şeffaflık kullanma - Kadınlar İpuçları

sezon için, şeffaflık moda bir eğilim haline ve kış yapımları tenselliği getirmeyi vaat etti. Ancak, bazı hileler uzakta yutturmaca ve kabalık gelen göz rafine gereklidir. Bunun için ideal kollar, bacaklar, omuzlar veya belirgin tur bırakarak şeffaf bindirmeleri birleştirmektir.

Zaman, diğerleri de, ancak, dantel, ipek, çiçek motifleri birleştirir ve bütün bluzlar, etekler ve elbiseler oluştururlar de Böylelikle şeffaflık utangaç görünür eğilimindedir. Kullanımı için Teklif demokratik. gösterileri ve ünlü, seksi, rahat ve çekici yapımları arasında her zaman mevcuttur.

Yves Saint Laurent, sırayla, podyumlara yarışma programında iç çamaşırı için asimile şehvetli moda alınan bu etkiyi, alıp aramaya habercisi stilisti oldu. Şu anda, yarı saydam parça gün ve gece için zarif ve olası bileşimleri katılabilir.

Böylece, temel kadın şeffaf ayrıntılar eteklerle örme kazak birleştirme seçeneği var. Daha tedbirli da, örneğin, pantolon, özel kesikler ile şeffaf gömlek birleştirebilirsiniz. Düzgün şeffaflık nasıl kullanacağınızı öğrenin.

şeffaflık kullanma

Farklı durumlar için - gün şeffaflık boyunca bu gibi çatlaklar ve bölünmeler olarak bölümleri için kullanılabilmektedir; gevşek doku ve sıvılarına tercih ederim. Etekler ve elbiseler davrandım tamamlayacak bluz ile, ekranda bacaklarını izin niyetiyle, kısa tavan ile yapıştırılabilir. Ancak, takı ve değerli taşlar kötüye.

Geceleri, ancak parlaklık, payetler, metalize kumaşlar, biraz daha kümesi öğeleri ve daha kısa uzunluklarda, cesur etmek eğilimi birleştirmek mümkündür. Böylece, idealin önde soğuk günler için böyle mont ve deri pantolon, kazak, set montları, örgü ve trençkotlar gibi diğer ağır kumaşlarla şeffaf parçaları birleştirmektir.

sur ton ton veya aynı renkten en çakışan bölümler, şeffaflık daha ince bir etki yapmak ve malzemeler için kontrast ağırlıkları üretimini dengeleyerek, modern kontrast yaratır. Böylece cilt tonunda bir arada - nötr arka plan - vurgulayarak, örneğin, nakış tasarımlarını takdir eder.

Önlemler Alınacak - Akşam olaylar ve gündelik durumlar için giyilen giysiler gerçeğe kadar canlı edemez işe kullanıldığı gibi yapımları yapışan kişilikleri uzak durmaktadır. eğilim bir anda bir bilgi parçası kullanarak aşırı önlemek, böylece ölçülmelidir.

vesilesiyle göre, dantel olabilir - şeffaf gömlek seçerken dikkatli kullanılmak üzere üst askısız, ikinci cildi, sağduyulu çıkıntı ile temel ırk veya sutyen tercih giyilmelidir gerçeği için de dikkat edin - parçasının aynı tonda.

eğilim favori siyah ve beyaz olmak üzere birçok farklı renklerde mevcuttur. Ancak, ana ipucu göstermek istemediğiniz siteleri için bir kenara bırakarak, şeffaflık için vücudun güçlerini değerlendirmelerinde etmektir. çoğu parça kapalı üst üste bileşimlere saydamlık etkisi birleştirerek deneyin.

Iodice, Maria Bonita, Alexandre Herchcovitche Bianca Marques.

Iodice, Maria Bonita, Alexandre Herchcovitche Bianca Marques.

Beyoncé, Diane Kruger, Blake Lively ve Katy Perry.

Beyoncé, Diane Kruger, Blake Lively ve Katy Perry.