7 posiłki, które pomogą Ci schudnąć - Kobiety Tips

Są praktyczne, tanie i wielcy sojusznicy w utracie wagi. Mąki z owoców, warzyw i zbóż stała się powszechna w diecie, zapewniając wiele korzyści dla zdrowia, a także dla służąc jako pomoc i zarówno dla tych, którzy chcą wyeliminować te dodatkowe kilogramy.

Niektóre oferują witaminy, minerały, kwasy omega-3, a nawet substancje, które zmniejszają skłonność organizmu do gromadzenia się tłuszczu, ale włókna są przede wszystkim odpowiedzialne za współpracę z mąki w utracie wagi.

Oprócz zwiększenia wchłaniania składników odżywczych, dają uczucie sytości i opóźniają opróżnianie żołądka. Oznacza to, że czujesz się zadowolony z mniej żywności i trzeba, aby znowu głodny.

Pamiętaj, że mąki nie są pracownikami cud. Nie ma sensu, aby wypełnić żywności danie kaloryczne, super tłuste, następnie dodać łyżkę mąki, próbując złagodzić szkody.

W rezultacie pojawia się tylko wtedy, gdy można spożywać tego typu posiłek każdego dnia, posypane na gotowane jedzenie, sałatki, soki w jogurcie. Ale za to muszą one być łączone ze zrównoważonej diety i regularne ćwiczenia.

Kolejna wskazówka, aby wzmocnić efekt wyszczuplający mąki jest pić dużo wody w ciągu dnia, ułatwia działanie włókien w organizmie.

Istnieje kilka opcji posiłek, który może być stosowany przez każdego, kto chce schudnąć. Aby ułatwić wybór, dokonaliśmy wyboru 7 posiłków schudnąć. Dowiedz się więcej o właściwościach każdego jedzenia i jak wersja mąki każdy może pomóc w diecie:

1- mąkę z siemienia lnianego

Siemię lniane jest uważana za żywność funkcjonalna, opieka i jeszcze zapobiega chorobom. Istnieją dwa rodzaje nasion siemienia lnianego, brązowy i złoty siemię lniane. Oba mają te same składniki odżywcze, takie jak kwasy omega-3 i omega-6, które zapobiegają chorobom układu krążenia, poprawiają krążenie krwi i pomaga zmniejszyć retencję płynów.

Nasiona są także bogate we włókna, które regulują jelita i kontrolowanie cukrzycy witaminy A, E, B1, B6, B12 i potas, sód, magnez, fosfor, żelazo, miedź, cynk, mangan i selen, które są one ważne minerały dla naszego organizmu. Zawiera on również związek zwany lignany, które pomaga w równowagi hormonalnej, łagodzi objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego, menopauzą i działa w zapobieganiu raka piersi.

mąka z siemienia lnianego można dodać do ryżu, fasola, owoce, soki, jogurty, witamin, sałatki, przygotowanie ciasta, ciasta, zupy.

2 - Mąka Quinoa

Lekkie i zdrowe smak tak jak soja, małe ziarna są bogate w białko, minerały i witaminy B1, B2, B3, D i E, które pomagają w różnych funkcjach naszego metabolizmu. Posiada dużą ilość włókien, które przyczyniają się do jelit, pomagają kontrolować poziom cholesterolu i glukozy we krwi.

Quinoa ma kilka aminokwasów, w tym lizyna, substancja, która pomaga wzmocnić odporność i jest związane z rozwojem inteligencji i funkcji pamięci i uczenia się. Ponadto Quinoa ma ran, przeciwbólowe i przeciwzapalne.

mąka quinoa może być stosowany w recepturze chleba, makaronu, ciasta, ciasteczka, kaszek i puddingów, z przewagą niezawierające glutenu i mogą być spożywane przez osoby z nadwrażliwością na mleko, a także osób z celiakią, czyli oni nie mogą spożywać pokarmów, takich jak jęczmień, owies, pszenica i żyto.

3 - Black Mączka sojowa

Mąkę wykonana z turbodoładowaniem wersji tradycyjnej soja jest bogata w izoflawony i antocyjany, ważnych substancji do zwalczania wysokiego poziomu cholesterolu, a nawet raka. Ponadto, czarny mąka sojowa trwa głodnych, dają bardziej dostępne i sprawia, że ​​komórki pochłaniają 50% mniej tłuszczu.

Nie wspominając o jego właściwości, które działają przed wolnymi rodnikami, spowolnić proces starzenia i zapobiec zmarszczki. Obejmują czarny mąka sojowa może być także świetnym sposobem łagodzenia objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego i menopauzy.

4 - White Bean Mąka

Fasola są bogate w Phaseolamin A, białka o właściwościach hamujących trawieniu węglowodanów i obniżenia absorpcji cukru w ​​organizmie, a tym samym jest wielkim sojusznikiem utratę wagi.

Białe ziarna może również pomóc w zapobieganiu cukrzycy i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania jelit, ponieważ ma dużą ilość włókien. Nie należy przesadzać spożycie fasoli białej mąki, - łyżeczkę dziennie wystarczy - jak mogą wystąpić działania niepożądane, takie jak biegunka i wzdęcia.

5 - bakłażan mąka

Bakłażan jest bogaty w witaminy A, C i B kompleks, które przyczyniają się do poprawy wizję i mechanizmy obronne organizmu. Co więcej, jest to roślinny bogaty w wodę, który ma mało tłuszczu. W bakłażana skórki są to substancje, które pomagają zapobiegać nowotworom.

Mąkę bakłażan jest do dziesięciu razy więcej włókien niż bakłażana w przyrodzie, a więc pomaga zabrać głód. Może być mieszany z rosołu, zupy, soki, jogurt i witamin. W połączeniu ze zrównoważoną dietą, dwie łyżki mąki oberżyna codziennie, aby pomóc osuszyć brzuch.

6 - zielony banan mąka

Korzyści z banana mogą być lepiej wykorzystane, jeśli jest ona wykorzystywana podczas gdy jeszcze zielone. Podczas procesu dojrzewania owoców jest bogata w jednym rodzaju odpornej skrobi, które nie ulegają trawieniu lub absorpcji i zachowuje się jak włókna rozpuszczalnego w organizmie, w tym substancji wytwarzających, które są korzystne.

Jak zielony banan nie jest bardzo przyjemny do spożycia, alternatywą do spożywania owoców jest w postaci mąki. Jak ma neutralny smak, zielony banan mąka może być stosowany w różnych preparatów, w tym zastąpienie mąki pszennej. Można mieszać z wodą lub dodać bezpośrednio do soków, jogurtów i kawałkami owoców. Ilość zalecanego spożycia wynosi około dwóch łyżek dziennie.

7 - Mąka marakuja

Biała część skórki passion fruit jest bogaty w pektyny, który zapobiega absorpcji tłuszczu w żywności. W formie mąki, około 20% rozpuszczalnego włókna jest wciąż obecny i jeżeli żołądka, zamienia się w żel, który zmniejsza głodu.

Sugerowana ilość spożywania mąki marakuja jest łyżkę trzy razy dziennie przed posiłkami. To może być mieszany w żywności lub soku i jogurt.