Telli: Brezilyalı düğün yeni figür - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

ABD ve bazı Avrupa ülkelerinde, gelin yanında, düğün törenlerinde önemi ve gelenek, telli turna için öne çıkan bir başka kadın figürü vardır.

adı Fransız geliyor ve "kız", "bakire" veya "yusufçuk" anlamına gelir ve onu olduğundan emin olmak için onu alır hepsi bunu yardımcı sunağa gelin eşlik eden bayan yetişkin onurunu veya ergen belirlemeye yarar her zaman kusursuz. Tek bir bayan ya da daha fazla olabilir, gelin karar kim. sık kullanılan bir diğer terimdir nedime, Gibi düğün nedime görüyor.

Bu gelenek böylece tüm kaldırarak, diğer kadınların varlığının geline benzer giyinmiş Buna göre bir efsaneden antik kökenli ve sunak ona eşlik gelin olacağını aslında kimin kötü ruhları şaşırtmak için hizmet kıskanıyorum ya da onu düğün gününde onu başına gelebilecek nazar.

Düğün tarzı kilisede Demoiselles giriş sırasını tanımlar. Bazı durumlarda, bunlar alayı geri kalanı ile birlikte kendi yaşıtları ile gelin önce gelen, ancak törenleri en yüzyılın düğün bahsettik gibi godmother onuru, sadece peçesini tutan gelin arkasında geldiği o vardır, Kız kardeşi Pipa kilisede girerek sorumluydu prenses Kate Middleton, tutun ve peçe düzeltin.

Brezilya'da, gelinler şaşırtıcı bir şey olarak geleneksel ayini dönüştürmeye yeni alternatifler arayan her gün daha, bu nedenle demoiselles yeni kalıplara altında törenlerde zemin kazanmaya başlar.

Birçok gelinler bazı ABD törenlerine, örneğin, yetişkin bayanlar değiştirilir küçük sayfaları ve nedime, pes etmeyin. Aslında hiçbir kilise giren küçük olanlar görme lütfunu inkar ama Demoiselles, nedime dahildir ve çok uzun yapmamaya alayı kişi sayısına dikkatli olmalı, küçük olanlar tutmak isteyen ve misafirler için yorucu olduğunu ve özellikle sunak doldurmak için değil.

Demoiselles cazibesi bir kostüm hesabıdır. Birlikte gelin ile onlar modelleri, selam ve elbiseler renkleri tanımlamak gerekir. Yetişkin bayanlar kostümleri renkleri farklı durumlar, ama her zaman birbirine çok yakın tonlarında vardır. Ancak, çoğu durumda elbiseler sadece askıları, kravatlar, kesikler ve çeşitli zevklere hitap eden uzunlukları gibi detaylar, ama aynı zamanda gelinin takdirine bağlıdır, kurnazca modelde kendilerini farklılaştırarak, aynı renkte.

şeftali ve pembe gibi pastel tonlar yusufçuğu olma anlamlardan birine sahiptir, fakat daha cesur gelinler, mor, kırmızı ve hatta siyah tonları izin gerçeğine, en çok kullanılan bulunmaktadır.

Düğünler gündüzleri gerçekleştirilen ve açık maçında kısa veya Bilek çiçek baskıları ve modelleri açıktır.

Demoiselles tonu etkisi ne olursa olsun, gelinin beyaz aksine albümün ve beyaz fotoğraflarda süper güzel etki her zaman göze çarpan sağlar.

Demoiselles buket unutulamaz. O gelin gibi görünebilir, ancak her zaman daha düşük olmalıdır.

makyaj ve Demoiselles saç için olduğu gibi, fikri onlar gelinden daha fazla dikkat çekmek için herhangi bir şekilde olduğu gibi, abartılı basit ve hiçbir şey olmasıdır.

Bir veya daha fazla Demoiselles seçimi sevgi, dostluk ve tüm güvenilir üzerinde bir kanıtıdır. gelin partisi örgütü olarak töreninden önce tüm hazırlıklar, veda 's, seçim ve elbise testleri, saç ve makyaj gelin yardımcı olmanın yanı sıra, onlar zamanlarda gelin için sakin iletmek için sorumluluk ve huzur var tören öncesinde, onlar seçilir daha samimi nedenle, o kadar kolay kadar en güzel töreni terk ötesinde bu rakamın gerçek anlamını anlamak olacaktır.

Amerikan sinema konuyla ilgili referansların doludur ve en iyi bilinen biri denir "evlenmek giyinmiş," kahramanı güzel Katherine Heigl yaşadığı romantik komedi 27 farklı düğün Nedime oldu. Hiç şüphe yok ki, konunun daha iyi ve en çeşitli kıyafetler isteyenler için büyük bir ilham kaynağı anlamak için pratik ve eğlenceli bir şekilde.