz biyokütle ile 19. Tutku meyve köpüğü bir tarif glüten ve laktoz. sıcak günler için mükemmel bir tatlı olmasının yanı sıra, lif bakımından zengindir, hiç rafine şeker alır ve vegan olduğunu!

kaju fıstığı ve agar ile 20. Tutku meyve mus: lezzetli, levinha, kremsi, hafif kumlu ve kompozisyonda süt veya jelatin almaz! Sen kahverengi ham kaju, çarkıfelek meyvesi hamuru, su, şeker, ağar, semisweet çikolata ve hindistan cevizi sütü kullanacaktır.

tofu ile 21. Tutku meyve mus: Bu köpük sadece üç malzemeyi alır ve en az 10 dakika içinde hazır hale gelir. O herhangi süt kullanmaz, çünkü tabanına, sadece yumuşak tofu kullanın laktoz intoleransı olanlar için mükemmel bir seçenek.

22. Tutku meyvesi Mus düşük karbonhidrat: o kadar kolay, ama sen bile utanılacak yapmak, böylece kolay! Kullandığınız suyu markası bağlı olarak, mus sadece kaşık yemekten çıkmak zaten zamanında ve hazır. Bu tarif, pastacılıkta doldurulması kullanılabilir.

23. laktoz Tutku meyve köpüğü: tarifi soya konsantre süt ile yapılır. Bunun yanı sıra, sadece krem ​​(süt) soya ve büyük tutkusu kullanacaktır. laktoz intoleransı olanlar için basit ve lezzetli tarifi?

Bu mousse kılan laktoz fındık mantarlı 24. Tutku meyve mus arka planda camdan yapılmış çikolatalı krema mantarı olduğunu çok iyi. çarkıfelek meyvesi azedinho ile çikolata kombinasyonu harika!

bitter çikolata mousse ile 25. vegan çarkıfelek meyvesi mus: Tam mus lif, iyi yağ, antioksidanlar ve sağlık! Temelde, süt olmadan siyah çikolata, kahverengi şeker, kakao tozu, çiğ kaju fıstığı, biyokütle yeşil muz, çarkıfelek meyvesi suyu konsantresi, su ve stevia avokado kullanacaktır.

26. fit Tutku meyve mus: laktoz içermeyen tarifi. Yalnızca tatlandırmak için kaju fıstığı, hindistan cevizi suyu, biyokütle yeşil muz, çarkıfelek meyvesi, Stevia veya bal veya esmer şeker kullanır.

farklı sunumlar ile Mousses

oynamaya yapmak için 31 Tutku meyvesi mus tarifleri

Fotoğraf: / Ben tatlı Çal Öldürebilir

27. çarkıfelek meyvesi mus kek: Baz kek ve her şey mus! basitçe, şaşırtıcı canlandırıcı ve güzel bir tatlı! İyi seçim günü sıcaksa, özellikle özel öğle yemeğinden sonra hizmet etmek!

28. pasta mus tutku: hata bulmak kimseye de ve harika bir lezzet ile bakmak güzel! Sen lezzet, çarkıfelek meyvesi, su ve şekersiz temelde mısır nişastası gofreti, tuzsuz tereyağı, konsantre süt, krema, çarkıfelek meyvesi suyu konsantresi, jelatin tozu kullanacağız.

29. mus pasta çarkıfelek meyvesi ve çikolata: Tam tatlı, herkesi memnun etmek emin. Temelde maria bisküvi, tuzsuz tereyağı, jöle, taze krema, bitter çikolata, yoğunlaştırılmış süt ve tutku meyve suyu konsantresi kullanacaktır.

30. çarkıfelek meyvesi köpüğü kurabiye bir tarif 12 iyi hizmet tartlets verir. Bunlar güzel ve çok lezzetli. İyi seçim, örneğin doğum günü partilerinde veya özel bir aile yemeği sonrası hizmet etmek.

31. çarkıfelek meyvesi mus pavlova: Eğer yumurta, oda sıcaklığında, bir tutam tuz, şeker şurubu, mısır nişastası, beyaz sirke, vanilya, çarkıfelek meyvesi suyu konsantresi de temelde kullanacak, bu tatlı farklı, ama kolay hale getirmek için , süt ve krema yoğunlaştırıldı.

Şans eseri değil çarkıfelek meyvesi Mus kadar başarılı olduğunu: Birkaç malzemelerle ve lezzetleri belli kombinasyonu ile hazırlamak kolay! En sevdiğiniz yemek tarifi seçin ve herkesi memnun emin olun!