parno noc: krok po kroku do tętniącej życiem nocy przyjemności - Kobiety Porady

Foto: Thinkstock

Gdy stosunek wpada w rutynę, gdy istnieje szczególna data - mogą być urodziny randki lub dzień zostały podniesione w pracy - gdy chcemy pokazać, jak bardzo jesteś szczęśliwy w swoim związku, w każdym razie. Przygotuj nocnego oferującego nowoczesną, od czasu do czasu, wzmacnia relacje i pozwala na kilka chwil intymności, że zostanie zapamiętany na długo. Biorąc pewną ostrożność ze szczegółami, możesz zaskoczyć swojego partnera, a nawet sama z najlepszych nocy wszechczasów.

1. Środowisko: tworzenie klimatu

Być może nie zauważyłeś, ale pięć zmysłów są bardzo chętni, jeśli chodzi o seks. Korzystanie z tej funkcji może być dobry pomysł, aby uzyskać więcej przyjemności. Organizujemy zatem stworzyć niezbędną klimat, jest wybrany środowisko, czy wybierając idealny strój lub bielizny.

W środowisku, należy użyć swojej kreatywności i ozdobić. Przedmioty takie jak świece i kadzidła - jeśli żadna z nich nie jest uczulony, oczywiście - są świetne wymagane. Spójrz także stworzyć poczucie dobrze udostępnione przez jasnych kolorach i różnych tekstur na arkuszach i tapicerki, na przykład.

Obecnie bardzo trudno jest znaleźć żarówki (lub żółte) w sklepach. Były one prawie całkowicie zastąpione świetlówkami lub białe, które zużywają mniej energii i są bardziej poprawne środowiska. Żółtawe oświetlenie jest naturalnie ciepłe i działa na jego korzyść, gdy zamiarem jest stworzenie klimatu. W tym celu można skorzystać z „żelatyna”, co jest szczególnie materiał używany do tego celu, a także podejmować lampę zimno z bardziej przyjemnym kolorze.

Inną opcją pozwolić najgorętszych środowisko jest inwestowanie w kawałkach z tkaniny w ciepłych kolorach, takich jak czerwony i bursztynu, na przykład. Rozumieją je na zasłony lub „kapanie” z sufitu, z pomocą małych gwoździ. Chodzi o to, aby ogrzewać pomieszczenia do współczynnika ciepła.

Zainwestować trochę i zmienić wspólne dla arkuszy blach o specjalnych struktur takich jak jedwab czy satyna, ta sztuczka będzie stymulowanie dotyk i ten szczegół może mieć znaczenie. Jeśli już załatwione dotyku, węchu i wzroku, wybrać tło muzyczne na noc i oddzielnych przekąsek i smakołyków, które wzbudzają podniebienia. Dać pierwszeństwo do elementów, które nie wpływają na oddech - cebuli, czosnku i innych przypraw takich należy unikać za wszelką cenę - i produktów, które mogą być wykorzystywane w celu zapewnienia jeszcze większej przyjemności - bita śmietana, czekolada, szampan i wino są dobre pomysły.

2. You „dzień panny” poza sezonem

Może się okazać, że na specjalne nocy nie ma nic wspólnego z nocy poślubnej, ale to w jaki sposób należy go zbliżyć. Więc daj sobie szansę na opiekę byś na okazje jak wesela. Zrobić paznokcie, namaść sobie głowę, wziąć relaksującą kąpiel z olejkami, nawilżacze i wszystkiego, co jest w porządku - chociaż nie w kąpieli - w skrócie, spędzać czas w górę upiększania i wykonywania czynności, które zostawiają cię bardziej zrelaksowany i szczęśliwy.

Wybierać bieliznę w zależności od nastroju. Kolor, styl, a nawet „czuć” są ważne informacje, do których należy pamiętać. Jeśli zamiarem jest śmiały wygląd, wolą mocniejsze kolory jak czerwony, różowy i żółty. Jeśli, z drugiej strony, chcesz zostawić, aby pokazać swoją zmysłową stronę, preferują klasyczny czarno-biały i odcienie, takie jak różowy i niebieski.

3. dzień: co robić w czasie „H”

Pamiętaj, że powinno to być noc, aby przejść do historii. Więc nic praktyki i rytuały, które są już starzy znajomi pary. Warto spróbować wszystkiego od czuć się swobodnie, z masażu z olejkami aromatycznymi do zabawek erotycznych. Lista pomysłów jest długa i można wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Jak o, na przykład, pozostawiając wstyd na bok i próby striptiz? Lub oferują słynnego tajskiego masażu - jeden, który jest wykonany przy użyciu całego ciała - jego miłość? Liczy się to, aby sprawić, że noc będzie szczególny dla was obu, a będziesz pamiętać przez długi czas.

Wreszcie, być sobą. Nie zmuszaj sytuacje w łóżku tak, aby zadowolić swojego partnera. Ponadto nie wyglądają naturalnie, tego rodzaju postawa może spowodować, aby czuć się pod presją - i to zrujnuje całą noc. Bądź sobą, uwolnić swoją wyobraźnię i cieszyć się.