Wykończenie z obwisłych piersi - Kobiety Porady

Ugięcie jest wielki wróg, który zagraża kobiecą urodę. Niezależnie od siły grawitacji, utrata wagi, genetyczne lub z innych przyczyn, każda kobieta ryzykuje się z ugięcia piersi i spadł.

To dlatego, że w miarę upływu czasu, włókna podtrzymującego piersi stają się bardziej kruche lub ze względu na wzrost i zmniejszyć rozmiar piersi podczas tuczu, schudnąć, a nawet w okresie napięcia przedmiesiączkowego. Te wahania wielkości piersi spowodować utratę dwóch substancji, które gwarantują utrzymanie elastyczności skóry, kolagen i elastyna.

A kiedy pojawia się problem, musimy uciekać się do alternatywnych ponownie opuścić piękne piersi. Ale jesteś w błędzie, którzy uważają, że jedynym sposobem rozwiązania tego problemu jest nadal korzystać modelarzy biustonosze, nawet spać. Na szczęście istnieją już konkretne zabiegi i operacje plastyczne, które obiecują doskonałe wyniki. Spotkać niektórych zabiegów i chirurgii plastycznej i zakończyć obwisłych piersi.

kosmetyki

Kremy ujędrniające piersi są wspaniale nawilżają, poprawiają strukturę i dać trochę więcej jędrność skóry, ale nie rozwiązują przypadki upadku i wymawiane obwisłej piersi.

chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna dla dzisiejszych piersi może poprawić i szkód spowodowanych przez zwiotczenie i nadać nowy wygląd piersi. Mastopeksja, na przykład, usuwa istniejący nadmiar skóry w regionie, nadal budzi i zmienia kształt piersi.

W przypadkach, gdy piersi są obwisłe, a pacjent pragnie rozwiązać ten problem i zwiększyć głośność, alternatywą jest umieszczenie implantów silikonowych.

Śledzenie chirurga plastycznego w okresie pooperacyjnym jest bardzo ważne. Wśród zalet tych technik chirurgii plastycznej piersi jest to, że blizny są praktycznie niezauważalne, można użyć nisko wycięte bluzki i bikini bez one pojawią. Jednak trochę cierpliwości trzeba, by nadać ostateczny wynik, który pojawia się zwykle po roku.

zabiegi estetyczne

Istnieje kilka opcji dla tych, którzy nie chcą zdecydować się na operację. Są to sesje z nowoczesnych urządzeń emitujących fale magnetyczne głębokie, pobudzając krążenie skórne, powodując poprawę żywienia i dotlenienie tkanek piersi. Tak więc, istnieje zwiększone wytwarzanie kolagenu i elastyny ​​oraz poprawa obwisłe piersi.