Amerykański Wygładzanie - Kobiety PoradyZnany w Stanach Zjednoczonych, Amerykański wygładzanie lub amerykański relaks teraz obiecuje zwrócić modę w Brazylii. Jest to typ, który łączy w sobie relaks wygładzające i nawilżające chronić wysuszanie przewody i efekt kruchych wskazówek spowodowanych przez stosowanie chemii.

W przeciwieństwie do znanych technik tu używając tioglikolan amoniak, Amerykański wygładzanie Posiada aktywny składnik guanidyny. Podczas pierwszego zmienia strukturę drutu wewnątrz, kształtów guanidyny, gładkie przewodów, zmienia swoją strukturę z zewnątrz, a także nawilża natychmiast po aplikacji. Gdy wygładzanie jest zrobione, łuski włosów są otwarte, a to pozwala wilgoci dotrzeć do głębszych warstw drutu.

Amerykański wygładzanie To nie jest zalecany dla każdego typu włosów. Produkt jest idealny tylko dla tych, którzy mają bardzo kręcone włosy, afrykański styl. Wynikiem amerykański relaks To zależy od zastosowania i może wahać się pomiędzy kroplą nad klastrów, kontrolować głośność lub całkowicie wyprostować zamki. Każdy proces aplikacja może trwać od 25 do 45 minut, w tym środki wygładzania i nawilżające.

Retusz musi odbywać się co dwa miesiące i jest zalecany do być wykonane dodatkowe nawilżenie każdego tygodnia w celu maksymalizacji wyników.

Ci, którzy pełnili inne rodzaje prostowanie i trwałe szczotki należy być ostrożnym. Amerykański wygładzanie To nie jest odpowiedni dla włosów po trwałej ondulacji, prostuje, defrisados ​​lub innych zabiegów, które prowadzą do produktów tioglikolan podstawy.

Innym ograniczeniem jest o rozjaśnionych włosach i uszkodzone przez kolejnych zabarwień. Dlatego też, przed zastosowaniem produktu na włosach należy szukać profesjonalnego to zrobić testu oceniającego i nici do zapewnienia bezpieczeństwa swoich włosów.