Zdjęcie: Getty Images

Zdjęcie: Getty Images

Rynek kosmetyczny włosów jest zawsze pełen nowych funkcji, które starają się zaspokoić różnorodne potrzeby i oczekiwania klientów.

Wygładzające kremy, na przykład, już od dłuższego czasu na rynku, ale ich wzory są często „zaktualizowane” oferować coraz lepsze wyniki i proszę więcej ludzi.

Ten rodzaj produktu, a obecnie stosowane, to jest dobrą alternatywą dla osób, które z tego czy innego powodu, nie są zadowoleni z wyglądu swoich włosów, lub po prostu dla tych ludzi, którzy, obraca i przesuwa, zakłady na nowy wygląd!

W przeciwieństwie do tego, co wiele osób może myśleć, kremy prostujące różnią się od rozmów postępowych, również szeroko stosowany w celu wygładzenia przewody.

„Prostownice nie zawierają akt formaldehydu obligacji cząsteczek, zmieniając strukturę drutu. Ponieważ postępującą usunięcia części wody z przewodu i utworzyć powierzchniową warstwę podobną do lakieru. Wygładzanie sprawia, że ​​włosy przyswoić leczenie i odzyskać; progressive, nie dlatego, że przewód jest zamknięty, a więc szkoda cierpi bardziej trudne do odwrócenia. Kolejną istotną różnicą jest to, że stopniowe zawierające formaldehyd są rakotwórcze, już nie grabienie „, powiedział Wanderley Nunes, fryzjer, który prowadzi osiem jednostek Studio W.

Przeczytaj także: 10 Secrets mieć długie włosy i piękna

Wiele kremów wygładzające, na przykład, są tioglikolan bazowej. „To wygładza włosy, zmieniając strukturę i, w pewnym stopniu wyrównać szalę. Włosy kończy się o większą pomoc. Minusem jest to, że jeśli produkt z czasem przewody, zrobić wiele szkód na włosy. Ponadto nie można stosować na włosy, które świateł; a wynik jest większy w naturalnych włosach „, powiedział Nunes.

Wiele osób również kończy się przy użyciu domowych receptur, aby pozostawić płynny drutu. „Nie ma domowy przepis zmienić strukturę przędzy. Ale istnieją pewne przepisy, które kończą się dając wrażenie wygładzonej krawędzi. olej kokosowy, na przykład hydratów i pozostawia włosy gładszą wygląd, ale o żywieniu, aby nie zmieniać strukturę przędzy, „powiedział Nunes.

8 wygładzania kremów i jak z nich korzystać krok po kroku

Poniżej znasz przykłady wygładzające kremy łatwo znaleźć na sprzedaż, a które umożliwiają wygładzanie odbywa się w domu, po prostu.

Należy pamiętać, że skuteczność każdego produktu różni się znacznie od osoby ... Produkt jest idealny dla jednego, nie może stanowić żadnego wpływu na inny. Tak jest zawsze ciekawy rozmawiać z fryzjera ufasz przed zakładami leczenia, aby wygładzić przewodów!

1. Botox Vintage Dziewczyny Lola

Lola Botox Vintage Dziewczyny za $ 31.57 w Sweet Beauty

Lola Botox Vintage Dziewczyny za $ 31.57 w Sweet Beauty

Jest to wygładzenie i zmniejszenie objętości kremu. Zapowiada się zrestrukturyzować włókno włosa zapewniając nawilżenie i sprawne działanie na włosy. Ma olej kokosowy, kolagenu i twierdzi, że jest idealny zabieg dla osób poszukujących produktu łatwego stosowania i doskonałe wyniki. [Recenzja]

Przeczytaj także: 6 złych nawyków, które sprawiają, że włosy stają się słabe i cienkie

jak korzystać

2. krem ​​Sfera tioglikolan

Wygładzający krem ​​Nazca Sfera tioglikolan Normalny dla R $ 31,35 w Ikesaki

Wygładzający krem ​​Nazca Sfera tioglikolan Normalny dla R $ 31,35 w Ikesaki

Zgodnie z opisem produktu, został opracowany specjalnie dla delikatnej i cienkiej sierści. W pełni mieszance bez zapachu amoniaku, lekko perfumowany i wzbogaconej keratyny, daje prostą włosy bez objętości, lśniące i miękkie. [Recenzja]

jak korzystać

3. Cadiveu Plastikowa maska ​​Rekonstrukcja okablowania

Cadiveu Plastic Okablowanie Maska natychmiastową odbudowę R $ 49.90 na Wyspie Beauty

Cadiveu Plastic Okablowanie Maska natychmiastową odbudowę R $ 49.90 na Wyspie Beauty

został opracowany specjalnie do chemicznie włosy. Zgodnie z opisem, produkt o wzorze ekstraktem Acai, masło Cupuaçu, aminokwasy i składniki odżywcze, głęboko wnika w strukturę kapilarną wypełnienie wszystkich regionów porowatych. Odżywia i hydraty odzyskując wytrzymałość i elastyczność włókna. Przeciwutleniacz, przedłuża działanie procesów chemicznych, zapewniając połysk i ochronę. Rezultatem jest miękka, regenerować włosy. [Recenzja]

jak korzystać

Przeczytaj także: Chapinha: typowych błędów może robisz

4. Lisahair Profesjonalne krem

LisaHair Profesjonalny krem ​​do R $ 29,65 w Ikesaki

LisaHair Profesjonalny krem ​​do R $ 29,65 w Ikesaki

Według opisu, jest to profesjonalny wygładzanie wysokiej jakości uznawana za jego tradycji i wszechstronności. Doprowadza moc aminokwasów jedwabiu w połączeniu z witaminą A, silny złożoną powłoką, która zapewnia gładkie, miękkie włosy, zabezpieczony w dotyku i połysk lustrzanym.

jak korzystać

Instrukcje dotyczące korzystania z produktu są:

 1. Stosować rękawice i przykryć i zabezpieczyć ramiona ręcznikiem lub pokrywy.
 2. Wlać zawartość być stosowane w doniczce niemetalicznych (około 100 g dla przeciętnego rozmiaru włosów i ilości).
 3. Włosy muszą być myte bez 2 dniach i osuszono bez wykańczającą wyrobu, takiego jak żel, krem ​​i inne grzebienia.
 4. Z pogmatwane włosy, podzielić ją na cztery części z elementów złącznych niemetalicznych dla łatwej aplikacji.
 5. Dzięki zastosowaniu grzebienia lub szczotki rozpocząć szyję, dozowanie produktu w drobnych pasm połowy włosów. Unikaj dotykania głowy.
 6. Po zastosowaniu LisaHair krem ​​we wszystkich dziedzinach kwadrancie 1, przejdź do następujących ćwiartki powtórzeniu procesu.
 7. Po zakończeniu aplikacji, powrót do kwadrantu 1 i za pomocą grzebienia lub ręce ubrane w rękawice, ciągnąć produkt za wskazówki. W razie potrzeby bardziej kompletny produkt.
 8. Powtórz tę procedurę dla kolejnych kwartałach, aż wszystkie włosy otrzymał produkt. Niech akt krem ​​według czasu zaobserwować próbę zablokowania. (Czas działania powinien być liczony od momentu uruchomienia aplikacji, a nie wtedy, gdy się kończy. Nie należy przekraczać łączny czas 35 minut).
 9. Usuń z dużą ilością wody w całym włosy LisaHair krem.
 10. Następnie usunąć nadmiar wody z ręcznikiem, zastosować neutralizujące LisaHair i odczekaj 10 minut, podczas gdy fryzury i proste włosy, że okres.
 11. Dobrze wypłukać i używać szamponu.

5. Linia Salon tioglikolan

Krem tioglikolan Salon Linia do $ 40.99 w Walmart

Krem tioglikolan Salon Linia do $ 40.99 w Walmart

Zgodnie z opisem produktu, wygładza, relaksuje, głęboko odżywia i nawilża włosy. Formuła jest bogate w witaminy A i C. [Review]

jak korzystać

 1. Mycia włosów należy usunąć nadmiar wody ręcznikiem.
 2. Za pomocą grzebienia o szerokim zęba, aby wyczyścić przewody delikatnie bez pociągnięcie lub naciśnięcie głowy.
 3. Podzielić włosy na 4 kawałki dla łatwej aplikacji.
 4. Przy pomocy plastikowego grzebienia uruchomić aplikację o 0,5 cm od korzenia, począwszy od głowicy. Zastosuj krem ​​szybko knot knot na całej długości włosów, wspierając je na ręce.
 5. Niech akt krem ​​przez 5 minut i nie czesać włosy (muszą pozostawać w spoczynku).
 6. Po przewodów czas zmiękczania z niemetalowym grzebienia rozciąganie każdego pasma, rozpoczynając od szyjki. Grzebień płynnie w tym samym sensie narodziny drutów, przekaż krem ​​do włosów usunięta przez grzebienia. Ten etap nie powinien trwać dłużej niż 5 minut.
 7. Po prostowaniu, niech krem ​​akt nie więcej niż 15 minut. Nie czesać włosy powinny pozostawać w spoczynku. W przypadku grzywny i delikatne włosy, czas 5-10 minut wystarczy. Nigdy nie przekraczać maksymalnego czasu 30 minut.

6. Hene Gel renifer

Wygładzający żel Hene renifer przez R $ 8,22 w Bifarma

Wygładzający żel Hene renifer przez R $ 8,22 w Bifarma

Zgodnie z opisem, Hene jest najbardziej naturalnym sposobem osiągnięcia proste włosy. Dzięki stopniowemu działaniu, każda aplikacja wynikiem staje się lepsze. [Przegląd 1/2 Review]

jak korzystać

7. Wygładzanie Plush

Wygładzanie śmietany nadziewany Hene przez R $ 6,99 w sklepach sieciowych

Wygładzanie śmietany nadziewany Hene przez R $ 6,99 w sklepach sieciowych

Według informacji producenta, Teddy jest wiarygodnym wygładzanie ze skutkiem naturalnego. Istnieją trzy opcje produkt dla każdego rodzaju włosów: Forte (silnego włosów); Średnie (do włosów normalnych) i miękkie (do delikatnego włosa). [Recenzja]

jak korzystać

wytyczne producenta są następujące:

 1. Zastosuj henny plusz, pasmo po paśmie.
 2. Wyciągnąć z grzebieniem we włosach, od nasady do czubka i rozciąganie ¬fios. Pokrywa z tworzywa sztucznego do nasadki 60 minut (efekt jest taki sam, jeśli czas jest dłuższy).
 3. i spłukać włosy i umyć szampon i odżywka.
 4. Jeśli chcesz bardzo sprawne działanie, można dokonać pędzla. A jeśli chcesz faliste fryzury, po prostu zostawić suche włosy w koczków.
 5. Oni powinni dwie aplikacje tygodniowo, aby osiągnąć pożądany rezultat.
 6. Po wygładzanie, która zmienia się w zależności od rodzaju włosów i pożądanego wyniku w retuszu zrobić tylko root 15 do 15 dni, unikając przenoszenia Miękkie HeNe na czubkach.

8 z tworzywa sztucznego Rekonstrukcyjnej Novex

Przez R $ 11.03 w Centrum CDL

Przez R $ 11.03 w Centrum CDL

Według opisu, jest to system, który będzie zresetować białka i aminokwasy utracone przez druty. To działa na włókna włosa zamyka łuski drutu i eliminuje szorstki wygląd włosów, pozostawiając je głęboko nawilżona, miękka i łatwo się rozczesują. Nie dość krem ​​wygładzający, ale obiecuje bardziej zdyscyplinowany do skutku przewodów. [Przegląd 1/2 Review]

jak korzystać

Następujące wytyczne Embelleze, producent produktu:

 1. Włosów do mycia, płukania i dokładnie usunąć nadmiar wody.
 2. Zastosuj Novex Max keratyny i pozostawić na 5 minut. Bez spłukiwania, stosuje Novex Plastic rekonstrukcyjnej i pozostawić na 15 minut +. Dobrze spłukać.
 3. Zastosuj Novex włosów Tarcza i postępować z pędzlem i wyżywienie. Wreszcie, należy użyć Nutrire Repairer Porady oliwy z oliwek.
 4. Alternatywnie, w celu natychmiastowego leczenia 3 minuty w lekko stosować chudego włosy i masaż. Po masując, pozostawić go na 3 minuty i spłukać.

Są to najbardziej powszechnie stosowane kremy wygładzające; Ale, oczywiście, tak jak w przypadku innych produktów, skuteczność każdego kremu zależy w dużej mierze od specyfiki każdego włosa.

Ale zawsze warto bada opinie ludzi, którzy korzystali z tego typu produktami, a najlepiej rozmawiać z fryzjera ufasz, które pomogą Ci wybrać najlepszy krem ​​prostowania dla swoich przewodów!

8 recepty dla domowych prostowania

Zdjęcie: Getty Images

Zdjęcie: Getty Images

Wiele osób na domowych recepturach postawić, aby spróbować dokonać najbardziej proste włosy, stosując, na przykład, skrobia kukurydziana, miód, między innymi składnikami. Sprawdź niektóre kombinacje powszechnie stosowane w tym sensie:

1. Zastosowanie 1 filiżanka pełnego mleka + 1 łyżkę stołową (zupy) skrobi kukurydzianej. Wymieszać składniki i nałożyć na czystą, suchą włosy. Pozostawić przez około 1 godzinę i przemyć wodą.

2. Zastosowanie całych 100 ml mleka + 2 łyżek stołowych (zupy), skrobi kukurydzianej + 1 kubka (TEA) cukru rafinowanego. Wymieszać wszystkie składniki, rozpalić ogień i mieszać ciągle, aż zacznie gęstnieć. Umyj włosy szamponem. Sucha ręcznikiem usunięcie nadmiaru wody, a następnie stosuje się mieszaninę na drutach. Umieścić pokrywkę i pozostawić na włosach przez 2 godziny. Następnie przemyć wodą.

3. Zastosowanie jeden kubek (TEA) 10 kropli mleka + miodu. Wymieszać składniki i nałożyć równomiernie na włosy, pozostawiając mu działać przez 1 godzinę. Następnie spłukać i umyć włosy łagodnym szamponem.

4. łagodnie ogrzewa się olej. Podgrzać trochę oliwy z oliwek i stosować go rozgrzać przez przewody, zawsze uważając, aby nie spalić. Pozostawić przewody przez około 1 godzinę. Po bezkrwawy i mycia włosów w zwykły sposób.

5. Zastosowanie 4 łyżki stołowe (), pełnego mleka w proszku + 1 łyżkę stołową () miodu + 2 łyżek stołowych () wody. Wymieszać składniki aż widzą pastę nanieść na włosy masując pasma od nasady do czubka. Odstaw na 1 godzinę, po czym płucze się tylko z wody.

6. Zastosowanie całego jogurt 1 filiżanka + 3 łyżki stołowe () skrobi kukurydzianej. Wymieszać składniki aż kremowy. Nałożyć na suche włosy i fryzury, pozostawiając go do działania w ciągu 1 godziny. Następnie płukanie i mycie przewodów normalnie.

7. Zastosowanie pełnego mleka 200 ml + 3 łyżki stołowe () sproszkowanej czekolady + 1 łyżkę stołową () skrobia kukurydziana + 2 łyżek stołowych () cieczy keratyny. Mieszania składników w mieszalniku przez około 1 minutę. Nałożyć mieszankę na pasma włosów przez nici i pozostawić na 2 godziny. Następnie umyć wyłącznie wodą i odżywka.

8. Od 2 do 4 łyżki stołowe () oleju kokosowego. Umyj włosy szamponem i osuszyć. Ogrzać olej w łaźni wodnej, stosuje się w dalszym ciągu ciepły, pasma drutu od nici, i przejść delikatnie czesania grzebieniem. Wziąć suszarki i kieruje gorący natrysku przewodów przez 5 minut. Niech naturalne działanie wygładzające na włosach przez 6 godzin, a następnie umyć szamponem przędzę, aby usunąć cały olej kokosowy.

domowe przepisy są niebezpieczne?

Maira dermatolog M. Mariano Astur komentuje, że ten rodzaj domowej wygładzania jest tymczasowy. Trwa kilka dni, w zależności od częstotliwości mycia włosów. „Te zamiatanie ruchy nie zmieniają strukturę drutów, czyli to, co odbywa się w specjalistów prostowania. Skutki są inne, jak dana osoba będzie ponowna instalacja zatem bardziej zwiększone nawilżenie i powtarzane na pewno sprawia, że ​​najbardziej gładkie i jedwabiste nici „wyjaśnia.

Ale według Maira te składniki powszechnie stosowane w domowych receptur są produkty nawilżające, oferując żadnego ryzyka.

Jednak niektóre produkty nie powinny być stosowane w domowych receptur, jak podkreśla dermatolog:

cytryna: które mogą rozjaśnić przewody. „A jeśli, po zastosowaniu pozostały jakieś resztki cytryny na skórze głowy lub ciała skórę, może powodować plamy i oparzenia na miejscu. Wynika to z tego, co nazywamy zapalenie skóry - co widać minut lub godzin po kontakcie z czynnikiem naruszającego (cytryny, w tym przypadku) związane z działaniem promieni słonecznych, „wyjaśnia.

mydło kokosowe: ługu sodowego w swoim wzorem, co daje bardzo zasadowego pH i może zmieniać się czasowo strukturę przewodów. „Tak, można suszyć w nadmiar przewodów i skórę głowy, a może wywołać reakcje alergiczne na skórze głowy i ciała skórę”, wyjaśnia dermatolog.

Teraz wiesz, że: albo stosując krem, stawia na domowych recepturach, nie ma nic złego w chcąc bardziej proste włosy, ale ważne jest to, aby nie zrobić „coś szalonego” W tym celu. Respektować specyfikę włosach i w razie wątpliwości, należy skonsultować się z zaufanego fryzjera może wskazać najbardziej odpowiednie zabiegi dla swoich kabli!