eğlenmek ve bilime göre dinlenmek için 10 yolu - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Organizasyon, dakiklik ve tutarlılık çok okul veya çocuk yetiştirme, işyerlerinde teşvik edilmektedir. Ama biz bizimle çok fazla talep eden bir nokta vardır. Bu kadar yolu davranma çünkü çok fazla baskı altında ve her zaman mükemmeliyetçilik arayışı içinde yaşayan insanlar genelde sinirli hissediyorum. hayal kırıklığı top sürme, sizin daha esnek ve rahat bir rutin yapmak için aşağıdaki 10 ipuçlarına göz atın.

 1. Sıkı davranışını gözlemleyin
  rutin ve kuralları yazmalarını Gününüzü dışında zaman ayırın. Sonra kaydetti eylemleri görünüyor nasıl sert değerlendirmek için çocuğunuzun, ortağı veya meslektaşım sorun. Bu egzersiz onu kötü hissediyorum yapma niyetim yok ve evet, rutin sana duygusal aşırı sağlıyor olabilir nasıl Anlamasını yapmaz.
 2. Yeni şeyler deneyin
  Yeni bir gıda, yeni bir spor film türünü, deodorantı, ne olursa deneyin! farklı şeyler yapmak beyninizi kullanın. Bu anksiyete düşürür ve diğer yaşam koşullarında daha esnek hale getirir.
 3. fırsatlar kucaklayın
  "Hayır" tamamen alışkanlıktan söyleme. Aksine bir şey yapmak değil 20 nedenleri düşünmeye yerine, neden bunu yapmak beş nedeni düşünüyorum. Gerçekten büyük ve neyin önemli olduğunu düşünün. Örneğin, arkadaşlarıyla dışarı gidiyor gibi hissediyorum, ama korumak ve onların dostlukların pekiştirilmesi istediğini vermedi.
 4. ne yaptığını sadece odaklanmak
  Yapmanız gereken tüm diğer şeyler düşünmeyin. Bu onları çözmez. Yavaşla ve o anda ne yaptığını odaklanın. Bu stresi azaltmak ve görevleri en iyi şekilde yapılmaktadır zamanınızı yapacaktır.
 5. değişim
  Her zaman bir nedeni ya da sadece alışkanlıktan şeyler? farklı şeyler yapmanın başlayın. Farklı şeyler pişirmek, işe gitmek için yeni bir yol seçin yoga ile cari yıl değiştirin. Bu size çok yaygın olan sertlik olmadan nasıl hissettiğini görmek için harika bir yoldur.
 6. akışını takip
  Diğerleri devralmak izin vermek için: Bu önemli bir sorun olabilir. Eşiniz veya arkadaş Sizce olmadan her şeyi planlarken bir günler. Yani doğal ve kendiliğinden, hayatınızın diğer tüm yönleriyle daha esnek hale gelir.
 7. Bir sonraki duygularını kabul edin
  Yetkili sen her zaman sizdedir durumları tanımlamak. Başka birinin vermek hak hayatında başka insanlar da var? Onları tanımak ve bu davranış her iki tarafa da yarar olacaktır değiştirmeyin, çünkü görüşlerini vererek durdurmuş olabilir. başkalarına çok dinlemesi ve onların görüşlerine göre daha esnek olmasını öğrenin.
 8. Seninle yaşamak isteyenler serbest olsun
  Leave biraz kontrol edilecek ve uygulama çevrenizdeki insanların daha özgür icar. Eşiniz havlu istediğiniz gibi kat vermezse çocuklar onların yatak yapmazsak ya, sadece onları çok olsun. sessiz tutulması çok zor bir hareket gibi görünüyor, ancak diğerlerini izlemek zorunda değil kazanacaktır özgürlüğü düşünebilir. Bu ve daha az endişe yaşamla çakmağını yapacaktır.
 9. Onları izlemek için
  "Yapamam." Kelime kontrol edin ve "can not" değiştirmek "gerektiği" veya Bunlar esnek bir tutum yok tipik ifadelerdir.
 10. uygulama
  Eğer kaslarınızı güçlendirmek için egzersiz yapmak gibi, zihinsel esnek olmaya, onların düşünce ve kelime ile aynı yapmalıdır. ilk başta Set küçük hedefleri, her gün küçük bir değişikliğin nasıl yapılacağı. daha yeni deneyimler izin kendinizi meydan okuyabilirsiniz, o kadar kolay günlük yaşamlarında içine entegre etmektir.