Pierwszy raz w łóżku: 6 podstawowych porad seks dla Ciebie - Wskazówki Woman

Foto: Thinkstock

Po raz pierwszy kobieta jest wyjątkowa i długo oczekiwane wydarzenie. Będąc tak ważnym momencie, wiele obaw i niepokoju są zaangażowane w utrata dziewictwa. Ponieważ jesteśmy świadomi tego, co dzieje się w intymnej relacji, uczy nas, aby dać wielką wagę do tego wydarzenia, i nic dziwnego.

Seksualne debiut ktoś jest zawsze odciśnięte w jego pamięci. Początek naszego życia seksualnego to czas przejścia się dzieje, gdy jest bardzo młody, czy później.

Przegrana dziewictwo zmienia życie człowieka na wiele sposobów. Po tym odkryciu, kobieta ma prawo do seksu, znany jest lepiej i wreszcie odkryć wielką tajemnicę, co naprawdę dzieje się w relacjach seksualnych.

Niektóre badania wskazują, że średnia wieku pierwszym brazylijskim kobiety wynosi około 16 lat. Nie ma jednak prawo wiek pierwszego doświadczenia seksualnego, choć ważne jest pewna dojrzałość i rozwój ciała. Po raz pierwszy występuje tylko kiedy chcesz i czujesz się przygotowany.

Seksualność kobiety pojawia się na długo przed tym. Nasze narządy płciowe są już manifestować we wczesnym dzieciństwie. To absolutnie nie oznacza, że ​​dzieci myślą o seksie, ale mają odczucia w swoim erogennych obszarów, a więc nie jest rzadkością, aby zobaczyć ich dotykania tych części.

Podczas gdy chłopcy są nawet zachęcani znać swoje ciało i masturbację, z kobietami, sytuacja jest zupełnie inna. Dziewczyny są stale skarcił kiedy dotykają lub poprosić o seksie. W naszym społeczeństwie wciąż pozostaje seksistowskich i represyjne tradycji kobiecej seksualności. Do niedawna kobiety nie zostały uznane również poza kawałkiem seksualnych na rzecz męskiej przyjemności. Nasi dziadkowie byli reprymendę w uzyskaniu przyjemności, a potem o tym mówić, to było bardzo mile widziana.

Wszystkie te opłaty kulturowe mogą zostawić kobietę z wielu niepewności i zamków o seksie. Co jeszcze dzieje się po raz pierwszy, jest strach. Co się stanie, jak się podobać ... Baliśmy się, jak to jest nasz pierwszy raz, nie rób to dobrze, albo nie spełnia ideał seksu naszego partnera.

Jakie zmiany po raz pierwszy?

Pierwszy raz w łóżku: 6 podstawowych porad seks dla Ciebie - Wskazówki Woman

Foto: Thinkstock

Twoje ciało nie zmieni wiele z powodu płci. Ginekolog Janaina Harfush wyjaśnia, że ​​„zmiany, takie jak wzrost piersi, włosy, zwiększając biodra i zwężenie w talii, są naturalne konsekwencje dojrzewania kobiet w okresie dojrzewania i mogą różnić się od jednego do drugiego.

Zmiany te nie mają nic wspólnego z pierwszego stosunku płciowego. Jedyną zmianą, co dzieje się z nocy na dzień jest łamanie błony dziewiczej „. Również według dr Janaina Harfush, nie wymaga zewnętrznego zmiana fizyczna pokaże, że dziewczynka miała swój pierwszy związek.

Aby pomóc w tym szczególnym momencie, a kto wie, zostaw to łatwiejsze, zebraliśmy kilka porad na pierwszy raz.

Podstawowe wskazówki dla pierwszego czasu

Pierwszy raz w łóżku: 6 podstawowych porad seks dla Ciebie - Wskazówki Woman

Foto: Thinkstock

1. Ochrona jest zawsze

Nie dlatego, że to twój pierwszy raz, że są chronione przed chorobami przenoszonymi drogą płciową lub ewentualnej ciąży. Stosować środki antykoncepcyjne oprócz prezerwatyw, ważne jest, aby chronić swoje zdrowie. I użycie prezerwatywy może być obecny od początku lub penetracji oralny (tak, oralny może przenosić choroby). Nie wierz, jeśli mówią, że tylko trochę nie boli.

2. Poznaj swoje ciało

Po pierwsze, konieczne jest, że znasz swoje ciało. Weź lustro i badania pochwy. Kobiety są tak seksualnie stłumione, że wielu nawet nie wie, w jaki sposób jego narządu rodnego i wstydzi nawet patrzeć. Bo to w końcu z tym już. Poznać swoje ciało lepiej niż ktokolwiek inny, więc można mieć większą kontrolę nad nim, niż ktokolwiek inny.

Masturbacja jest również doskonałym sprzymierzeńcem wiedzy ciała: więc będziesz wiedział, co daje więcej przyjemności i lepsze zrozumienie tego, co dzieje się w momencie podniecenia.

3. Wybierz dobrze pierwszego partnera

Jak pierwszy raz to bardzo ważny moment i ładowane z dużą ilością prywatności, to nie zdarza się każdemu. Nie koniecznie trzeba czekać na Prince Charming, ale dobrze jest unikać, aby być z kimś, kto nie ma nic wspólnego. W takim przypadku, po raz pierwszy może być nieco frustrujące.

4. wiedzieć, co się dzieje

Zapytaj znajomych lub krewnych jestem Płeć. Będzie lepiej, jeśli już wiesz, co dzieje się nie mieć wiele niespodzianek. . Dr Janaina Harfush przypomina znaczenie konsultacji z lekarzem zarówno przed, jak i po raz pierwszy: „Przed wyjaśnić wszelkie wątpliwości z lekarzem. Idealnie, dziewczynka już zainicjowane życie seksualne w użyciu dowolnej metody antykoncepcji oprócz prezerwatyw, a ponadto, aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Następnie, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku i aby rozpocząć rozmaz Pap. "

5. Nie oczekuj wspaniałe doświadczenie

To nie jest niemożliwe, aby osiągnąć orgazm, ale najczęściej jest to, że kobieta nie dostać się tam po raz pierwszy. Aby dotrzeć do punktu kulminacyjnego, kobiety muszą mieć się dobrze i bez paranoi, państwa, które mogą być trudne do osiągnięcia przy pierwszym stosunku. Także nie martw się o bycie najlepszym w łóżku: to twój pierwszy raz, więc warto skupić się na Ciebie.

Seksuolog Walkíria Fernandes wyjaśnia, że ​​„nasza nauka seksualna jest pełen mitów, uprzedzeń, zbiorów i oczekiwań dobrej wydajności podczas seksu. Oczywiście to wszystko kończy się przyczyniając się negatywnego wpływu naszej satysfakcji seksualnej. Dla mężczyzn oczekuje się, aby mieć i utrzymać erekcję w celu zaspokojenia swojego partnera, a dla kobiet, strach przed bólem po raz pierwszy. Więc najlepszym sposobem, aby mieć gorący seks, to każdy stara się skupić uwagę na siebie i nie erotycznych doznań w prawie obowiązku spełnienia innych. "

6. Relax

Spróbować poddać się chwili i cieszyć się. Tak, to łatwo powiedzieć, to jest trudne do zastosowania w praktyce. Ale jeśli zastosujemy się do powyższych wskazówek, na pewno dostać się do bezpieczniejszego czasie. Nie ulega wątpliwości, że jest to chwila pełna napięcia, ale wierzcie mi: masz tam jest teraz odpocząć i być zadowoleni z tego nowego odkrycia.

Badania wskazują, że po raz pierwszy może wpływać na swoje życie seksualne na lata. Więc capriche i powodzenia!