5 najlepszych produktów rosną brwi - Women Porady

Foto: Thinkstock

Zwyczaj brwi czyszczenia nadal pojawia się w okresie dojrzewania u większości kobiet. Najlepiej byłoby, gdyby spojrzeć na profesjonalnym, aby zapewnić naturalny wygląd, a nie znacznie modyfikować naturalny wygląd brwi, ale z zadaniami dnia codziennego po prostu działa w kierunku chwytaka i może nie zawsze efekt, który chcielibyśmy.

Po tak długim czasie są usuwane, niechciane włosy w końcu zanika całkowicie, ale wokół mody grubych brwi są tacy, którzy odwrócili się od konieczności ich wyeliminować. Dobrą wiadomością jest to, że dziś nie jest to rozwiązanie dla tych, którzy chcą, aby powrócić do bardziej wyrazisty wygląd. W uzupełnieniu do makijażu, można znaleźć zabiegi dermatologiczne i specjalne serum dla tych, którzy mają to pragnienie. Oto niektóre z nich:

1. Minoxidil

Produkt został odkryty przypadkowo. Poprzez wskazanie leczenia pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, naukowcy odkryli, że jednym z jego skutków ubocznych był wzrost włosów na ciele. Pozwala także pogrubienie przewodów, można kupić z Rogaine nazw Minoxidil Kirkland i czy na pewno sprawiają, że produkt obsługi sklepów.

Dermatolog Marcia Linhares, ekspert w dziedzinie przez brazylijskiego Medical Association (AMA) i brazylijskiego Towarzystwa Dermatologicznego (SBD), gwarantuje, że produkt faktycznie działa, ale jest ostrzeżenie. „Nie musi być troska we wniosku, ponieważ substancja ta znajduje się w pojeździe alkoholu i może podrażniać oczy. Należy pamiętać, że włosy mogą rosnąć w obszarach znajdujących się poza granicami brwi, „mówi. Wskazówka: użyj pędzla rzęs maskę, która nie jest wykorzystywana do zastosowania rozwiązania.

Można kupić Minoxidil w aptekach w całej Brazylii. Internet znaleźć Loniten (którą Minoxidil jako składnik aktywny) w Drugstore Onofre do R $ 35.11 30 do 10 mg tabletek pudełka.

Kup teraz Minoxidil

2. Latisse

Również uważane za lek, Latisse stał się produktem w leczeniu jaskry i spowodowało pojawienie się włoskami. Może być stosowany zarówno jako brwi rzęs. Według dr Marcia należy zwracać uwagę na skutki spowodowane przez produkt. „Substancja ta może pigment leczonej okolicy, lub zrobić to trochę ciemniejszy. Lek należy odstawić jeśli tak się dzieje, „mówi.

Jak Minoxidil, szczotka musi być stosowane. Krople do oczu należy stosować długoterminowo i wymaga również monitorowanie dermatologa. Można go znaleźć nawet w podstawowej wersji bimatoprostem.

Porada lekarza: Dołącz do stosowania tych leków z procedurami, które stymulują wzrost włosów, jak obieranie kryształu.

Kup teraz Latisse

3. Żel do Brwi przez Marina Smith

Stworzony przez blogera Marina Smitha, 2Beauty, żel do brwi mają inną propozycję. Celem kosmetyku jest stymulowanie wzrostu kanalizacji i wzmocnić je.

Zawiera keratynę, pantenol oraz ekstrakt z Aloe Vera. Także w postaci żelu, aplikator jest używany w tym samym opakowaniu połysku. Sprzedaż jest wyłącznie w sklepach Sephora.

kup teraz

4. Wagners Talika brwi Lipocils

Marka Talika francuski jest znany brew Lipocils, która jest wykonana żel ziołowy. Obietnica jest pokazanie większej objętości w układzie przewodów w około 28 dni. Szczotka jest szczotka do mieszania rzęsy maskę i aplikator połysku, co pozwala na bardziej szczegółową realizację produktu. Brwi Lipocils sprzedawany jest w różnych sklepach internetowych.

kup teraz

5. Serum wzmacniacz brwi i rzęs Mary Kay

Serum wzmacniacz brwi i rzęs Mary Kay to kosmetyk stworzony specjalnie dla kobiet, które chcą przyspieszyć wzrost włosów.

Preparat zawiera aminokwasy, peptydy i keratyny, które pomagają opuszczenie przewodu i zapewnienia zdrowego rozwoju.

Produkt obiecuje dać wyniki w 30 dni, zmniejszając spadek włosy i unicestwiając niepowodzeń w brwi. Wystarczy użyć żelu codziennie w wybranym obszarze i pozwolić mu działać. Można je nabyć z dystrybutorów marki.