7 utwory zapomnieć były kiedyś - Kobiety Tips

Foto: Thinkstock

Kończenie relacji jest nieprzyjemna sytuacja, niezależnie od problemów, że para mogła się zmierzyć, kiedy byli razem. Ale gorzej niż kończąc związek ma się zakończyć związek i wciąż być pamiętając były za każdym razem grają te piosenki, które zostały użyte, aby cieszyć się razem. W takich chwilach nie przebije tę nostalgię, że żal za to, że tylko jeden lub nawet złość na „zmarnowanego” czasu podczas zalotów.

I wydaje się, że im bardziej niezadowolony jesteś z końcem związku, tym bardziej smutne i romantyczne utwory pojawiają się w swoim życiu, być w radiu samochodowym, udziały znajomych w sieciach społecznościowych, w postaci muzyki windy tło wokół lub nawet food court w centrum handlowym.

Odnosi się wrażenie, że jej były zatrudniony wszystkie radioodtwarzacze świata dotknąć tylko te utwory, które czynią go zapamiętać.

Jakie jest rozwiązanie? Włączyć dźwięk w pełnej objętości i korzystać bez obawy o bycie szczęśliwym te siedem piosenek, które wydają się być wykonane, aby podnieść samoocenę i pozostawić były tam raz na zawsze.

1 - o ja (Katy Perry)

Katy Perry, że piękne, zawsze uczy nas, jak zachowywać niezależną kobietę i właściciel sobie. Cała piosenka jest rozkoszą, ale Byli prawdziwy insektycydów jest refren mówi: „To jest część mnie, że nigdy nie zamierzam nigdy się ode mnie”, albo „to jest część mnie, że nigdy odbędzie się ode mnie „, mówi wokalista. A kto ośmieli wątpliwości, Katy?

Part Of Me Katy Perry na Grooveshark

2 - Reza (Rita Lee)

Co lepsze rozwiązanie, aby wypędzić ducha dawnej modlitwy dobrze zrobione? Rita Lee, jest. Dlatego też można znaleźć piosenkę wiele błagania do Boga, który chroni cały Inhaca on i - czemu nie? - ich możliwości są dziś błagając przeciwko niemu. Muzyka jest cicha, ale bardzo przyjemne. I to nic nie kosztuje, aby spróbować podążać piosenkarza w ich wniosków o ochronę przed złym okiem.

Reza Rita Lee na Grooveshark

3 - Człowiek! Czuję się jak kobieta (Shania Twain)

Dobrze, muzyka Shania Twain jest już częścią lekko zakurzonym repertuaru, ale pozostaje ona hymnem silnych kobiet. Mieszanka „męskie koszule, krótkie spódniczki” (koszula mężczyzny, krótkie spódnice) pozostaje dobrze reprezentujący co staliśmy - kobiety, które sprawiają, że ich własne życie bez utraty istoty. Reszta listu mówi sama za siebie, piekło mulherão w nocy do zabawy, bez konieczności dać satysfakcję każdego człowieka. Idealny dla tych, którzy potrzebują, aby zwiększyć morale.

Człowiek! Czuję się jak kobieta! przez Shania Twain na Grooveshark

4 - Czysta ekstaza (Red Baron)

Wybitny przedstawiciel maksymalnej „stary, ale złota”. piosenka The Red Baron opowiada o młodej damy, która wychodzi z domu ubrany zabić i gotowy na noc z najpopularniejszych. „Emalia czerwony atrament we włosach, nogi na wysokich obcasach, pełen pożądania.” Idealny do ogrzania balladę lub krzyczeć na dziewczyny w samochodzie.

Czystej ekstazie przez Frejat na Grooveshark

5 - Więc co? (Pink)

„I co z tego?” Wiesz różowego po utracie męża - niezwykle zabawne. „Więc co? Nadal jestem gwiazdą rocka! Lub „Więc co? Nadal jestem gwiazdą rocka! „Mówi refren zaczyna. Dodatkowe kredyty przezabawna klip towarzyszący piosenkę, również żywy.

Co więc przez różowe na Grooveshark

6 - Mój błąd (Paralamas zrobić Sucesso)

Błotniki sukces chłopców były inspirowane kiedy to pisał. „Moim błędem było wierzyć, aby być przy jego boku będzie wystarczająco” śpiewają w wyraźnym oświadczeniu do rozczarowania z pierwszych.

Mój błąd przez Paralamas zrobić Sucesso na Grooveshark

7 - uśmiechu (Lilia Allen)

Miękka Lily Allen opowiada historię byłego z łotrów i jak ona ma zabawy, aby zobaczyć go uruchomić po nią ponownie. „Na początku, kiedy widzę, że płaczesz, tak to sprawia, że ​​się uśmiecham” lub „pierwszy, gdy widzę, że płaczesz, tak to mnie rozśmiesza” śpiewa moçoila, triumfujący, i dodaje: „” na najgorsze czuję się źle na chwilę, ale potem po prostu uśmiechać „w portugalskim” maksimum czuć się źle na chwilę, ale potem po prostu rzeka ". Wszystko to zwieńczone słodkie klipie jak tylko to.

Smile Lily Allen na Grooveshark