3 odcienie włosów, które są naprawdę warte inwestycji

Foto: Thinkstock

Włosy są bardzo cienką skórę przymocowane do konstrukcji (skóry głowy), które rosną średnio 1,5 cm miesięcznie i potrzebują opieki, aby zachować zdrowie.

Według dermatologa Leila Wiesner, ekspert włosów przez brazylijskiego Towarzystwa Dermatologicznego, nie udowodniono żadnego sztuczny sposób, aby przyspieszyć proces wzrostu włosów, jak zewnętrzne, takie jak produkty do zabiegów stosowanie masek - uprzemysłowionych czy nie - są bardzo pomocne aby zachować zdrowie i połysk włosów.

Pasma włosów są zasadniczo utworzone białka (keratyna) i są otoczone przez wydzielanie gruczołów łojowych. Niektóre oleje jest kluczem do włosów, smaruje drut chroniąc je przed atakami, jest również odpowiedzialny za blask.

Ze względu na charakter keratyny, włosy mogą być prostowane lub zwinięte jeszcze mokry przymocowany do stałej konstrukcji, pozostając w pożądany kształt po suszy.

„Proces naprężenie nitki przerywa wiązania powodując ich na inne stanowisko. I te niestałych połączenia, gdy włosy są myte powraca do pierwotnej struktury. Chyba że istnieje jakiś rodzaj substancji chemicznej, która powoduje zerwanie więzów włosów jest zdecydowanie przypadku metod wygładzających, „wyjaśnia lekarz.

Domy wszystkie włosy na głowie, a każda nić składa się z trzech warstw: naskórka (zewnętrznej), kora mózgowa (w środku) i przewód (centralny). Przewody brodawki otrzymywać składników odżywczych w krwiobiegu karmienia komórkach rozrodczych, które odtwarzają dociśnij innych komórek, a więc jest jednym dając wzrost włosów.

Włosy są pochodzi w mieszku włosowym, który jest żarówka, korzeń włosy. „To normalne, że naskórek włosów, który ma podobną strukturę z łusek, cierpią naturalnych naprężeń, takich jak słońce, wiatr, morze, basen, zanieczyszczenia, a także w wyniku tarcia spowodowanego w plastrze.

Jest również oczywiste, że jest on uszkodzony: rozdwajaniu, sucha, matowa przędzy wypadanie włosów. W tym sensie, kremy działają w naprawie i zapobiegania takiej szkody, dokonanie wymiany keratyny i / lub dokonywania dodatkowej ochrony w celu zminimalizowania szkód, „powiedział dr .. Leila.

Maski dobrej jakości i różnych cenach

Wśród głównych odcieniach naprawy włosów, są zmienne, które należy wziąć pod uwagę: konkretne działania każdej ceny, zapachu i wskazana przez rodzaju włosów. W związku z tym, warto skonsultować się z dermatologiem na włosach i wskazując najbardziej odpowiednie do jego końca. Sprawdź trzy z tych masek, które są powszechnie zalecanych w świecie kosmetycznym:

1. Wewnętrzna Restore Senscience Enhancer ($$$)

3 odcienie włosów, które są naprawdę warte inwestycji

Senscience Wewnętrzna Restore Intensif R $ +336,00 w Expert Beauty Center

Obietnica produkt jest głęboko nawilża i przywracanie, naprawy i uszczelniania naskórek, zapewniając elastyczność i wyjątkową jasność. Według włosów Michela Matsuda, eksperta na kauteryzacji i CPR Expert Beauty Centre, maski stosowany do wszystkich rodzajów włosów, ma niesamowity wynik i przyjemny zapach, produkt pochodzi i daje elastyczność dla włosów.

2. JOICO K-Pak ($$)

3 odcienie włosów, które są naprawdę warte inwestycji

Joico K-Pak R $ 138 w Pięknej WWW

Według producenta, ta maska ​​zdobyła przez 13 kolejnych lat wielokrotnie rebuilder za najlepszy na świecie! Obietnica jest ożywienie uszkodzone, kruche i chemiczną włosy tak, że wracają do pierwotnego stanu, że jest zdrowy, silny, miękkie i błyszczące.

Felietonista Hellen Albuquerque stosowane i zalecane „Moje włosy są lekko kręcone, format drut uniemożliwia naturalny wazeliniarstwo przewodów dochodzi do końca. Kiedyś tę maskę, a wynik był wspaniały, mam jasne włosy i używać barwnika henny, więc trzeba stale nawilżają, „mówi.

3. Silicon Mix Bamboo ($)

3 odcienie włosów, które są naprawdę warte inwestycji

Silicon Mix Bamboo R $ +29,73 w Mac Beauty

Silicon Mix to marka, która stała się znana z powodu blogerów kosmetycznych. Jednym z już przetestowane i zatwierdzone była Camila Coelho, Super Vain blog.

Bloger także Mariana Costa, bliźniacy Fairy Tale, testowane tradycyjną wersję i nie zatwierdza, ale usłyszał wersję bambusa, który jest wykonany dla włosów z chemicznych i kochał ją. „Ona jest bardzo pachnące i pozostawia bardzo miękkie i błyszczące włosy. Kochałem ją. Ma inne wersje, bambus jest specyficzny do włosów z zamków i / lub odbarwić. Więc myślę, że tak zrobił większy wpływ na moje włosy, „mówi. Cena maska ​​różni się znacznie od sklepu do sklepu.

one testowane

Piękno guru Juliana Goes także odważa się na Senscience Wewnętrznej Restore Intensif:

Blogger Gringa Vicky Brown, Vickis Ciało, przetestował K CCT JOICO:

Górny piękno bloger Camila Coelho mówi, między innymi, znalazła krzem Mix:

Problemy że leczenie maska ​​może rozwiązać

  • rozdwajaniu: Jest to przerwa na końcówkach włosów, co powoduje ich podziale w akcie czesanie.
  • Tricoclase: W niektórych przypadkach końce włosów zaczęło być podzielona na trzy lub cztery, stając poważnie nadpalony i kruche, druty dostać gęsiej skórki i uzbrojony.
  • porowatość: Naskórek włosy Wagi otwarte, więc porowate. Włosy w ten stan są wystawione na działanie czynników zewnętrznych i traci zabarwienie (cieniowania).
  • rozwiązanie: Nawodnienie i odżywianie ogólnoustrojowe. Oprócz szampon i odżywka, skorzystać z tygodniowego maska ​​do włosów krem ​​do ich normalizacji. W zależności od wagi problemu, trzeba dać się kilka centymetrów włosów, cięcia końcówek.

W przypadku wątpliwości, należy skonsultować się z dermatologiem i zawsze zdecydować się na wyspecjalizowanych salonach i certyfikowane do dbać o swoje włosy.