Przewodnik pędzel do makijażu ty niwelować markę

Foto: Thinkstock

Zrobić własny makijaż to codzienne wyzwanie, a przynajmniej często dla próżny i kobiet, które cenią tę ważną taktykę urody. I do wykonania tego zadania codziennie lub kilka razy w tygodniu, aby łatwiej konieczne jest zainwestować w odpowiednie narzędzia, które uczynią proces najbardziej prosty i praktyczny.

Kiedy robi makijaż, można skorzystać z: jego własnej palcami, palmy, gąbki i szczotki makijaż. Niektórzy ludzie wolą robić makijażu przy użyciu tylko czubki palców, niektórzy ludzie lubią używać gąbki, które pochodzi z niektórych cieni, niektórzy ludzie używają średnią gąbkę do stosowania i rozpowszechniania Fundacji z innymi kremową makijażu na twarzy i tak dalej.

Jednak każda technika ta ma swoje wady i zalety. Podczas gdy jeden jest tańszy i praktyka, inny może być kosztowne i zapewniają lepsze wyniki. Dlatego ważne jest, aby dobrze określić swoje potrzeby, aby zrozumieć, które technika używać podczas dokonywania markę.

Jeśli zdecydujesz się używać szczotki, nawet jeśli początkowo zamiar używać tylko części makijażu, to ciekawe, aby przeczytać poniższe informacje, aby zrozumieć, w jaki sposób każdy z nich działa tak, że każdy z nich służy, której wynik stanowi i poznać ich formaty i ceny.

Aby dowiedzieć się więcej na temat szczotek stosowanych w każdej potrzebie, sprawdź opcje pokazane na rysunku, przy opisie każdego produktu i propozycja dla każdego rodzaju pędzla.

szczotki bazowe

Przewodnik pędzel do makijażu ty niwelować markę

Szczotki oparte. Porady Kobieta / mailowych: Zdjęcie.

01 - Gąbki: gąbki mogą być wielkie możliwości do zastosowania produktów w twarz. Aby grać bezpieczne, wybrać odpowiedni rodzaj dla każdego produktu. Na przykład, porowate gąbki są odpowiednie do zastosowania produktu w proszku i produkty gęstszy płyn i pasty.
Zdjęcie: Facial opakowania gąbka z 6 jednostek, R $ 10.00 w Panvel aptekach.

02 - Beauty Blender: Jest to gąbka anatomiczny stosuje się do nakładania produktów płynnych w twarz. Oprócz wygody w skardze Beauty Blender sprawia jednolity i naturalny wygląd skóry. Wskazówkę, aby nie tracić produkt i zapewnić idealne zastosowanie jest zwilżyć gąbkę w pojemniku z wodą. Można zauważyć, że przywiązanie zwiększa rozmiary i jest bardziej miękka. Wadą Beauty Blender, oprócz wysokiej ceny, jest to, że według niektórych opinii, że osłabia podstawy i zmniejsza zasięg produktu, ale jeśli chcesz bardziej naturalne wykończenie, produkt ten jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.
Photo: Sponge Beauty Blender, R $ +79,90 w Cherry Cosmetics.

03 - prosty język cat: w zasadzie ma tę samą funkcję co tradycyjnym języku szczotka kota. Jedyną różnicą jest to, że górna część włosia pędzla jest prosta. Końcówka aby uniknąć plam jest zastosowanie na podstawie podejmowania twarzy X porusza się z pędzlem.
Zdjęcie: Prosto baza Brush aptekarz, R $ 37.99 na aptekarza.

04 - kot język: szczotka fundament służący do rozprzestrzeniania się produktów płynnych lub kremowe w twarz. Pozytywną stroną jest niedrogie i łatwe do znalezienia, ale wykończenie nie jest najlepszy. Mimo, pozostawiając skórę z wysokim pokryciu, język szczotka kot może opuścić oznaczony wykończenie skóry. Końcówka jest również zastosowanie na podstawie twarzy podejmowania X porusza się z pędzlem.
Zdjęcie: baza Pędzel Revlon, R $ 51.90 w Dafiti.

05 - Duo Fibre: Szczotka ta jest wykonana z naturalnych, syntetycznych i włosia. Ma delikatną konsystencję i pozostawia skórę oświetlony wygląd. Jest on zalecany dla tych, którzy wolą lżejsze podstawowego ubezpieczenia na twarzy. Końcówka aby uniknąć plam i pozostawić jednolitą skórę stosuje bije dając światło na całej powierzchni twarzy.
Zdjęcie: Szczotka Duo Fibre Sigma Sigma Beauty w wysokości 10,00 $.

06 - Kabuki: szczotka w formacie kabuki jest gęstsza i ma większą ilość włosków, zapewniając większą dokładność i zasięg dla skóry. Końcówka do aplikacji jest bezbłędne osadzenie małe ilości zasady na powierzchni a następnie za pomocą szczoteczki do rozprzestrzeniania się. W ten sposób można zaoszczędzić produkt i unika pozostawiając skórę ze sztuczną wygląd.
Zdjęcie: Kabuki Brush F80 Sigma $ +18,00 Sigma Beauty.

Concealer Brush

Przewodnik pędzel do makijażu ty niwelować markę

Concealer Brush. Porady Kobieta / mailowych: Zdjęcie.

01 - kot język: kota język szczotka może być również używany do stosowania korektor. Z włosia syntetycznego wykonane z białej, to szczotka przeznaczona jest do tworzenia gładkiej powierzchni i większy zasięg, dając w ten sposób lepsze wykończenie skóry.
Photo: Pędzel koci język Ana Hickmann, R $ +26,99 w sklepach kosmetycznych i aptekach.

02 - mały kot język: być powietrze ze zdrową skórę i utrwalano włosia szczotki i syntetycznych zaokrąglonych końcach. Ta szczotka nadaje się do dokładniejszego stosowania past.
Zdjęcie: Concealer Brush Benefit, R $ 109.00 w Sephora.

03 - Kabuki: Ta szczotka jest idealna, aby skorygować czerwone plamy, cienie i ślady po trądziku na skórze. Będąc gęstej i precyzyjnym pędzelkiem, kabuki może gromadzić więcej produktu niż to konieczne, więc należy być ostrożnym.
Zdjęcie: P80 Szczotka Sigma $ +18,00 Sigma Beauty.

04 - Średni język cat: Jest to miękki pędzel, wąski i spłaszczony czubek. Jest on stosowany w celu skorygowania dużych powierzchni, takich jak cienie, czy małe, takich jak trądzik znaków.
Photo: Brush F65 Sigma $ +18,00 Sigma Beauty.

05 - Gąbki: gąbki może być idealne dla stosowania korektora na twarzy. Zastosuj to głaskanie, aby zapewnić bezbłędną zasięg.
Zdjęcie: Facial opakowania gąbka z 6 jednostek, R $ 10.00 w Panvel aptekach.

proszek szczotka

Przewodnik pędzel do makijażu ty niwelować markę

proszek szczotka. Porady Kobieta / mailowych: Zdjęcie.

01 - Kabuki: ze względu na jej gęstość, szczotka jest idealna do aplikacji Kabuki proszku mineralnego. W celu zapewnienia jednolitego stosowania naturalnego i rozprowadzić produkt podejmowania okrężne ruchy.
Zdjęcie: Powder Kabuki Brush Artdeco, R $ +86,90 w Dafiti.

02 - gąbki: chociaż są bardziej praktyczne, gąbki gromadzić dużo produktu i może opuścić skóry sztucznej wygląd. Aby zapewnić lżejszą aplikację, usuń nadmiar proszku dawanie uderza z tyłu ręce przed zastosowaniem na twarzy.
Zdjęcie: Facial opakowania gąbka z 6 jednostek, R $ 10.00 w Panvel aptekach.

03 - Pędzel lub sproszkowanego: Ta szczotka jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą pędzla 2-w-1, ponieważ umożliwia stosowanie podłoży mineralnych, a także zmierzyć się proszek.
Zdjęcie: Bądź bazę B pędzlem lub puder do twarzy, R $ 35.99 na aptekarza.

04 - Regularne Powder Brush: Jest najczęstszym modelem szczotka do nakładania kompaktu proszkowego w policzek. Wykonana z naturalnego włosia, akcesoriów zapewnia aksamitną skórę i gładkie wykończenie.
Photo: Brush kompaktowy Revlon, R $ 51.90 w Dafiti.

05 - Duo Fibre: Jest to idealne miejsce dla tych, którzy wolą łagodniejsze stosowanie proszku. Mieszanka naturalnych z syntetycznymi szczeciny pozostawia skórę gładką i naturalny wygląd.
Zdjęcie: Powder Brush Duo Fibre Kryolan, R $ 225.00 w Beauty Web.

06 - Powder Brush z drobnych rzeczy: Jest to szczotka z dokładnością, dzięki czemu nadaje się do zastosowania w proszku w określonych obszarach. Stosuje się ostrożnie, aby zapewnić jednolite wykończenie.
Zdjęcie: Powder Brush F25 Sigma $ +28,00 Sigma Beauty.

Szczotki do konturu twarzy

Przewodnik pędzel do makijażu ty niwelować markę

Szczotki do konturu twarzy. Porady Kobieta / mailowych: Zdjęcie.

01 - fuga: Ten format szczotka nadaje się dla tych, którzy chcą zrobić kontur twarzy bardziej dymny i naturalne. Za bezbłędne wykończenie, zdeponować produkt stopniowo do twarzy.
Zdjęcie: pędzel kątowy twarzy BareMinerals, R $ +78,90 w Sephora.

02 - Kabuki ścięty: gęsta szczotka i precyzja. Dlatego, aby uniknąć przesady, usunąć nadmiar produktu na grzbiecie dłoni przed nałożeniem na twarz.
Zdjęcie: Pro Angled Contour Brush 75 Sephora Collection, US $ 115.00 w Sephora.

03 - Pędzel mały zarys: Model Precision Brush do konturu twarzy. Idealny do poruszania się po kościach policzek, podbródek i nos. Dla bardziej jednolitego efektu, należy użyć większego pędzla rozmycie wszystko w końcu.
Photo: Brush F05 Sigma $ +16,00 Sigma Beauty.

04 - regularne szczotka rumieniec: ponownego użycia szczotki może być dobrym rozwiązaniem, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Użyj tradycyjne szczotki rumieniec do konturu twarzy delikatny i naturalny sposób.
Zdjęcie: rumieniec pędzel Kryolan, R $ +74,90 w Beauty Web.

Kąt Brush - 05: Ta szczotka jest idealnym miejscem dla tych, którzy wybierają konspekt z mniejszą precyzją, bardziej dymny niż zaplanowano. Istotne jest, aby stosować lekko, ponieważ włosie może dostać „abertinhas” z łatwością.
Photo: Brush F40 Sigma $ +16,00 Sigma Beauty.

szczotki rumieniec

Przewodnik pędzel do makijażu ty niwelować markę

Szczotki rumienić. Porady Kobieta / mailowych: Zdjęcie.

01 - tradycyjna szczotka rumieniec: model ten pędzel jest łatwiej znaleźć i zapewnia naturalne, smoky efekt do policzków.
Zdjęcie: rumieniec szczotka Artdeco, R $ 68.90 w Dafiti.

02 - stożkowe: skos szczotka jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą bardziej dokładne stosowanie rumieńcem. Należy uważać, aby nie przesadzić kwotę i trzymać się oznaczonej twarzy.
Zdjęcie: stożkowe Brush Sisley, R $ 251.00 w Beauty Web.

03 - Duo Fibre: idealny do stosowania wysokiej zawartości substancji stałych i kremowe rumieńców do tekstury jak plamy i rozprzestrzenia się produkt równomiernie na skórze.
Zdjęcie: Szczotka Duo Fibre M.A.C od R $ 209,00 w Sephora.

04 - Kabuki fazowane: ostrożność podczas stosowania rumieniec pomocą tej szczotki. Ze względu na swoją gęstość, jest to model bardzo dokładnie i grozi oznaczony twarzy nie wykorzystać go subtelnie.
Photo: Brush F84 Sigma $ +18,00 Sigma Beauty.

05 - Kabuki: aby zapewnić naturalne i zdrowe wpływ na policzkach, wpłacić minimalną kwotę ewentualnego produktu na szczotkę przed uruchomieniem aplikacji.
Zdjęcie: Kabuki Brush Laura Mercier, R $ 129.00 w żywego snu Cosmetics.

Pędzle zastosować oświetlacz

Przewodnik pędzel do makijażu ty niwelować markę

Pędzle do stosowania wspomagania. Porady Kobieta / mailowych: Zdjęcie.

01 - Pędzel do blush lub proszku: można użyć proszku lub blush pędzla, aby zastosować diody, ale konieczne jest, aby podjąć bardzo mało produktu i zastosować delikatnie nie przedawkować reflektorem i przyklejają się do skóry tłustej wygląd ze względu na jasność skóry.
Zdjęcie: Pędzel do blush lub proszku Ana Hickmann, R $ 29.99 Ana Hickmann Internecie.

02 - wskazał Pędzel: idealny model do osiągnięcia większej dokładności w stosowaniu wspomagania. Skoncentrować produktowej i opłacie depozytowej końcówkę pędzla daje żądany obszar stukania.
Photo: Brush F35 Sigma $ +18,00 Sigma Beauty.

03 - Mini Duo Fibre: ten model jest idealny pędzel do nakładania kremu świetlną, ponieważ zapewnia lekką, dymny wykończenie.
Photo: Brush F55 Sigma $ +16,00 Sigma Beauty.

04 - Pędzel do mieszania: model ten szczotka nadaje się do tych, którzy chcą, aby rozjaśnić twarz dokładnie w określonych obszarach. Zapewnia również dymu skóry i naturalny wygląd.
Photo: Brush E40 Sigma $ 12,00 Sigma Beauty.

05 - Szczotka mała ścięty: jeśli chcesz szczotki do rozprzestrzeniania produkt delikatnie i równomiernie, to może być dobrym rozwiązaniem. Zastosuj produkt na szczotkę i rozprzestrzeniać dając krany świetlne.
Zdjęcie: Pędzel skośny 168 M.A.C, R $ 178,00 w Sephora.

Szczotka do przedstawienia

Przewodnik pędzel do makijażu ty niwelować markę

Szczotka do konspektu. Porady Kobieta / mailowych: Zdjęcie.

01 - Szczotka do zarys brwi: model ten szczotka jest idealny do wypełniania szczelin w czoło. Można nawet użyć tej szczoteczki do kształtu brwi sposób wolisz.
Zdjęcie: Szczotka do zarys brwi Artdeco, R $ 68.90 w Dafiti.

02 - Zarys Szczotka z prostej górze: prosty top szczotka jest gęsta i zapewnia większą dokładność dla Twojego opisane. Może być również stosowany do stosowania cień na dole wodnej.
Photo: Brush E15 Sigma Sigma Beauty w wysokości 10,00 $.

03 - Classic Brush zarys: pontudinho szczotka do przedstawienia oczu jest najczęściej można znaleźć, ale wymaga trochę praktyki, aby zapewnić doskonałą aplikację.
Photo: Brush E05 Sigma Sigma Beauty w wysokości 10,00 $.

04 - Precision Brush: Ta szczotka jest zalecana dla tych, którzy mają już doświadczenie w kontur oczu. Wolę produkt profesjonalnych linii kosmetyków do makijażu, takich jak Kryolan i Catharine Hill.
Photo: High Precision Brush Kryolan, R $ 114,90 w Beauty Web.

05 - Pędzel skośny: Ścięty szczotka jest odpowiednia do stosowania uszkodzeń żelu eyeliner i maską brwi. Przy odrobinie praktyki będziesz w stanie wykonać opisane dyski w oku.
Photo: Brush Professionnel Brow Brush # 10 Sephora, R $ 45.00 w Sephora.

Pędzle, aby zastosować cień

Przewodnik pędzel do makijażu ty niwelować markę

Szczotki do zastosowania cień. Porady Kobieta / mailowych: Zdjęcie.

Kąt Brush - 01: najlepszych i gęsty wzór szczotka jest idealna do znakowania wklęsłe dokładnie i zastosować cień poniżej linii wodnej oka.
Zdjęcie: Szczotka kątowa Marka B, R $ 35.99 na aptekarza.

02 - Pędzel do zastosowania cień: płaskie szczotki są doskonałe do osadzania cień do powiek równomiernie i dokładnie.
Photo: Brush zastosować cień Clinique, R $ 90.00 w Sephora.

03 - Wąska Szczotka: ten model jest idealny pędzel do nakładania cieni na dnie oczu lub rozmazywanie ołówka i kredki.
Zdjęcie: E50 Sigma Pędzel, $ 12,00 Sigma Beauty.

04 - Concealer Brush: należy użyć pędzla concealer stworzyć cięższe wygląd, ponieważ włosie są gęstsze i zapewniają zwiększoną pigmentację cieni.
Pędzel E60 Sigma $ 12,00 Sigma Beauty.

05 - Pencil Brush: najlepszych i gęsty wzór szczotka jest idealna do znakowania wklęsłe dokładnie i zastosować cień poniżej linii wodnej oka.
Zdjęcie: ołówek szczotka E30 Sigma $ +12,00 Sigma Beauty.

Szczotki z włosia naturalnego lub syntetycznego?

Aby przeszukać sklepy w poszukiwaniu makijażu pędzle, można zauważyć, że istnieją szczotki, które są wykonane z naturalnego włosia i innych, które są syntetyczne włosie. Ale wiesz jaka jest różnica między tymi dwoma rodzajami? Jak wybrać pomiędzy różnymi opcjami? Patrz poniżej:

Przewodnik pędzel do makijażu ty niwelować markę

Bloger 2Beauty, Marina Smith powiedział, że jego preferencji co do włosia pędzla zależy od funkcji: „Ja po prostu mieć preferencję dla naturalnego włosia szczotki cień. Myślę, że najlepiej jest rozmycie i produkt depozytowy w powiece. Jeśli chodzi o szczotki do twarzy (podstawa, pudry, proszku), a nawet więcej, takich jak syntetyczne włosia. W przypadku pędzla fundacji jest nawet lepiej, bo nie włosia syntetycznego „wchłonąć produkt” i jest, ogólnie rzecz biorąc, super miękkie. "

Dzięki tej informacji, można zobaczyć, że nie istnieje żaden przepis, aby powiedzieć, co jest najlepszym pomiędzy dwoma materiałami. Każdy z nich ma swoją przydatność w zależności od rodzaju makijażu chcesz zrobić, myślnik, technika ich chęci i smaku. Tak ważne jest, aby pamiętać, różnice wybierać co wolisz dla każdego z makijażu i rock markę!

Współpraca: Andressa Dias