Jak przechowywać utwory w skóry - Women Porady

jakiś przedmioty ze skóry, takie jak płaszcze i kurtki nigdy nie wychodzą z mody i dać szczególny akcent w składzie wygląd tych, którzy lubią być zawsze elegancki. A w czasie, aby zapisać te części, które są zazwyczaj zapomniane w szafie podczas cieplejszych pór roku, trzeba jakąś szczególną ostrożność. Jeśli nie prawidłowo przechowywane, mogą one mieć grzyby, plamy i deformacje.

jak skórzany Jest pochodzenia zwierzęcego jest przedmiotem ataku grzybów straszne, zwłaszcza, jeśli jest przechowywany w wilgotnych i ciemnych miejscach. Dlatego kawałki nie powinny być umieszczone w workach lub plastikowych okładek, ten rodzaj opakowania tworzy idealne środowisko dla mikroorganizmów do namnażania i zniszczyć swoje ubrania. Wolą korzystać ciemne płaszcze TNT, aby zapobiec zabrudzeniu lub pogorszyć się padania światła.

Jeśli kawałek jest pozostać w szafie przez długi czas, jest to idealny dodatek, aby chronić go z pokrywą TNT, wystawiać co najmniej raz na 30 dni w chłodnym i zacienionym. Również zostawić go na słońcu, ale bez zdejmowania pokrywy. Nigdy nie należy przechowywać elementy jeśli są mokre, to jest tak prawdziwe dla deszczu podoba się pocić. Poprawna jest pozostawić je do wyschnięcia i arejem, korzystnie od jednego dnia do drugiego, to tak być zapisane.

powiesić kurtki skórzane, Korzystać z tworzywa sztucznego lub z drewna wieszaków, które powinny być szeroka, aby zapobiec deformacji w obszarze barków.

Kto boi się popełnienia błędów w obchodzi skórzane ubrania Części i woli być obsługiwane przez tych, którzy rozumieją ten temat, należy zasięgnąć specjalistycznych pralniach że umyć, zdezynfekować i ożywić oryginalny kolor skóry. Jeżeli części są w dobrym stanie, mogą być myte w ciągu jednego roku. Gdy często używany, to najlepiej, aby umyć je co sześć miesięcy lub gdy mają małe zabrudzenia, które jeśli są impregnowane w skórzany Mogą skończyć się coraz głębsze ślady trudno usunąć bez uszkodzenia materiału.

To normalne, że pojawiają się małe plamy, blizny lub różnice odcieni po procesie czyszczenia. Podobnie jak skóra Ludowego, który reaguje różnie na różnych typach produktów, każda skóra zwierzęcia może mieć różne właściwości mają zostać poddane procesom czyszczenia. W zależności od stanu przedmiotu obrabianego, może poddać procesom barwienia i uwodnienie, odzyskanie do 80% pierwotnego wyglądu nawet naruszona.