Ulthera: koniec ugięcia - Kobiety Porady

Foto: Thinkstock

Można - i robi - raczej opóźnić efekty czasu na skórze z podstawowej opieki, jak używać balsam codziennie, nie zapomnij ochrony przeciwsłonecznej na twarzy, szyi, ramion i wszystkie obszary dotknięte przez słońce, mają bardziej zrównoważone posiłki z owoców i warzyw, smażenia trochę cukru i powiedzieć, nie do palenia i nadmiernego alkoholu.

Problemem jest to, że przychodzi czas, że stare znaki Stają się coraz bardziej oczywiste, a może nawet przyjść wcześnie, jeśli nie podjęły wszelkie środki ostrożności powyżej. W dzisiejszych czasach nie jest to powód, aby zatrzymać stoiska włosy na końcu: the Ulthera to zabieg, który pozostawia skórę gładką i wiele więcej bez objawów.

Jak to działa?

Nazwa jest Ultherapy ponieważ pojawiła się w Stanach Zjednoczonych, w Kongresie Dermatologii w San Diego. Nazwa to kontaminacja w języku angielskim i terapia ultradźwiękowa i zapewnia szybki lifting, jest wskazana u chorych z umiarkowaną zwiotczenie skóry w okolicy twarzy, szyi i oczu.

Ulthera rozsławione w Brazylii, działa przez skórę, udaje się dostać do głębokich skóry właściwej. Główną różnicą jest to, że to leczenie może również dotrzeć do głębszych warstw, na przykład na desce rozdzielczej (to koperta) mięśni twarzy, a więc korzyści są znacznie większe.

Nieoznaczone i bez ugięcia

Jak korzystać zogniskowanych ultradźwięków, Ulthera, Początkowo widzi głębszych struktur skóry, a następnie leczeniu niezbędne obszary. Urządzenie uruchamia fale, że ciepło do głębszych warstw skóry, dokładnie te obszary odpowiedzialne za produkcję kolagenu, który jest odpowiedzialny za powolne spływanie i nadają skórze gładszy wygląd i pola.

Dzięki działaniu zabiegu skóra tkanek kontrakt, wytwarzając efekt Modernizacja natychmiast i poprawi na okres do trzech miesięcy po zabiegu, kiedy nowy kolagen nadal produkowane.

Ile sesje są potrzebne?

Vale prosto splecione porozmawiać z dermatologiem, mimo wszystko, każdy przypadek ma swoje osobliwości. Faktem jest, że pojedyncza sesja może pomóc podnieść brwi, położenie kości policzkowe i zdefiniowania kąta żuchwy.

Ulthera daje również świetny sposób na ugięcia karku. Morał z tej historii: jest to technika, która traktuje odmłodzenie twarzy na wszystkich poziomach i warstw bez konieczności operacji.

To całkowicie zastępuje operację plastyczną?

Zastępuje gdzie ugięcia i zmarszczki nie osiągnęły jeszcze bardzo zaawansowanym stadium, jednak Ulthera znacznie poprawia te przypadki: różnica jest widoczna. Jest to idealny zabieg w celu wypełnienia luki między pacjentami, którzy jeszcze nie potrzebują liftingu chirurgicznego lub nie chcą pracy w okresie pooperacyjnym.

Wynika to z faktu, że procedura nie trwa dłużej niż 50 minut, a jedyne efekty uboczne, które mogą wyniknąć są pieczenie (light), a następnie zaczerwienienie, które znika w ciągu jednego dnia po ultradźwięków.

Ulthera nasilał

Porada: Porozmawiaj z lekarzem, aby wiedzieć, czy w danym przypadku, nie jest ważny współpracownik Ulthera z innych zabiegów estetycznych, takich jak stosowanie toksyna botulinowa, laser i intensywne światło pulsacyjne. W ten sposób skóra staje się znacznie młodszy i uzdatniania powietrza kończy zasilany.

Brzmi dobrze?

Następnie zaplanować wizytę do swojego lekarza rodzinnego. Ulthera przybył niedawno w Brazylii i nie są wszystkie klinik dermatologicznych, które posiadają urządzenia, ale z tak wielu korzyści, nie powinno to zająć mu stać się ulubieńcem estetycznych klinikach. Dobre jest to, że został on zatwierdzony przez FDA skórę i ANVISA, co tylko świadczy o wydajności urządzenia.