Pierwsze piękną skórę latem - Kobiety Porady

Aby wygląd skóry piękne latem, trzeba codziennej pielęgnacji. Ekspozycja na słońce, basen, morze, piasek, wiatr, a nawet klimatyzację, skończyć wysychaniu skóry, pozostawiając z naładowanych zmarszczek i oznak starzenia mogą pojawić się przed czasem. Korzystanie z filtrem słonecznym i nawilżające są niezbędne w tym sezonie, jak również odpowiednie jedzenie i zużycie wody kilka razy dziennie, ale również inne wskazówki mogą pomóc.

Jak chronić swoją skórę latem

Pierwszym krokiem, aby chronić swoją skórę latem jest zrobić czystki i tonizująco. Następnie zastosować krem ​​do opalania z nawilżający na całym ciele. Oleje również pomoc w uwodnienia tworząc ochronną warstwę na skórze zapobiegania ścieków. odzyskują one również fakturę i naturalne właściwości skóry, pozostawiając ją miękką i piękne. Dla tych skóry tłustej, stosowanie oleju powinna wynosić minimum.

Przed wystawiając ciało na słońce, trzeba zrób złuszczanie następuje intensywne nawilżenie. Skóra bez martwych komórek zachowuje kolor na dłużej i zapewnia równomierną opaleniznę.

Po dniu spędzonym na plaży, wziąć prysznic, a następnie zastosować balsam po opalaniu, aby odświeżyć i nawilżają skórę. Unikaj bardzo gorąca kąpiel w tym sezonie, ponieważ gorąca woda pomaga osuszyć skórę. Wybierz odpowiedni mydło do typu skóry i zapewnia delikatne czyszczenie.

W okresie letnim, nasze ciało i twarz zbyt dużo potu, a tym samym pomóc w rozprzestrzenianiu się bakterii. Utrzymując skórę czystą i świeżo pomaga zapobiegać reakcji lub typu niepożądanych chorób skóry.

Dłonie są częścią ciała najbardziej wiek przez słońce. Musimy chronić je z filtrem przeciwsłonecznym codziennie. Stopy w lecie również cierpią, ponieważ stosowanie otwartych butów ułatwia ich suszenie. Aby uczynić je miękkie, piasku w celu usunięcia nadmiaru skóry i nawilżają ze szczególnym Krem do stóp.