Nasıl güzellik ve kişisel hijyen bakımı için - Kadınlar İpuçları

büyük sevgi ile ona bakmak gerekir her zaman, güzel, sağlıklı ve kokulu senin samimi alanını tutmak için. Eğer Genital hijyen içinde capriche ve her zaman oldukça samimi alanı ve kötü kokuların serbest izin için Aşağıdaki ipuçları.

Güzellik ve bayan iç hijyen

bakmak seven bir kadın, sadece dış ve herkes giysi ve makyaj gibi gördüğü bakmak gerekir. Her zaman sağlıklı ve dolayısıyla güzelsin bu yüzden özveri hak bir alan olarak hem de iç bölgesini tedavi etmek için gereklidir.

Fakir bakım bölgede hastalığa neden ve yara ve kokusu ile bırakır olduğu bilinmektedir. Ve bu doğru, herhangi bir kadın istediği bu değil?

önlemlerden biri kadın epilasyon samimi bölümüyle alınacak. epilasyon teknikleri aracılığıyla temiz bir yönü ile en güzel bölgeyi terk edebilir.

En popüler teknikler bugün ağda, lazer epilasyon ve darbeli ışık ile epilasyon sayılabilir. Son iki vaadi neredeyse kalıcı sonuç ve cilt lekeleri serbest beri.

sıcak balmumu ile epilasyon Tek dezavantajı bölgeyi yakmak olmasıdır ve karanlık ve de biraz gevşek hale getirir. Ama soğuk balmumu ile kasık sonsuz işkence gibi gelir tıraş.

Lazer epilasyon acı, ama acıya dayanabilirim kullananlar kalıcı sonuçlar zevk. darbeli ışık ile epilasyon daha acı, ama sonuç olarak yavaş belirir.

Bu kadar çok seçeneğin terk iç bölgeyi terk, bu nedenle vücudun bu kısmı daima traş ve güzel tutmak için hiçbir bahane verir.

bayan iç bölgenin hijyen bakımı güzel ve sağlıklı tutmak için son derece önemlidir. mahrem hijyen ipuçlarına bir göz atın:

 • Her zaman pamuk iç çamaşırı ve sentetik malzeme ya da çok dar iç kaçınmak tercih;
 • Her zaman, samimi bir alanda havalandırma çalışan dar giysiler kaçınarak ve mümkün olduğunda iç çamaşırı olmadan uyku bırakmak;
 • Hiçbir zaman, kişisel eşyaları ve hijyen bireysel olmalıdır kimseye kimseye ve külot ödünç;
 • havalandırmak izin vermedi ve mümkünse nemli ve mantar girmesini engellemek için, güneşte koydu, havasız yerde kuru külot izin vermeyin;
 • Ayrıca ve kokulu tuvalet kağıdı veya renk emici önlemek - bu alerjiye neden olabilir;
 • hastalığı önlemek ve cinsel tahrişi önlemek için daha sonra iç bölgeyi durulanması için prezervatif kullanmak;
 • vajina mukozasına tahrişi önlemek için, iç bölgedeki sıcak veya soğuk su kullanmak tercih;
 • nötr veya gliserin sabunlar tercih. mahrem sabunlar bu bölgeye özgü olsa da, her zaman kişisel hijyen için tavsiye edilmez;
 • idrara çıkma veya bağırsak hareketinden sonra ve olası yıkama bölgesi ise önden arkaya temizleyin;
 • Eğer cıvık iseniz, günlük koruyucu iç çamaşırı kullanın ve samimi mendil ile temizlik yapmak, ancak, nöbetçiye her iki ya da üç saat değiştirebilir;
 • Hiçbir zaman, bütün gün sizi ped veya tampon terk ürün önerisi olarak değiştirin.

Bu bakım jinekolojik sağlık ama aynı zamanda samimi alanın güzelliği sadece tehlikeye atabilir sırayla, hoş olmayan kokuları neden ve tahriş ve diğer belirtilerin daha kötü sorunlarını önler. Yani, rahatsızlık ve sıkıntı verici durumları ve bir jinekolog danışın sorun var herhangi bir işaret kaçınmak için özen gösterin.