Dowiedz się, jak wybrać rozmiar silikonu - Women Porady

Foto: Thinkstock

Piersi mają istotną rolę w poczuciu kobiecości kobiet. Gdy piersi są w harmonii z resztą ciała, może to być uciążliwe dla niektórych kobiet, a kończy się decydując się na silikonowego implantu.

Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, że konieczne jest, aby wybrać rozmiar implantu według struktury ciała każdej kobiety.

Głównym czynnikiem przy wyborze rozmiar protezy To jest, aby pamiętać, że procedura nie jest tak łatwe, jak odwracalny lub jako wymianę biustonosz do drugiego większy. Ważne jest, że decyzję należy podjąć z rozwagą, ponieważ w celu usunięcia implantu lub wymienić go na inny, a następnie ponownie doprowadzić całą pracę i niezbędną ożywienie na chirurgii wstawienia implantu.

Niektórzy ludzie decydują się hojnie implant, ignorując zalecenia czasami lekarza. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że im wyższa jest proteza, tym bardziej waga nosisz a to może prowadzić do bólu pleców.

Ponadto należy wziąć pod uwagę fakt, że na przestrzeni lat, że skóra staje się zwiotczała piersi i wtedy może być konieczne, aby postawić większy implant skorygować opadające piersi. Zatem ideałem jest, aby uzyskać minimalną wielkość i wraz z upływem czasu, w razie potrzeby, zmiana rozmiaru.

Porozmawiaj z kilku lekarzy i zapytać ich opinię. Jeśli lekarz mówi, że jego wielkość nie zawiera więcej niż 300 ml, na przykład, nie jest zalecane, aby domagać się większej protezy. Po tym wszystkim, chirurg wie, co to idealny rozmiar dla ciała i jego struktury.

Co to idealny rozmiar implanty silikonowe?

Proteza jest najbardziej odpowiedni dla wysokich kobiet lub mają szerokie biodra. W przeciwnym razie, silikonowe protezy Można odnieść wrażenie, że kobiety są bardziej „pulchna”, co mogłoby doprowadzić do innego estetycznego niezadowolenia. Dla pacjentów, którzy nie mieli dzieci, najlepszym rozwiązaniem są najmniejszymi protezy bo przecież piersią skórę może przedłużyć. Aby dokonać wyboru modelu i rozmiaru, chirurg weźmie pod uwagę odległość między brodawek, odległość między piersi i szyi - wśród innych czynników, które czynią różnicę.

Jest niezwykle ważne, aby skonsultować się z wykwalifikowaną chirurga plastycznego - i jeśli to możliwe więcej niż jeden - ponieważ ma rolę, aby pomóc w tym czasie. Niezależnie od wielkości lub wybranego modelu, istotne jest, aby zobaczyć pacjenta i oceny lekarza, z uwzględnieniem anatomii piersi, zawartość piersi, typ skóry i wysokości.