Nasıl evde farklı bir düğün oluşturmak için - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

daha samimi tercih ve yapmak çiftler için cosier evlilik ve ev bütçesini, evde töreni yapmak daha pratik bir şey çalışmaz. Bir dekorasyon tema yapmak ve sadece en yakın kişi davet edebilirsiniz.

ancak Evde evli Size daha fazla, her şey planlandığı gibi gider anda bunun için bakım hızlandırmaya gerekiyor. Yani, her şeyden önce, düzgün, bunun için ayın her günü programlamak törenden önce bir yıl planlama başlamak gerekir.

Gelin elbise

Hayalinizdeki her zaman gelin elbise olmuşsa olacak çünkü, öyle değil mi Evde evli Tamamen geride bırakmak zorunda. Sadece evinizin stiline adapte bilmemiz gerekir. Abartıdan kaçının. Bunun için iyi bir seçenek uzun elbise yatırım, ama çok hacimsiz etmektir.

elbiseler tüpleri de gelin zarafet, şıklık ve dişiliği sağlamak. Onlara yatırım ve ayrıntılı bir saç modeli yapabiliriz. makyaj da törenin zamanla partinizin tarzına ve tabii adapte olmalıdır. Unutmayın: abartı.

düğün planlama

Eğer tören başlamadan önce, ev bütçesini harcama ne kadar kağıt üzerinde koymak gerekir. Bunu yapmak için, gelecekteki kocasının ile buluşup harcamaları hakkında konuşmak.

Sonra karar hangi partiye size stil yapacaktır: tema veya basit. Bu fotoğrafçılar işe alınacağını eğer, parti yapacak evin konumu sayesinde konuklar olacak kaç düşünmek gerektiğini de şu anda olduğunu.

Eğer yakın arkadaş ve aile çizmek gibi, gıda tercihleri ​​tam olarak bilmek önemlidir. Çok ayrıntılı bir şey ya kadar basit bir şey yapmayın. tatlılar, ilk ders, ana yemek ve tabii ki yatırım yapın.

menü

için menüler yapmak restoranlar arayın Düğünlerde ev. Ne kadar erken bir indirim alma senden daha büyük şansı, onlarla temas ve tam Düğünde hizmet etmek isteyen yemekler seçin.

Herkesin damak memnun etmek gerektiğini unutmayın: en ayrıntılı dan basit, bu yüzden farklı menü düşünüyorum. şeker ile ilgili olarak, nasıl bir tablo sadece çikolata ve fondü yapma konusunda?

dekorasyon

Her zaman sade bir şekilde dekore yatırım, ama misafirler dikkat çekmek. Tercih çift çiçek akrilik vazolar, çevre boyunca dağıtılabilir.

zarif bir renk ve çiftin kişiliğini göstermek için Opt. Bunun için, beyaz, sarı altın, pembe, gümüş ya da altın ile düşünmek seçenekleri kırmızı tonları vardır karıştırın.

Böyle bir çerçeve içinde çiftin fotoğrafları dağıtmak olduğunu, partiye daha fazla konfor getirmek için mi?

Ne olursa olsun hangi zaman, sonuçta, gelecekteki eşi ile birlikte detayları hakkında unutulmaz anlar olması daha iyi bir şey düşünmek, stil törenidir.