Zdjęcie: Getty Images

Zdjęcie: Getty Images

Wszyscy mamy cele, które chcemy osiągnąć. Droga do nich, często może wydawać się trudne, a nawet niemożliwe do zrobienia. Droga udał się dostać wymarzoną pracę, pracę w górę lub zamontować samego projektu, może być długi i dać się po prostu powtarzający się myśl.

Gotowość do rezygnacji jest naturalne, ale czy nie powinniśmy zrobić to impuls do osiągnięcia sukcesu? No Win dzieje się tam bez pierwszej walce. W czasach, kiedy wszystko wydaje się stracone, że jest najważniejsza uwierzyć w swojej wewnętrznej siły i będzie się powtarzał, bo tylko wtedy twój cel zostanie osiągnięty.

Bądź wytrwały może wydawać się trudne i pracochłonne, gdy droga do celu, jakim jest ruch długo. W takich sytuacjach, gdy wola zrezygnować wydaje się być większa niż chęć osiągnięcia sukcesu, poszukują motywacji pomoc jest bardzo ważna i może służyć jako wsparcie do kontynuowania na drodze do Twojego sukcesu.

Myśląc o tym, z pomocą Letícia Guedes, psycholog i partnera-właściciela Vivencialle Clinic, przygotowaliśmy listę 7 powodów i wskazówek, aby być trwałe i nadal walczą o swoje cele, sprawdź:

1. Lepiej spróbować niż nigdy nie próbowali się

Zwrot może wydawać się banalne, ale nigdy nie wiadomo, co się stanie, jeśli nie staramy. Pamiętaj, że próba jest zawsze lepsze niż nic. Zrozumieć również, że awaria jest całkowicie normalne i nie oznacza, że ​​nie próbował wystarczająco mocno. „To nie próba może zablokować ich woli, a więc jesteś dryfujący, determinacji i traci wolę coś zrobić”, powiedział psycholog.

Przeczytaj także: 12 lekcji możemy dowiedzieć się z filmów o niezwykłych kobiet

2. Nie zawsze będą ludzie, starając się zrezygnować

„Musisz słuchać tych, którzy was miłują, ale ważne jest również, aby zaufać,” powiedział Dra. Leticia. Jeśli są ludzie próbują cię porzucić po drodze nie znaczy, należy podać swoje cele. Weź go jako motywacji i udowodnić, że można. „Pamiętaj, że jedyną osobą, która jest w pełni połączone ze sobą bez względu na okoliczności jest sam, bo tylko ty wiesz co się dzieje w twojej głowie i w sercu swoim”, podsumowuje dr Leticia.

3. Bądź przykładem motywacji

Inspirować ludzi wokół ciebie. Zachęcaj rodziny, przyjaciół i współpracowników pokazują, że jeśli można spróbować i dostać to, że mogą też. „Gdy angażujemy się w coś, co daje nam przyjemność, to czyni nas bardziej AUTORzY marzenia i rzeczywistość inni, więc musimy zachować zwyczaj dzielenia się naszą motywację”, dodaje Dr Leticia.

4. Doświadczenie i uczenia się na drodze

Wszystko w życiu zależy od punktu widzenia, że ​​analizy. Zdecyduj zmierzyć drogę do bramki w najlepszy możliwy sposób. „Słuchaj starszych lub bardziej doświadczonych ludzi niż ty, którzy przeszli przez podobnej sytuacji, mogą być doskonałym źródłem mądrości”, radzi dr Leticia. Droga do sukcesu może być trudne, ale zapewni wiele pozytywnych doświadczeń edukacyjnych i, jeśli tak zadecyduje.

5. Sukces może być bliżej niż myślisz

Często droga może być długa i skomplikowana, ale w innych skończymy komplikuje i nie zdają sobie sprawy, że sukces jest tuż obok lub pesymizm może skończyć się zawieść. „Każdy ma swoją własną jasność i to, co musimy posiadać, aby zobaczyć, że nam się uda,” powiedział Dr Leticia.

6. osiągnięć wzdłuż drogi

Droga do celu nie zawsze jest całkowicie trudne. Gdy próbuje osiągnąć cel można osiągnąć pewne sukcesy w drodze. „Trzeba wyznaczać cele i wykorzystać błędy w nauce,” zaleca dr .. Leticia. Dlatego wiem, cieszyć ewentualne sukcesy na swojej drodze i mieć to jako motywację do kontynuowania utrzymującego.

7. Co można zawsze poprawić

Jeśli jest źle, pamiętaj, że zawsze mogą się poprawić. „Musimy optymizm na pokonywaniu przeszkód i niepowodzeń, jeśli dzisiaj nie wyszło, należy pamiętać, że będzie lepsze jutro, i że świat się kręci”, powiedział dr Leticia. Więc jeśli uważasz, że osiągnął dno, wiedzą, że przy odpowiednim nakładzie pracy i determinacji będziesz w stanie osiągnąć swoje cele. Przechowywać samą wiarę, ponieważ rzeczy zawsze można poprawić.

Rzeczy nie zawsze się zdarzają, gdy chcemy, więc ważne jest, aby zachować cierpliwość. Jeśli twoim celem jeszcze nie zmaterializowała, zachować wiarę i optymizm, ponieważ dadzą ci siłę, by nie zrezygnować. Kiedy sukces pukanie do drzwi, należy pamiętać, aby cieszyć się nim jak najlepiej możemy przecież zasługujesz i stoczył wiele dla niego.