5 prostych ćwiczeń stracić brzuch szybko BEZ KRYZYSU

Zdjęcie: iStock

Nie istnieją żadne przepisy dla organizmu. Każdy powinien czuć się dobrze z tym, co uważamy za najlepsze dla siebie. Wiele osób ma bardzo konkretne cele dla ciała, jak dostać się do pewnej masie, założyć pewną liczbę ubrań, mają więcej mięśni ciała i bardziej określone.

Ale to musi być wola, bez obciążeń zewnętrznych lub społecznych. To musi być coś, co jest tak naprawdę chcą. Jeśli jeden z Twoich celów jest stracić brzuch, jesteś we właściwym miejscu.

Nikt nie powinien zaoferować cudownych rzeczy, aby osiągnąć ten cel, lub nałożyć trzeba mieć płaski brzuch. Ważną rzeczą jest zdrowie i mieć świadomość, że aby osiągnąć cel pragnienie, cierpliwości i dyscypliny są ważnymi czynnikami.

Jedzenie: Twój największy sojusznik stracić tłuszczu z brzucha

5 prostych ćwiczeń stracić brzuch szybko BEZ KRYZYSU

Zdjęcie: iStock

Brzucha proces utraty tłuszczu jest bezpośrednio związany z jedzeniem. Można wykonać ćwiczenia aż wyczerpany, ale jeśli moc nie jest na czasie, niestety efekty zostaną zminimalizowane.

Według dietologa Regina Moraes Teixeira, specjalista w dziedzinie edukacji żywieniowej „zdrowa żywność jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu.” Ponadto stwierdza, że ​​„kiedy jemy słabo lub w nadmiarze, jest nagromadzenie w postaci tłuszczu w tkance tłuszczowej. Tj swój cel redukcji tłuszczu w jamie brzusznej jest utrudnione przez złą dietę. "

Przeczytaj także: 10 zdrowych nawyków, które należy przyjąć

Tak, jak do stosowania w żywności jako sojusznika, aby osiągnąć swoje cele? Dietetyka Regina daje kilka ważnych wskazówek.

Nowe nawyki żywieniowe

 • Spożywać pokarmy bogate w błonnik (owoce i warzywa), ponieważ powodują one jelito lepiej funkcjonować i zwiększają uczucie sytości;
 • Nawilżają się prawidłowo, aby pomóc w lepszym funkcjonowaniu organizmu, a także eliminacji toksyn z organizmu;
 • Spożywać pokarmów, które pomagają stabilizować jelita, ponieważ gdy nierównowaga bakterii w regionie o największej liczby bakterii chorobotwórczych (Dysbioza), jest trudny do utraty wagi;
 • Wyeliminowanie cukru;
 • Zmniejszenie spożycia produktów przetworzonych i rafinacji;
 • Wymienić rafinowanych węglowodanów z całych węglowodanów;
 • Unikaj żywności o wysokiej zawartości glutenu;
 • Wyeliminować alkohol i napoje bezalkoholowe z diety, ponieważ powodują one wzdęcia brzucha.

Podkreśla to również znaczenie poszukiwania dietetyka przygotować ekskluzywny wyżywienie dla was, dla „co działa na jedną osobę nie musi pracować dla innego, że ponieważ musimy pamiętać biochemicznej indywidualności, to znaczy, sprawdzając nietolerancji pokarmowej niektóre alergie pokarmowe, itd.”.

Herbaty i pokarmy termogeniczne

Herbaty i termogeniczne pokarmy są te, które pomagają przyspieszyć metabolizm, powodując jej szybciej. Według Regina, faktycznie pomóc w utracie brzucha.

To dlatego, że wymaga bardziej nawilżają, co samo w sobie jest bardzo pomocne, zwłaszcza w przypadku herbat. To oznacza, że ​​opt do herbaty lub wody aromatyzowane wody, aby pomóc w realizacji tego celu.

Wskazuje również spożycie cynamonu owoców lub mleka i imbiru herbat i soków, a obie mają działania termogeniczne, a także pomóc w utracie brzucha.

Czytaj też: 11 sposobów, aby wyeliminować lub zmniejszyć tłuszczu nagromadzonego w policzka

Utrata złoczyńców brzuch

I co może utrudniać swoje wyniki? Dietetyka pomaga wymieniając niektóre elementy, które szkodzą, przyczyniając się do akumulacji tłuszczu:

 • Dieta bogata w rafinowane węglowodany;
 • cukier;
 • cukierki;
 • napoje gazowane;
 • alkohol;
 • Papieros.

Regina mówi także o innych złych nawyków, które mogą być wielkie czarne charaktery, takie jak brak odpowiedniego żucia, nadmiernej konsumpcji żywności uprzemysłowionych i przesadnej ilości żywności.

5 ćwiczenia fizyczne, które pomogą Ci w procesie

I zwiększyć utratę masy ciała, wraz z dietą, ćwiczenia fizyczne są idealnymi sprzymierzeńcami. Wszakże promować szereg korzyści dla ciała i umysłu, które wykraczają daleko poza utratą wagi.

Według Sammia Smyrna, wychowawcy fizycznego, najlepsze są ćwiczenia aerobowe, ponieważ „żądają większej natlenienie i pomaga w procesie odchudzania.” Ona również wskazuje, że nie można stracić tkanki tłuszczowej tylko w jednym miejscu, czyli " Nasz organizm nie potrafi wyeliminować tłuszczu zlokalizowane w odpowiednim czasie, utrata masy ciała jest zawsze globalna. „tak nieuchronnie skończyć się utratą wagi również w innych miejscach w organizmie.

Dla niej ćwiczenia wytrzymałościowe są również ważnymi sojusznikami, ze względu na wysokie wydatki kalorii „trening siłowy w połączeniu z odpowiednim obciążeniem jest w stanie«suche»mięśnie brzucha”. Ponadto Sammia wskazuje również inne pozytywne punkt o masie: jak jest masa promuje długotrwałe większe straty energii, dzięki czemu utratę wagi.

czytaj również: 14 soki schudnąć i zwiększyć swoją dietę

Dla niej, ćwiczenia wytrzymałościowe są również ważnymi sojusznikami ze względu na wysokie wydatki kalorii. Tym, powiedziała, „waga w połączeniu z odpowiednim obciążeniem jest w stanie«suchym»mięśni brzucha, ponownie na całym świecie.”

Sammia podkreśla również pozytywny punkt o masie: jak tam jest masa, sprzyja długoterminowym wyższe straty energii, co pomaga w utracie wagi.

Oto pięć najlepszych ćwiczeń stracić brzuch:

1. Squat

5 prostych ćwiczeń stracić brzuch szybko BEZ KRYZYSU

Zdjęcie: iStock

Squat jest jednym z najbardziej kompletnych ćwiczeń ponieważ: to działa nóg, pośladków i brzucha. Realizacja musi być wykonane prawidłowo, aby uniknąć zranienia i ból. Musisz zachować wpatrzeni prosto, unikając patrząc w dół. Plecy powinny być proste przez cały okres realizacji. i zaciągania brzucha, który pomaga zapobiec ból w dole pleców i ustabilizować kręgosłup. Odtwarzać nasycić powrotem i niech nogi równolegle do biodra. Zejdź na dół, jakby siedział na krześle, zwracając uwagę, aby nie zginać kręgosłup i nie pozwól kolana wykraczać poza linię stóp. Przewijania do kolana tworzą kąt 90 ° i ponownie.

2. boku deski z niespodzianką

5 prostych ćwiczeń stracić brzuch szybko BEZ KRYZYSU

Zdjęcie: iStock

Deska strona o skręcie jest izometrycznym ćwiczenie, które pomaga wzmocnić mięśnie wystarczająco rdzenia (centralnego obszaru ciała). Zachować swój żołądek i wspierać przedramiona na podłodze. Rozszerz nogi i wsparcia ze strony stóp na ziemi, pozostawiając lekko skręconą brzucha. Unieś biodra i utrzymać tę pozycję przez 20 sekund. Następnie odwrócić i zrobić drugą stronę.

czytaj również: 10 sztuczek szczupły pozornie dziwne, ale tej pracy

3. Płyta przednia

5 prostych ćwiczeń stracić brzuch szybko BEZ KRYZYSU

Zdjęcie: iStock

Przednia płyta jest inna ćwiczenia izometryczne. Tu jest trochę łatwiej niż z boku z niespodzianką, ale także spala tyle! Klamra łokcie i przedramiona na podłodze, twarzą w dół, w tym samym kierunku ramion. Dopasuj swoje palce ze swoimi łokciach. Zamówienia ABS i zachować prosty kręgosłup. Staraj się trzymać w tej pozycji przez 30 sekund i odpoczynku. Powtórz 3 razy.

4. Przysiad obcasy

5 prostych ćwiczeń stracić brzuch szybko BEZ KRYZYSU

Zdjęcie: iStock

Dodaj przysiad ze skoku mają większe wydatki kalorii. Zasada jest taka sama dla części przysiadu. Ale wspinać się, skakać na nogach, z uniesionymi ramionami w powietrzu. Gdy wrócisz do ziemi, powtórz squat ruch. Czy powtórzeń 12-15.

5. Aerobic

5 prostych ćwiczeń stracić brzuch szybko BEZ KRYZYSU

Zdjęcie: iStock

Aerobowe są niezbędnym elementem utraty wagi i nie może zabraknąć czasu, aby uruchomić po przegranej brzuch. Nie brakuje opcji dla każdego: bieganie, spacery, pływanie, spinning, pilates, zapasy, kolarstwo, wśród wielu innych. Ważną rzeczą jest, aby znaleźć taki, który dostosowuje się do własnych upodobań, a także, że może to zrobić wygodnie.