Jak zwalczać termity - Women Porady

termity suchego drewna to szkodniki, które namnażają się i żywią się drewna może spowodować wielkie szkody na meble, drzwi, listew przypodłogowych i innych miejscach, które stanowią materiał. W niektórych przypadkach, mogą także spowodować uszkodzenie książek, gazet, torby, ubrania, buty i koce, zwłaszcza gdy nie są one używane przez dłuższy czas.

Te błędy są niemal niewidoczne dla naszych oczu, ale spowodować wielkie szkody. Inwazja występuje zwykle w ciemnych, wilgotnych kątach, zawsze wewnątrz mebli i przedmiotów. Termity są zdolne do erozji dowolnego telefonu wnętrze bez niszczenia zewnątrz.

Aby wykryć jeśli środowisko lub telefonu jest atakowana przez termity, wystarczy sprawdzić, czy istnieje jakieś wskazówki odpady pozostawione przez nich, jako granulowany proszek na podłodze lub obok telefonu komórkowego.

Jak zwalczać termity

Najczęstszym sposobem zatrzymać termity stosuje się w ruchomej trucizny lub inną strukturę, która jest wykonana z drewna. Trucizna gwarantować zniknięciu termitów przez okres do pięciu lat, ale ponieważ jest toksycznym i silny zapach, należy pozostawić miejsce przez 72 godzin w celu zapobiegania reakcjom alergicznym i oddechowego.

Jednym z najbardziej nowoczesnych metod zwalczania termitów jest za pomocą przynęt, które działają jako środki antykoncepcyjne. Termity nie jedzą mebli i innych przedmiotów drewnianych i zacząć jeść przynętę, która służy jako pokarm dla reszty kolonii i królowej. W okresie sześciu miesięcy do roku, królowa traci zdolność reprodukcyjną i głodować. Zaletą jest to, że przynęty mają żadnego zapachu, nie zawiera truciznę, więc nie trzeba opuszczać nieruchomości na chwilę po ich użycia.

wskazówki

  • Przy zakupie nieruchomości lub innego obiektu, który jest wykonany z drewna, sprawdzenia dowodów termitów;
  • Drzwi i okien z ekranami utrzymać się szkodników w środowisku;
  • Zastosuj lakier na meble, okna, ramy, ramy do obrazów, drzwi i innych miejscach, które mają drewno, jest jednym ze sposobów, aby zapobiec termity;
  • Jak wilgoć sprzyja proliferacji termity, zaleca się, aby usunąć nieszczelności i wycieków domu natychmiast;
  • Lato to ulubiona pora termity, podwoić domu opieki w sezonie ciepła i ochrony przed szkodnikami.