Jak zrobić idealne Makijaż: Najważniejsze wskazówki - Women Porady

Foto: Thinkstock

Każda kobieta wie, że make-up, jeśli dobrze wykonana, ma moc, aby móc jej wspaniałe, podkreślając to, co jest najpiękniejsze w twarz i maskując ewentualne niedoskonałości.

Jednak nie zawsze jest to możliwe, aby przejść do salonu i liczyć na spektakularne pracy zawodowej wizażystka ... Często, zobowiązania wynikające z ostatniej chwili; budżet na wydatki na piękno jest zmniejszona w tym samym miesiącu, wśród innych przyczyn, a ostatecznie jedynym rozwiązaniem kończy się „improwizować” sprawiają, że dom jeszcze przed wyjazdem!

Ponadto, są one nie tylko do końca weekendu nominacje i specjalnych okazjach, że kobiety mają tendencję do uzupełnienia. Wiele z nich ma zwyczaj wytwarzania codziennie iść do pracy, na przykład.

Myśląc o tym, istotne jest, że wiedzą, jak prawidłowo make-up, albo na cały dzień w dzień, czy na imprezę lub ballady.

Jeśli jednak, mimo że próżny i kochać się, schludny dom, nadal nie bardzo dobrze wiedzą, jak stosować makijaż, pokochasz poniższych wskazówek. Są one ważne i praktyczne wskazówki dla każdej kobiety, która chce dowiedzieć się, jak zrobić idealny makijaż!

1. Postaw na kurs automaquiagem

Jak zrobić idealne Makijaż: Najważniejsze wskazówki - Women Porady

Foto: Thinkstock

Postaw na kursie automaquiagem jest prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych środków dla kobiet, które chcą nauczyć się makijażu jak profesjonaliści.

Flavia Regina Rotta da Silva, profesor Senac Rio Claro, wyjaśnia, że ​​w trakcie automaquiagem, klient może nauczyć się podstawowych technik prawidłowego stosowania podstawowych produktów, porady dotyczące wyboru odpowiedniego odcienia fundamentowej, proszek i korektor, wykorzystanie szczotki, przy zastosowaniu cieczy eyeliner i podstawowe kombinacje kolorów w celu uzyskania harmonii makijażu.

Ale z biegiem automaquiagem każda kobieta może nauczyć się makijażu (nawet tych, którzy nigdy nie odważył się w praktyce)?

„Wierzę, tak, że każda kobieta może nauczyć się makijażu. Jednak w trakcie automaquiagem, będzie uczyć się techniki, ale tylko ze stałą praktyką poprawi „, mówi Flavia.

2. Pociąg makijaż w domu

Jak zrobić idealne Makijaż: Najważniejsze wskazówki - Women Porady

Foto: Thinkstock

Zrobiłeś kurs automaquiagem? Świetnie, teraz Sztuką jest: zacznij różne rodzaje makijażu w domu, aby doskonalić.

A nawet jeśli nie zrobili konkretny kurs, ale ma podstawę jak makijaż, poradnictwo jest nadal „pociąg”!

Laís Martinelli, bloger Dwa Club, mówi, nauczył się jego pierwsze kroki uzupełnić widząc jej makijaż matka, używając starego dobrego eyeliner, rumieniec i tusz do rzęs. „Ale wtedy poczułem potrzebę, aby dowiedzieć się więcej, więc zacząłem szukać w internecie. Zacząłem dostrzegać kilka samouczki wideo na youtube, partii makijażu i dnia na dzień ... Nauczyłem się trzymać rzęs i eyeliner, aby kociaka, „mówi.

Lais mówi, że dowiedział się, że wyłożenie należy stosować żelu na „początek”, ponieważ sieć jest rozwiązaniem jedynie dla najbardziej doświadczonych. „Trenowałem ciężko, aby to normalny makijaż ... Trenowałem od środka na zewnątrz, a następnie środek do oka ... Jeśli złapany z jednego końca do drugiego, skończyło się robi bardzo grubą kreską na końcu,” mówi. „W każdym razie, zawsze trochę czasu z moim dzień trenować kilka rzeczy nauczyłem się w Internecie. Najważniejsze jest, aby trenować, brać, pociąg znowu, „dodaje.

Flavia da Silva profesjonalnych podkreśla, że ​​najlepszym sposobem na pociąg jest zostawić to zrobić zanim wyjdzie (to znaczy, gdy masz makijaż będzie dobrze). „Czas szkolenia jest, gdy jesteś w domu, w tym samym dniu, o, nie masz zobowiązanie i mogą eksperymentować, wprowadzać innowacje, a także umożliwić błędy, dlaczego nie? Jeśli nie jesteś dobry, po prostu usunąć makijaż i rozpocząć na nowo „przewodników.

3. Postępuj zgodnie ze wskazówkami i tutoriale z blogerami

Jak zrobić idealne Makijaż: Najważniejsze wskazówki - Women Porady

Foto: Thinkstock

To jest zakończona z poprzedniego wierzchołka: to świetna alternatywa dla pociągu (a nawet nauczyć się makijażu) jest zgodne z wytycznymi i sugestie blogerów, którzy często filmy z krok po kroku, jak wykonać pewne makijażu.

Możliwości jest wiele. Ale jeden z najbardziej znanych blogerów Beauty - które dają wskazówki i tutoriale pokazujące jak wykonać makijaż do małżeństwa - to, bez wątpienia, Júlia Petit, przekąski.

Camila Coelho, Super Vain, odniesienia jest również obecnie dla dziewcząt i kobiet, które chcą nauczyć się makijażu lub po prostu szukasz porady i pomysły zrobić dla różnych okazjach.

W poniższym poradniku np blogger uczy początkujących przygotowania skóry do makijażu.

Alicja Salazar, lustro Mój blog też stał się znany ze względu na jego różnych tutoriali i ogólnych porad dotyczących makijażu.

Ale to tylko trzy z wielu blogerów, które oferują dobre wskazówki i tutoriale niesamowite (i zazwyczaj wideo) pokazujące krok po kroku jak zrobić idealny makijaż dla różnych okazjach.

Pamiętaj, że wytyczne dostępne w tutoriali nie są przeznaczone tylko dla kobiet, które już wiedzą, jak sprawić, by się stosunkowo dobrze, wielu blogerów zrobić film szczególnie dedykowany dla początkujących.

A najlepsze? Wszystko to bez żadnych kosztów! Tylko firmy, aby uzyskać dostęp do blogów i filmy i skłonność do zrobienia w domu!

4. Postaw na dobrych produktów

Jak zrobić idealne Makijaż: Najważniejsze wskazówki - Women Porady

Foto: Thinkstock

Którzy nie mają nawyku makijaż w domu, może nie wiedzieć, ale dobre produkty uczynić wielką różnicę w wynikach makijażu.

To niekoniecznie znaczy, że trzeba wydawać zbyt dużo pieniędzy na zakup produktów. Większość blogerów zazwyczaj umieścić w swoich tutoriali i blogach w postaci listy z listą produktów stosowanych w szczególności dokonanie i produktów testowanych i wskazówek, które znajdując dobre (lub złe) z różnych przedziałach cenowych.

Tak więc, to do ciebie, aby zbadać i zdecydować, jaki typ / marka produktu jest skłonny do zakupu. Jedynym wymogiem jest to, że wybrane produkty są dobrej jakości, aby uniknąć podrażnienia i / lub problemy ze skórą i inne niepożądane skutki. Sprawdź niektóre pozycje dobrych produktów do inwestowania:

  • 10 makijaż zalecany przez blogerów
  • Jak kupić dobry makijaż, nie wydając dużo
  • 10 pomadki, że każda kobieta powinna mieć

Istotne jest również, aby wybrać produkty dostosowane do Twojego typu IT i idealnego tonu (nie dużo jaśniejszy od koloru skóry, na przykład). „Przy wyborze produktu, ważne jest, aby przetestować go w twarz. Często ludzie skończyć badania na ręce i czasu, aby ją wykorzystać, uświadomić sobie, że kolor nie jest cool ... Wynika to z różnicy barw mamy w tych częściach ciała, „powiedział Flavia, nauczyciel Senac.

5. zachować czujność do sztuczek, którzy rozumieją makijażu

Jak zrobić idealne Makijaż: Najważniejsze wskazówki - Women Porady

Foto: Thinkstock

Jak już wspomniano, większość blogerów dać dobre produkty i porady, aby nauczyć kilku sztuczek do czasu na makijaż. To jest zawsze ważne, aby mieć oko na tych wytycznych.

Bloger Laís Martinelli, na przykład, mówi, że lubi się zachować jego skórę „tak naturalne, jak to możliwe”, więc nie używaj fundacji lub zwarty. „Jeden trick, że kocham, kiedy chcę zrobić makijaż zrobić lepiej i dłużej, jest użycie BB Cream przed zrobić, ponieważ jest to kompletny produkt i pozostawia skórę nadprzyrodzony”, mówi.

„Jestem również bardzo adept oświetlacz, to wspaniale światło dotyka punktów chcesz pielęgnować w twarz. I używać białym ołówkiem na wodzie wodnicy to kolejna sztuczka używać do otwierania i lekki wygląd, „dodaje Lajisza.

Blogger jeszcze konta wolisz używać bronzer zamiast rumieńcem, „niech makijaż bardziej naturalny i morzem, nawet w zimie.”

„Uwielbiam też dobrze schludny maskę na rzęsach. Zwykle nie nosić dużo w makijażu, ale mogę powiedzieć, że jest to idealne combo: BB Cream, bronzer, eyeliner, tusz do rzęs i oświetlenia „, mówi Lais.

Bloger zgadza się, że nie są to produkty do makijażu dobre, tanie i łatwe do znalezienia. „BB krem, że stosuje Maybelline dostępne w aptekach i supermarketach; i mój ulubiony tusz do rzęs jest oryginalny L „Oreal obszernych również łatwo kupić,„podsumowuje.

Ale pamiętaj, że blogerzy nie są to jedyne opcje: Można uzyskać kilka ważnych wskazówek i trików do makijażu, na przykład, z (a) do makijażu (a) ufasz lub z przyjaciółmi, którzy mają już więcej praktyki w temacie.

Oznacza to, że obecnie żadna kobieta nie może wychodzić z domu pod pretekstem, że nie nosić makijażu, bo nie mogę tego zrobić!

Zakłady na kurs automaquiagem, rozmawiać z ludźmi, którzy już wiedzą, jak makijaż i postępuj według wskazówek i filmy z blogerów ekspertów w tej sprawie, są proste środki, ale super-wydajny dla kobiety, aby dowiedzieć się, jak zrobić idealny makijaż!