Farklı fikirler bir nişan yapmak - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Bir nişan partisi genellikle çift evleniyor kararını kutlamak için samimi bir toplantı. ya parti ya programınıza ve gelecekteki çiftin özgür ifadesi bu kutlama olması gerekenlerle stili hakkında kurallar vardır.

En eski gelenekler nişan partisi evinde düzenlenen gelinin ailesi tarafından teklif edildi ve sadece bu vesileyle ittifaklar kur olduğunu, ancak bu obrigatoriedades artık dahil mevcut belirlenir, en damatların özgürlüğünü tercih istedikleri yere zevkleriniz olarak, kendileri için bu etkinliği düzenlemek ve her seferinde diğer iki az bir parmağına yüzüğü koydu.

az geleneksel partiler doğru eğilim, aynı zamanda her grubun ilgi olarak çevreyi yönetmek daha kolay düşünün için birçok yeni evliler, iki ayrı görüşmelere ailesiyle birinde ve diğer arkadaşlarıyla angajman kutlamak neden oldu.

Aslında ne olursa olsun eski geleneklerin olsun veya olmasın çiftin aile üyelerinin ve arkadaşlarının entegrasyonu veya kaydetmek ya da olmasın yönleri; En önemli nişan partisi onları sevgisi kökeni yakında birliğinde anlaşılacaktır nişanlı ve misafirler ile paylaşarak hatırlamak yapacak neşeli bir süreyi ifade eder. İşte kutlama yapılabilir nasıl bazı farklı fikirler:

Öğle veya akşam yemeği nişan

Geleneksel versiyonu resmi yemekler sunan, ev aile veya onun gelecekteki evinde gelin de gelinin annesi tarafından yapılır - marş, yan yemekler ve tatlı ile ana yemek ile; ya da gayri - tek çanak ve bir tatlı ile. Bu yemekler ailenin veya farklı kültürlerden kökenli tutarlı olabilir.

Mutfakta yıpranacaktır anne çalışmak isteyen ve olmayanlar için bir organizasyon için sofistike bir restoran seçerek en pratik yolu geleneğini sürdürmek için seçeneği yoktur.

öğle veya akşam yemeği angajman rahat versiyonu barbekü veya ev, Grillers veya müteahhitler pizzaiolos veya Steakhouse'lara ve pizzacılar de ailesi tarafından yapılan bir pizza rotasyon olabilir.

Nişan Kokteyl

nişan kokteyl parmak yiyecek ve içecekler, veya soğuk ve şarap tablolar hizmet, klasik olabilir; veya atıştırmalıklar, sandviçler ve birkaç metro içecekler ile, daha basit. Yiyecek ve içecek ailesi, gelinin veya sözleşmeli servis tarafından yapılabilir; ve başarı gelinin ailesi evde, gelecekteki çiftin veya balo salonunda evde olabilir.

Brunch veya öğleden sonra çayı Nişan

Eski tarzda bir brunch veya nişan çayı, gelinin annesi, gelin tarafından veya bir şirket tarafından yapılabilir. Hizmet gıda ekmek, söğüş, tuzlu kızartmalar, salatalar, turta, pasta, kahve, meyve suyu, çay ve alkolsüz içecekler bulunmaktadır. Bu olay bir balo salonu veya şık bir pastanede, gelinin eski veya gelecekteki evde meydana gelebilir.

Brunch veya ikindi çayı için daha modern bir seçeneği tercih Seyisler Kasabanızda güzel bir parkta piknik formatında bu olayı yürüten yenilik olabilir.

çiftin bir konuşmayla sipariş parti tüketilmesi pasta ve şampanya sağlayarak mümkün olan her parti modellerinde, bir iyi bir şeydir. Sadece Sürprizi bozmak değil düğün günü sunmak istediğini gibi çok olsun, nişan partisi ıraksak düğün tarzı olmadığını dikkatli olun.