Zdjęcie: Odtwarzanie /

Zdjęcie: Odtwarzanie /

Dla każdego, kto jest fanem paznokci, kupić jeden lub więcej kolorów przy wejściu do apteki lub sklepu kosmetyki zawsze jest zabawa, do której trudno się oprzeć, nawet gdy ma już prawie wszystkie odcienie lakieru do paznokci można sobie wyobrazić.

Jednak żadna organizacja, niemożliwe jest, aby większość z tej wspaniałej kolekcji Nail Polish kolorów i zapobiec ich zepsuciu z powodu braku wykorzystania lub stracić dom.

Dlatego ważne jest, aby przyjąć pewne metody organizacji i zawsze dążyć do zweryfikowania tych, którzy są starzeje lub blisko wygranej, aby spędzić je natychmiast i zrobić miejsce dla nowych kolorach.

Sprawdź poniżej pewnych opcji organizacyjnych dla tych, którzy mają niewielką ilość słoików, a także dla szkliwa uzależnionych od niego i ma całkiem kolekcję.

1. Półka

Zdjęcie: Odtwarzanie / tego Mom Iść Snap

Zdjęcie: Odtwarzanie / tego Mom Iść Snap

Dla tych, którzy wolą, aby odsłonić glazury w rogu domu lub w salonie, jedna opcja jest półka. Jeśli nie chcesz kupić gotowy, można dokonać przy użyciu palet lub kawałki drewna szlifowane i malowane. Wystarczy mieć cierpliwość i poświęcenie i będzie piękny. Iść Snap blog this Mom pokazuje jak półki w domu.

Czytaj też: 10 sposobów na wykorzystanie starych klatek

2. Taca

Zdjęcie: Odtwarzanie / PinkBow

Zdjęcie: Odtwarzanie / PinkBow

Innym sposobem wyświetlania słoiki stylowy i zorganizowany sposób jest za pomocą metalowej tacy, drewno lub emalie akrylowe i zostawić rozdzielone przez kolor, aby wyglądać jeszcze piękniej.

3. Szuflada

Zdjęcie: Odtwarzanie / Etsy

Zdjęcie: Odtwarzanie / Etsy

Szuflady akrylowe są idealne do organizowania różnego rodzaju kosmetyków do makijażu, takich jak pędzle i dlaczego nie lakier do paznokci? Będąc przejrzysty, można znaleźć kolor łatwo. Szuflady akrylowe są odporne i mogą nawet być częścią wystroju, ale są większe inwestycje. Dla osób poszukujących bardziej niedrogą alternatywę, chodzi o to, aby zdecydować się na plastikowych szuflad można łatwo znaleźć w sklepach produkty dla domu.

4. futerałów

Zdjęcie: Odtwarzanie / Elo7

Zdjęcie: Odtwarzanie / Elo7

Torebki ręcznie wykonane specjalnie dla szkliw, jak również jest praktyczny i zachować swoje glazury w oczach, to urok. Nie można znaleźć tego rodzaju przypadku na stronach takich jak Tanlup, Elo7, Airu i Etsy i ceny znacznie się różnią. Istnieją również worki przemysłowe, które są zwykle sprzedawane jako torby makijażu, ale może być również używany do organizowania glazury.

5. Holder Sklep obuwniczy emalie

Zdjęcie: układ rozrodczy

Zdjęcie: układ rozrodczy

Kreatywność jest doskonałym sprzymierzeńcem tych, którzy chcą zorganizować bez uciekania się do droższych materiałów i woli cieszyć się tym co masz już w domu. Jednym z pomysłów w tym zakresie adaptacji stojaka na buty drzwi zachować glazury. Organizacja jest nawet bardziej praktyczne, jeśli but jest przejrzyste.

Oprócz licznych domowych organizatorów, że można go dostosować, nadal istnieją organizatorzy zawodowych można znaleźć w sklepach na salonach. Dla tych, którzy pracują w tej dziedzinie lub bardzo emalii, mogą być ciekawą alternatywą.

Przeczytaj także: 6 powodów, aby nie brać skórek

5 wskazówek, aby utrzymać lakier do paznokci w celu

Oto kilka pomysłów, które można przyjąć w opiece nad jego kolekcja lakierów do paznokci.

  1. Złota końcówka ułatwia szkliw znajdujemy w pojemniku, w którym malujesz strażnika jest czapka piłka w kolorze glazury;
  2. Gdzie malować paznokcie wykończenie, oczyścić krawędź szkła acetonem aby usunąć nadmiar i odpowiednio zamknąć opakowanie;
  3. Przechowywać paznokci organizowane przez kolor, łącząc podobne tony;
  4. Jeśli masz wiele glazury każdej marki, innym rozwiązaniem jest organizacja rozdzielając je znakiem firmowym;
  5. Alternatywnie, umieścić szkliwa, które są bliżej dojrzałości w osobnym oknie i użyć ich więcej, aby zakończyć przed wygraną.

Użyj swojej kreatywności i capriche w wyborze lub tworzeniu własnego szkliw Organizator i jego pasję do słoików będą zawsze zadbane i łatwe do znalezienia paznokci.