10 najlepszych romantycznych filmów z Netflix, aby można płakać

Zdjęcie: iStock

Wiesz, że weekend, gdzie nie masz najmniejszej ochoty wychodzić z domu? Albo kiedy nagle widzę firmę na zewnątrz?

Nie zniechęcenie, bo są to idealne okazje, aby uzyskać popcorn i oglądać piękny romans film na Netflix.

Może być nawet, że bierzesz choradinha, ale powód jest bardzo opłacalne: kocham! Być nagła namiętność jeden lub jeżeli nierozwiązane od lat, rodzina z małym ekranie zawsze udaje się wzbudzić wiele emocji.

Wybierz swój ulubiony film, przekąskę i zainspirować te piękne historie pełne wchodzących i wychodzących relacji.

1. Proszę się dzieje

Rosie i Alex znajomych São dzieciństwa mieszka w Anglii i czują się bardzo przyciąga do siebie, ale wybierz się nie poddać się romans ze starym pozorem nie zniszczyć przyjaźń. Kończą się oddala, ale nigdy nie zapomni siebie.

Przeczytaj także: 20 receptur świeżego popcornu do oglądania filmów

2. Jak w niebie

Wkrótce po przeprowadzce do nowego mieszkania, David odkrywa, że ​​nie jest już mieszkańcem tam, to jest Elizabeth, albo raczej duch Elizabeth, który doznał poważnego wypadku i jest między życiem a śmiercią.

Jak wiemy lepiej, David i Elizabeth zakochać, ale nie można dotknąć. Co więcej, ich plany na przyszłość mogą być zamknięte wkrótce, czy urządzenia, które utrzymują przy życiu są wyłączone ...

3. Dzień

Emma i Dexter spotykają się 15 lipca, gdy są w college'u. W ciągu 20 lat, data ta jest podstawą do naśladowania życie dwóch. Choć Emma ma trudności w jego karierze, Dexter jest kobieciarzem bardzo udany. Nawet tak różne, dwie są nadal podłączone.

4. The Best of Me

Amanda i Dawson zakochać się w okresie dojrzewania, ale jej ojciec jest wbrew ich relacji. odchodzą od 20 lat, dopóki nie zostaną ponownie zjednoczone w obliczu. Z tego zjazdu, zdają sobie sprawę, że uczucia są wciąż żywe i ocenić ich życiowych wyborów.

5. Z krwi i kości

Alain jest bezrobotny bokser, który nie dogadują się w tworzeniu jego pięcioletni syn. Aby dostać pracę jako nocny bezpieczeństwa Alain spotyka Stéphanie, piękny Trener orki. Obaj zaczynają się zaangażować, ale Stephanie cierpi bardzo poważny wypadek i ma nogi amputowane.

Przeczytaj także: 5 seria do nauki języka angielskiego w łatwy i zabawy

6. Wall-E

Po zniszczeniu Ziemi ze śmieci i zanieczyszczeń górach, ludzkość przeniosła się do gigantycznego statku kosmicznego podczas roboty wykonać czyszczenie naszego starego domu. Wall-E jest ostatnim z tych robotów, a on spędza dni zbieranie stosy śmieci i zbierania przedmiotów.

Aż statek przynosi nowy robot o nazwie Eve Wall-E za który jest beznadziejnie zakochany. Nadaje się dla tych, którzy lubią animacje - i płacz dużo.

7. Dear John

John jest żołnierzem na urlopie, który zakochuje się w Savannah, kolegium pełen ideałów. On musi wrócić do pracy i para utrzymuje burzliwe relacje na okres siedmiu lat, wśród liter i sporadycznych spotkań. Ale nie mogli sobie wyobrazić, że jego listy miałaby nieprzewidywalne konsekwencje.

8. Teoria wszystkiego

W oparciu o życiu astrofizyk Stephen Hawking, „teorii wszystkiego” pokazuje młodzież naukowca, w tym ich wyników, pojawienie się choroby zwyrodnieniowej w wieku 21 lat i jego związek z Jane szeroki, istotnych dla niego, aby zmierzyć się z problemem poważnego zdrowotnej.

9. Śniadanie u Tiffany'ego

Holly Golightly jest dziewczyną z programu New York ustalonej dostać męża milionera. Jednak ona zaczyna mieć wątpliwości o swoim życiu planuje spotkać Paul Varjak, młodego pisarza, który żyje na koszt jego kochanki. Klasyczny film.

Czytaj także: 7 muzyczną serię które pozwoli Ci śpiewać i tańczyć podczas oglądania

10. Wspaniałe teraz

Sutter jest facet mieszka imprezy, napojów i kobiety, posiadające nie ukończył studiów. Pewnego dnia, kiedy budzisz się pijany na trawniku, spotyka Aimee, samotna dziewczynka i fan science fiction. Sutter próbuje poprawić poczucie własnej wartości i umiejętności społeczne Aimee, ale zakochuje.

Teraz, gdy masz już listę poręczny, wystarczy wybrać swój ulubiony film i łez miłości. Dobra sesja!