Foto: Thinkstock

Foto: Thinkstock

Generalnie, gdy dzieci, ludzie uczą się zawsze być ze sobą szczerzy. Wyrażanie opinii, mówić swoje zdanie i nie mów nic „w plecy”.

Jednakże istnieją sytuacje w życiu, kiedy mówi prawdę może uczynić to bardziej skomplikowane; począwszy od osobistego zakłopotania do irytacji słuchacza. A rozwiązanie jest nie kłamać, ale nie mów, pomiń.

par randkowych są dobrym przykładem. Pomimo całej miłości, zaufania i współudział, niektóre głupie prawdy może przynieść niepotrzebne walczy parę i dlatego jest czasami lepiej zostawić rzeczy takimi, jakimi są, pomijając niektóre jego szczegóły.

Poniższa lista zawiera niektóre z tych codziennych zaniedbań, że każda kobieta będzie myśleć i myśl. Dowiedz się, jak radzić sobie w każdej sytuacji:

1. To twój były chłopak był lepszy w łóżku

Dużo przyjemności podczas seksu jest powiązana z chemii między parą. Czasami zdarza się, że kilka bardziej pasuje niż inne kwestie, takie jak chemia i intymności, nie będąc w stanie zrobić wiele na ten temat. Postaw się w jego butach: nie byłoby miło wiedzieć, że jesteś częścią tej drugiej, mniej chemii, zwłaszcza jeśli jest to pierwsze z tych pierwszych. Lepiej więc zostawić które go uratować.

Przeczytaj także: 5 rzeczy, aby nie zrobić na początku zalotów

Jeśli chcesz, aby rozwiązać problem, dlaczego nie wprowadzać innowacje? Afektywne trener Patrícia Camargo sugeruje: „Take kreatywności do łóżka: nowe pozycje, smaki, zapachy, dźwięki, bardziej sexy bielizna, etc. Byłby to sposób na uniknięcie sprawę, że druga była lepsza w łóżku, ale jednocześnie łagodny sposób, aby przynieść informację, że seks, który odbywa się dzisiaj można poprawić. "

2. Co sądzisz ex były piękniejsze

To jest normalne, aby zapamiętać szczegóły, które się jej nieodpartą ex-chłopaka. Jeśli pamięć nie ustąpi, pamiętaj: jeśli nie jesteś z niego musi być z jakiegoś powodu. „To może być bardziej piękny, ale bardziej irytujące, antyspołeczne, kiedykolwiek się śmiejesz, na przykład. I prąd może być mniej atrakcyjny fizycznie, ale o wiele bardziej rozrywkowy, zapalniczka, która zawsze wywołuje uśmiech na twarzy „, wskazuje, że profesjonalny.

3. Twoje szczęśliwe chwile z jej byłych chłopaków

Idziesz do restauracji i pamiętać, że nigdy nie uczestniczył w miejsce poprzednio, towarzyszy jej ex. Czasami mówię mu jest automatyczne, ale wiem, że nie mogą być konsekwencje. Nie warto psuć obiad, prawda? Ale Patricia uważa, że ​​jest możliwe, aby mieć dryg. „Możesz robić, co chcesz z nowym partnerem bez konieczności komentowania sprawiło, że poprzedni partnera, ale prosimy o komentarz, że jego firma w tym samym miejscu jest o wiele lepiej” sugeruje.

4. Dyskusja o bliskości z innymi ludźmi

Tutaj jest umieścić w jego miejsce ponownie. Może pamiętacie z ciepłych chwil z mężczyznami, którzy przeszli przez całe życie, ale jest lepiej niż w sklepie z tobą. Bo to nie będzie miłe dla niego, aby wyobrazić sobie, że intymność, że masz dzisiaj była równa lub prawie równa innym mężczyzną.

Co więcej, jest to brak szacunku dla prywatności innych. „Jeśli przeglądu z nim intymnych miał u byłego partnera, to jest bardzo naturalne, żeby myśleć, że w przyszłości, nie są już razem, wyjdziesz skomentował zażyłości z Nim wszystkim,” postawić trener.

Przeczytaj także: 6 rzeczy, których nie powinien mówić na początku zalotów

5. Że nienawidzisz swojej matce (lub ktoś w jego rodzinie)

To w pewnym sensie, jest powszechne w związkach. Jednak wprowadzając zasługę rodziny jest zawsze trudne. Będzie ona tendencję do obrony rodziny, a co gorsza, może krytykować innych też. Karma teściowa jest stary, ale lepiej sobie wyobrazić, że jego matka jest wspaniałą matką do Ciebie, przynajmniej do czasu uświadamia sobie przeciwnego.

Co więcej, nie jest prawdopodobne, że problem jest w tobie, ale w nich. The-prawo nie lubić mieć dziewczyny zazdrosny o dzieci, na przykład. Według Patricia „po zmianie postrzegania, że ​​problem jest inny z jego wewnętrznym, nie ty, jest znacznie lżejsze towarzyskich”.

6. że ma przyjaciela samego kota, który daje chec

Ocena tego pragnienia. Nie chcesz, aby wyobrazić sobie, że jej chłopak ma ochoty na twoim przyjacielem, potem zastanowić się nad sytuacją i podjąć decyzję co do stłumienia chęć może pogorszyć sytuację. „W tym przypadku proponuję rozważać pragnienie. Jeśli coś jest zbyt silny lub tylko ulotne i nie zdarza się za każdym razem można spotkać tego znajomego. Jeśli nie poddawać się, lepiej rozbijając zanim będzie za późno „, sugeruje.

7. Co twoja matka cię ostrzec, że chciałby, że (na wady it)

Matki mają dar do odgadnięcia, co chłopak lubi prawdziwe ty, a co nie. Czują się odpowiedzialni za córek i są zawsze oko, aby zobaczyć, czy jej chłopak jest wystarczająco dobre dla nich. Jednak temat ten zasługuje między matką i córką, aby nie powodować problemy w związku. Myślę, że matka może mówić to samo o tobie! Patricia i dodaje: „Należy pamiętać, że nawet matki mogą popełniać błędy i zrobić zły osąd. Czas pokaże. "

8. Co sądzi twoja rodzina lub nie myśleć wystarczająco dobre dla ciebie

Jest możliwe, że twoja rodzina myśleć nikt nie będzie wystarczająco dobry dla ciebie, tym bardziej zadeklarować każdą jakość niego. Temat ten powinien być używany w domu u ciebie i twojej rodziny, a nie między tobą a nim. Jeśli jesteś z nim, to dlatego, że ocenia to zasługuje na swojej stronie, a potem może być swoją rolę, aby pokazać je do swojej rodziny. Zgodnie z profesjonalnym „to najlepiej starać się być neutralne, postawić się w rodzinie, aby zobaczyć drogę widzą, a następnie wyciągnąć własne wnioski na ten temat.”

Czytaj także: 10 wskazówek, aby uratować swój związek

9. Że nienawidzisz go do gry w piłkę nożną lub gry wideo z przyjaciółmi

Mężczyźni mają hobby i programy osobowych. I jak mamy też nie możemy narzekać, nawet jeśli wolisz go w filmach z wami zamiast boiska do piłki nożnej z przyjaciółmi. Nauczyć się równowagi i tylko narzekać, jeśli są pokrzywdzone. „Pomyślcie o tym: dlaczego nienawidzę go, aby grać w piłkę nożną lub gier wideo z przyjaciółmi? Co za tym stoi? Choćby dlatego, że nie będzie z wami, że jest to bardzo wielki egoizm z Twojej strony. Się nad nim i przejść dalej, „zaleca trener.

10. Czy kiedykolwiek chciałeś być z innymi ludźmi

„Mając pragnienie bycia z innymi ludźmi jest normalne, ponieważ nie jest to coś przesadzone i zdesperowany”, mówi Patricia. Wiesz, miłość, którą czuję do swojego chłopaka, ale to stało się udać do ballady i poczuć się jak pobyt z innym mężczyzną. Byłoby tylko pocałunek, nic więcej, ale nadal nie byłoby fair w stosunku do niego. On nie wie, że lepiej, aby nie dostać niezabezpieczone za każdym razem wyjdzie sam.

„Wykonywanie oddanie się w drugiej i wyobrazić sobie, że może ona mieć także pragnienie bycia z innymi kobietami jest bardzo dobrze wiedzieć, że związek powinien być podlewane i uprawiana jako ogród, jak dobrze, wkrótce przechodzi i rozpoznać relacja masz ze swoim partnerem jest znacznie większe i ważniejsze niż chęć mijania, „wskazuje.

11. Czego chcesz podróżować, ale bez niego

Śledź pytanie Patricii: „Wszystko, co ma zrobić z celów podróży: będziemy podróżować z nim zabić tęsknotę przyjaciółmi lub będzie podróżować ze swoimi pojedynczymi przyjaciół, którzy są na zewnątrz, aby się dobrze bawić i jesteś jeden na związek? "

Podróż z chłopakiem jest dobra, ale również sam. Podróżni mają okazję poznać lepiej, medytować i cieszyć się, i to niezależność jest nawet dobre dla poczucia własnej wartości. Ale byłoby to denerwujące, że jej chłopak chce podróżować i nie zaprosił Cię do niego dołączyć. Tak, chyba że zrobisz połączeniu wzajemnej niezależności, najlepiej pozostawić podróżować singiel.

Przeczytaj także: 5 postawy, które mogą obniżyć jakikolwiek związek

Co więcej, „warto pamiętać, że nawet w podróży z nim, zawsze masz chwilę jego własne. Jest o wiele bardziej elegancki do powiedzenia albo chodzić na plaży, podczas gdy on sam jest w barze czyta gazetę niż powiedzieć chcesz zrobić całą podróż bez niego, „sugeruje.

12. Co twoja dziewczyna zdradziła swojego chłopaka

Dla matki i jej chłopaka, to nigdy dobrze przygodach przyjaciół. To dlatego, że mają dobrą pamięć i osądzi ją do końca życia. A jeśli ona zdradziła swojego chłopaka, jej chłopak będzie stwierdzić, że zrobisz to samo jeśli odejdą razem, jak absurdalne jak to brzmi.

Również pomyśleć o zaufaniu w was i nie rozprzestrzenił się intymność, która nie należy do Ciebie. „Tak jak nie chce komentować swojego przyjaciela z chłopakiem o rzeczach, które dzieją się na ciebie” wskazuje profesjonalny.

13. Że jesteś wścibski 'życiu były to poprzez sieci społeczne

Dzisiaj każdy jest w sieciach społecznościowych poprzez umieszczanie zdjęć, filmów i wiadomości o życiu. W tym byłego chłopaka. Kobiety wiedzą, że to jest naturalne, zastanawiać się, jak to jest, jak to jest i co robi, ale to nie musi wiedzieć, ponieważ nie mogą zrozumieć swoje potrzeby. I to nie jest przestępstwo, ponieważ jest to dość prawdopodobne, że Xerete swoje życie też! „Xerete co chcesz, ale zachować to dla ciebie”, zaleca Camargo.

14. To nowy pracownik Twoim zadaniem jest kot

Patricia ujawnia: „W pracy, w budynku, w którym żyjemy, w szkole ... I zawsze znaleźć koty po drodze. I są one wzrok na ból oczu, dlaczego nie cieszyć się nimi? Ale należy komentarze do ciebie. "

Jeśli twój chłopak jest zazdrosny nawet gorzej. dużo czasu spędzasz w pracy i może przynieść wiele niepewności do niego. I niepewny związek powoduje szereg problemów. Wakacje ze swoją przyjaciółką stoisko obok i pozwolić jej odejść.